Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2008 o 20:43, KŁEJK napisał:

Jak już kradniesz to rób to tak żeby nie zauważyli ;).

A kto mnie widział w piwnicy lub za domem??

Dnia 02.07.2008 o 20:43, KŁEJK napisał:

Niepotrzebnie zaprzątasz sobie głowę takimi błahostkami ... jakby wyszukać wszystkie
bugi / głupie sytuacje / nieścisłości czasu by nie starczyło ...

to nie błahostki bo to wpływa na całą grę!!! To niedobrze, żeby czasu nie starczyło:/ Znaczy kiepska, zabugowana gra zawdzięczająca sukces poprzedniczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś mgłby mi podać lokalizację wszystkich 12 ognistych pucharów? Mam 11 ale nie pamietam skąd który miałem i jakby ktoś miał mapkę z ich położeniem i wrzucił na forum będę dozgonnie wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 13:31, Tieru napisał:

czy ktoś mgłby mi podać lokalizację wszystkich 12 ognistych pucharów? Mam 11 ale nie
pamietam skąd który miałem i jakby ktoś miał mapkę z ich położeniem i wrzucił na forum
będę dozgonnie wdzięczny.


Pełno jest takich mapek. Na przykład www.worldofgothic.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Silden i szukam włóczni i młota dla dwóch orków ale nie mogę tego nigdzie znaleść:/ Gdzie je znajdę? Szukam też tego drewna opałowego bo brakuje mi jednego stosu;/ No i odbiłem Monterę i już mnie nie lubią w faring:D

edit: przydałoby mi się też kilka paczek z bronią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 15:08, THE WITCHER1990 napisał:

Jestem w Silden i szukam włóczni

chyba chodzi ci o halabardę Irmaka ... wisi ona na ścianie w domku jednego z rybaków ...
>i młota dla dwóch orków ale nie mogę tego nigdzie znaleść:/
czyżby młot Kadoka ? Z tego co pamiętam jest on w jednej z dwóch grot na arenie w Silden ... chyba ...

Dnia 03.07.2008 o 15:08, THE WITCHER1990 napisał:

Gdzie je znajdę? Szukam też tego drewna opałowego bo brakuje mi jednego stosu;/

Drewno jest przy niewolnikach na prawo od głównego wejścia do miasta ... jedna paczka jest także w domku jednego z Orków ... parę sztuk znajdziesz też na prawo od wejścia do Silden przy takich długich deskach które tam leżą ..
>No i

Dnia 03.07.2008 o 15:08, THE WITCHER1990 napisał:

odbiłem Monterę i już mnie nie lubią w faring:D

edit: przydałoby mi się też kilka paczek z bronią.

Paczki z bronią są tam gdzie Orkowie ... np: w zniszczonym Vengardzie jest ich sporo ... trza po prostu szukać lub kupić ... ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 15:08, THE WITCHER1990 napisał:

Jestem w Silden i szukam włóczni i młota dla dwóch orków ale nie mogę tego nigdzie znaleść:/ Gdzie je znajdę? Szukam też tego drewna opałowego bo brakuje mi jednego stosu;/ No i odbiłem Monterę i już mnie nie lubią w faring:D


Młot leży gdzieś na arenie, halabarda - w jednym z domków rybaków na ścianie.

Nie mogę, cały czas się spóźniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2008 o 15:18, KŁEJK napisał:

chyba chodzi ci o halabardę Irmaka ... wisi ona na ścianie w domku jednego z rybaków

tak możliwe nie pamiętam ich imion:D No i wezmę z domu tą halabardę i mnie znowu koleś oskarży o kradzież;|

Dnia 03.07.2008 o 15:18, KŁEJK napisał:

czyżby młot Kadoka ? Z tego co pamiętam jest on w jednej z dwóch grot na arenie w Silden
... chyba ...

Byłem tam ale chyba nie było, ale sprawdzę to jeszcze raz.

Dnia 03.07.2008 o 15:18, KŁEJK napisał:

Drewno jest przy niewolnikach na prawo od głównego wejścia do miasta ... jedna paczka
jest także w domku jednego z Orków ... parę sztuk znajdziesz też na prawo od wejścia
do Silden przy takich długich deskach które tam leżą ..

Właśnie chyba nie zabrałem tego z domu.

Dnia 03.07.2008 o 15:18, KŁEJK napisał:

Paczki z bronią są tam gdzie Orkowie ... np: w zniszczonym Vengardzie jest ich sporo
... trza po prostu szukać lub kupić ... ;).

Z Vengardu chyba zabrałem wszystko co tylko można, tych paczek tez tam dużo było, a że można kupić? nie wiedziałem więc dzięki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 15:23, THE WITCHER1990 napisał:

tak możliwe nie pamiętam ich imion:D No i wezmę z domu tą halabardę i mnie znowu koleś oskarży o kradzież;|


Nie oskarży...

Dnia 03.07.2008 o 15:23, THE WITCHER1990 napisał:

Z Vengardu chyba zabrałem wszystko co tylko można, tych paczek tez tam dużo było, a że można kupić? nie wiedziałem więc dzięki;p


A można? Pierwsze słyszę/czytam. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 15:26, DJ Szlafrok napisał:

A można? Pierwsze słyszę/czytam. ;-)

Całkiem możliwe że się pomyliłem ;). Na swoją obronę mam to że ostatni raz grałem w G III parę tygodni ( a może i miesięcy temu :/ ) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 15:30, KŁEJK napisał:

> A można? Pierwsze słyszę/czytam. ;-)
Całkiem możliwe że się pomyliłem ;). Na swoją obronę mam to że ostatni raz grałem w G III parę tygodni ( a może i miesięcy temu :/ ) ...


To i tak mniejsza przerwa, niż czas, jaki minął odkąd ja ostatnio przyłożyłem się do grania...
Prawdopodobnie pomyliłeś paczki z bronią z innym sprzętem, jaki oferują kupcy, jak młotki, piły, bla, bla, bla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
mam taki problem , podczas włączania gry G3 wyskakuje mi taki problem :

out of memory please free some memory the choose retry

aktualnie mam 1GB ramu zamówiłem kolejne 1GB i nie wiem czy to cos pomoże :
Aktualnie pokazuje mi tak:
pamiec wirtualna: 3487MB
użytych:576MB
wolne:2907MB

Kolega mi mówił że może kolidować to że ma zainstalowanego Gothica 2 Noc kruka czy to możliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Takie pytanie gdzie mogę znaleźć " Hełm Pierwszego Paladyna " czy jest gdzieś w Geldern albo obok miasta ? o i jeszcze mam problem z tym że gdy używam czaru na światło lub Pochodni to gra mi się mocno zacina można ten problem jakoś wyeliminować bo np. w niektórych miejscach ani rusz bez pochodni ... i już ostatnie takie pytanko co mam zanieść budowniczemu łodzi z silden (jakieś plany łodzi czy co ? ) i gdzie to się znajduje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, to ten hełm jest w tym miejscu, gdzie przebywają szamani (nie trzeba mieć 75% reputacji, by się tam dostać). A jeżeli tam nie ma, to w tej świątyni (trzeba mieć 75% reputacji, by się tam dostać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hełm Pierwszego Paladyna znajduje się wewnątrz Geldern - jest zaznaczony na poniższej mapce symbolem korony.
Plany dla budowniczego łodzi z Silden znajdziesz w Lago.

20080703182428

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj,mogłeś się najpierw tutaj spytać a nie zamawiać,no ale dodatkowy RAM zawsze się przyda.
Masz za mało wolnego miejsca na dysku... I tyle - zwolnij trochę i będzie wszystko w porządku.

Choć pewności nie mam... PS: To oryginał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 16:23, jacek9911 napisał:

Kolega mi mówił że może kolidować to że ma zainstalowanego Gothica 2 Noc kruka czy to możliwe??


Krótko - to nie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam zainstalowana gre na dysku E: gdzie mam wolne 12,5 GB a pamięc wirtualna mam zrobioną tylko na dysku C:
gdzie mam 8GB wolnego miejsca .
Tzn. do ilu mam zwolnić to miejsce na dysku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się