Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2008 o 18:38, Mangekou napisał:

To było coś w rodzaju dopisu do twojego posta. Tzw. "dopiska do pytania"

Fakt, teraz rozumiem, sorry, miałem ciężki dzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 14:25, Gumiś2 napisał:

To prawda, że Gothic 3 na każdym komputerze będzie ścinał, ale u Ciebie pójdzie na maksymalnych.
Skoro u kolegi na 8500 GT chodziło...

A czy 1 GB ramu to nie za mało? Dla tej gry jest to raczej minimum a żeby pograć na max detalach przydałoby się ze 2 GB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja konfiguracja: GeForce 8600GT 256MB DDR3; Intel Core 2 Quad Q6600 2,4GHz; 2GB DDR2 800MHz
Na takim kompie chodzi mi na maxie praktycznie bez przycinki. Jedynie efekt overglow spowalnia lekko, acz nieznacząco grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 19:41, PredAtor360 napisał:

moja konfiguracja: GeForce 8600GT 256MB DDR3; Intel Core 2 Quad Q6600 2,4GHz; 2GB DDR2
800MHz

A jak szybko ładuje Ci się gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby wysłać mi plik "keyboard_and_console.txt" znajdujący sie w folderze "ini" w głownym folderze gry ?

(E-mail mój na "Gramsajcie")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 19:47, Ćpunek01 napisał:

> moja konfiguracja: GeForce 8600GT 256MB DDR3; Intel Core 2 Quad Q6600 2,4GHz; 2GB
DDR2
> 800MHz
A jak szybko ładuje Ci się gra?

jakieś 10-15sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 20:15, PredAtor360 napisał:

> > moja konfiguracja: GeForce 8600GT 256MB DDR3; Intel Core 2 Quad Q6600 2,4GHz;
2GB
> DDR2
> > 800MHz
> A jak szybko ładuje Ci się gra?
jakieś 10-15sekund


U mnie na Core 2 Duo 2,4GHz 2GB ram DDR2 i 8600gts 256mb DDR3 ładuje dokładnie 32sekundy - liczyłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2008 o 20:15, PredAtor360 napisał:

jakieś 10-15sekund

Hmmm... u mojego kolegi który ma ten sam procesor gra ładuje się ok 5 sekund... tyle, że ma 2x GF 8800 GTS. Dziwne... ale najwyraźniej G3 WYKORZYSTUJE 4 rdzenie... Nawet jeśli początkowo tak nie było to może dodali w jakimś patchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten kolega z 8500 GT też grał na 1 GB, poźniej dokupił jeszcze jeden giga, ale nie zmieniło to działania gry. Jego procek to Intel Core2Duo E4300.

EDIT: A co do szybkości ładowania gry, to ja usunąłem multum starych sejwów i wczytywanie znacznie się skróciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2008 o 22:05, Gumiś2 napisał:

EDIT: A co do szybkości ładowania gry, to ja usunąłem multum starych sejwów i wczytywanie
znacznie się skróciło.

Ja tam mam 3-4 save''y a gra i tak ładuje się ok. 40 sekund :/ Na E8400 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, a mianowicie gdy zdobywam odpowiednia ilość Reputacji w danym miescie, i ide do głownego wodza, Wali mi taki tekst, "Złe wieści Mora.... Zabijamy tych ludzi którym nie ufamy,( coś w tym stylu) " Zaczeło sie od Silden Potem wczytałem save, przed Silden, ominołem to miasto, a w Geldern spotkało mnie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyzwoliłeś za dużą liczbę miast w Myrtanie. Maksymalnie możesz wyzwolić Ardeę, Gothę, Vengard i dwa inne miasta, jeśli wyzwolisz więcej to każdy orkowy przywódca miasta zaatakuje Cię natychmiast jak Cię zobaczy (a potem zaczną Cię atakować wszystkie inne orki, nawet te w Varancie).
Jedynym sposobem aby to odkręcić jest załadowanie sejwa sprzed wyzwolenia ostatniego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 12:28, Karharot napisał:

Wyzwoliłeś za dużą liczbę miast w Myrtanie. Maksymalnie możesz wyzwolić Ardeę, Gothę,
Vengard i dwa inne miasta, jeśli wyzwolisz więcej to każdy orkowy przywódca miasta zaatakuje
Cię natychmiast jak Cię zobaczy (a potem zaczną Cię atakować wszystkie inne orki, nawet
te w Varancie).
Jedynym sposobem aby to odkręcić jest załadowanie sejwa sprzed wyzwolenia ostatniego
miasta.



Oż w mordę. A ja wyzwoliłem całą Myrtane. Zostały mi własnie te 2 Miasta :/ :''(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 12:35, Karharot napisał:

Wciąż możesz ukończyć grę, jednak przepadnie Ci trochę questów pobocznych i to nie tylko
tych wykonywanych dla orków.



A jeżeli ich wszytskich wybiję, to znajdę gdzieś tam te Artefakty adanosa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 13:07, MajorAlpha napisał:

> Wciąż możesz ukończyć grę, jednak przepadnie Ci trochę questów pobocznych i to nie
tylko
> tych wykonywanych dla orków.


A jeżeli ich wszytskich wybiję, to znajdę gdzieś tam te Artefakty adanosa ?

Znam to z mojego pierwszego przechodzenia gothica :P I od radzu radzę wczytac grę, bo grę niby da się przejśc, ale trzeba kombinowac strasznie w Varancie. :P
Optymalny zestaw wyzwolenia miast to: Ardea, Cape Dun, i Montrea. Gotha i Vengard nie wpływają na ''podejrzenia'' u dowódców orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łuk Runiczny - wymaga 240 zdolności łowieckich i cechy "łucznik", zadaje 115 obrażeń i używany zapewnia cechę "mistrz łucznictwa", można go znaleźć w 40 specjalnej skrzyni.
Demoniczny Łuk- wymaga 250 zdolności łowieckich i cechy "mistrz łucznictwa" zadaje 120 obrażeń, można go znaleźć w 44 specjalnej skrzyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 16:03, Karharot napisał:

Łuk Runiczny - wymaga 240 zdolności łowieckich i cechy "łucznik", zadaje 115 obrażeń
i używany zapewnia cechę "mistrz łucznictwa", można go znaleźć w 40 specjalnej skrzyni.
Demoniczny Łuk- wymaga 250 zdolności łowieckich i cechy "mistrz łucznictwa" zadaje 120
obrażeń, można go znaleźć w 44 specjalnej skrzyni.

ok dzięki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się