Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2008 o 17:56, albinskia napisał:

A no i mam jeszcze jeden problem. Muszę zabić Zubena. No i jak go chcę zabić to wybijam
całe miasto i nikt nie zostaje i jakoś tak głupio. Z tego powodu próbowałem zrobić rewolucję
ale jak to robiłem to wszyscy niewolnicy umierali po moich czarach/ po moich stwora(wiem
,że to też czar)/ po ciosach asasynów. No i znowu w mieście nikt nie zostaje ;/ Może
wiecie jak sobie z tym poradzić ^^

Hmm ... Słuszna uwaga, zawsze, gdy wybijam Isthar wszyscy uciekają, wszyscy, oprócz zubena, jakby on nie był członkiem isthar.

Dnia 17.08.2008 o 17:56, albinskia napisał:

Pozdrawiam.

Również pozdrawiam.

Dnia 17.08.2008 o 17:56, albinskia napisał:

Ps: Coś nie pełna ta lista nauczycieli no i regeneracja to umiejętność bojowa :P

Ech,a potrafiłbyś wymienić wszystkie umiejętności i wszystkich nauczycieli ? Założę się, że na pewno kilku byś przegapił, choć na prawdę nie wiem, po co się czepiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś o tym pisał (nie chce mi się przeglądać 1555 stron:). Ale moim zdaniem wypisywanie nauczycieli trochę nie ma sensu, ponieważ można sobie ściągnąć program g3imap w którym wszystko jest narysowane na mapie
http://g3imap.6x.to/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 19:07, junior17 napisał:

Nie wiem czy ktoś o tym pisał (nie chce mi się przeglądać 1555 stron:). Ale moim zdaniem
wypisywanie nauczycieli trochę nie ma sensu, ponieważ można sobie ściągnąć program g3imap
http://g3imap.6x.to/

No tak, jasne, to tak samo nie ma sensu w tym temacie w ogóle się pytać o coś, bo ma się ten program, nie ma sensu tak samo odpowiadanie lub pomoc jakiemuś graczowi, bo ma się ten program, ehe i wtedy temat pusty, dobry pomysł ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 19:10, Varo napisał:

> Nie wiem czy ktoś o tym pisał (nie chce mi się przeglądać 1555 stron:). Ale moim
zdaniem
> wypisywanie nauczycieli trochę nie ma sensu, ponieważ można sobie ściągnąć program
g3imap
> http://g3imap.6x.to/
No tak, jasne, to tak samo nie ma sensu w tym temacie w ogóle się pytać o coś, bo ma
się ten program, nie ma sensu tak samo odpowiadanie lub pomoc jakiemuś graczowi, bo ma
się ten program, ehe i wtedy temat pusty, dobry pomysł ;P


Chodzi mi o to, że tych nauczycieli jest cholernie dużo i wypisywanie ich wszystkich nie ma (wg. mnie) zbyt dużego sensu. Ale zawsze można się spytać kogoś np. o zadanie czy inne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 19:16, junior17 napisał:

Chodzi mi o to, że tych nauczycieli jest cholernie dużo i wypisywanie ich wszystkich
nie ma (wg. mnie) zbyt dużego sensu. Ale zawsze można się spytać kogoś np. o zadanie
czy inne problemy.

Nie miej oczywiście tego za złość, ale takie coś, czyli, że masz pomoc w przypiętym poście jest bardzo przydatne (wg. mnie). Nie trzeba sprawiać sobie kłopoty i czekania (np. przypadek gracze offline) itp. No wiesz, to moderatorzy podejmują decyzję, czy przypiąć post, czy też jest zbędny. W tym przypadku podjęli się przypięcia nauczycieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2008 o 19:22, Varo napisał:

Nie miej oczywiście tego za złość, ale takie coś, czyli, że masz pomoc w przypiętym poście
jest bardzo przydatne (wg. mnie). Nie trzeba sprawiać sobie kłopoty i czekania (np. przypadek
gracze offline) itp. No wiesz, to moderatorzy podejmują decyzję, czy przypiąć post, czy
też jest zbędny. W tym przypadku podjęli się przypięcia nauczycieli.


Rozumiem o co Ci chodzi. Tylko patrzymy na to z innych perspektyw. Ja należę do tych graczy co nigdy nie korzystają z poradników i innych pomocy. Jak grałem w G3 to sam się męczyłem szukając niektórych rzeczy. Dlatego uważam że niektórym ten programik może się niektórym przydać. Sam go niedawno ściągnąłem i wydaje się być bardzo pomocnym dla osób potrzebujących znalezienia czegoś w świecie G3 gdy nie chce im się łazić i szukać jednej rzeczy. Niektórzy przecież graja po nocach, a wtedy raczej rzadko ktoś odpisuje. Dlatego napisałem tamten post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego zainstalowalem Gothic 3 i Direxa 9 ale przy instalacji Microsoft Visual C++ 2005 Redistbutable pasek postepu instalacji nie idzie dalej :/ prubowalem servis packa 2 zainstalowalem i nic nic dalej sie nie instaluje wogule stio w miejscu i za 5s sie wylancz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 19:40, junior17 napisał:

Rozumiem o co Ci chodzi. Tylko patrzymy na to z innych perspektyw. Ja należę do tych
graczy co nigdy nie korzystają z poradników i innych pomocy. Jak grałem w G3 to sam się
męczyłem szukając niektórych rzeczy. Dlatego uważam że niektórym ten programik może się
niektórym przydać. Sam go niedawno ściągnąłem i wydaje się być bardzo pomocnym dla osób
potrzebujących znalezienia czegoś w świecie G3 gdy nie chce im się łazić i szukać jednej
rzeczy. Niektórzy przecież graja po nocach, a wtedy raczej rzadko ktoś odpisuje. Dlatego
napisałem tamten post.

Tak, też rozumiem twoją wypowiedź na ten temat. Mi się zdaje, że ten przypięty post jest szczególnie dla tych, którzy grają po raz pierwszy w G III, bo z czasem zapamiętają wszystkie informacje, które my właśnie tutaj w temacie przekazujemy pomocnie i z nadzieją, że pomoc jest słuszna. Tak, uważam, że to się przyda często tym początkującym, bo niektórzy nawet nie wiedzą czym sterować ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - czy gra jest oryginalna ? Po drugie podaj parametry swego kompa. Może to coś cokolwiek pomoże bo tak na ślepo trudno cokolwiek doradzić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nic napisać nie można napisać? Nie musisz się denerwować bo powiedziałem ,że wszystko nie jest ok. A po za tym po co ja mam coś robić jak przecież wiem gdzie są nauczyciele i czego uczą :P Już przydatniejsza była by lista uczących nas czarów druidów i magów, bo oni nie uczą tego samego.(nie mówi znowu ,że najłatwiej gadać i nic nie robić) I coś mi się zdaje ,że uważasz ,że(wiem ,że te dwa razy ,że głupio brzmi) jak przewodniczący to ,że się na wszystkim znasz i ,że myślisz ,że(sorki znowu za te ,że xD) jak Delegat to jakiś pokemon :P Nie chcę Cię prowokować tylko mówię jak to dla mnie wygląda ;) A po za tym rozumiem ,że łatwo przegapić paru nauczycieli i junior17 miał rację :P

Pozdrawiam.

junior17@ Ja zabijałem już od razu Zubenia i próbowałem pomagać niewolnikom ale nic nie pomagało. W końcu olałem to i poszedłem odbić Faring i Trelis ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra powiem szczeże kolega ma gorszego a mu chodzi na low detalach nie najlepiej ale chodzi :]

Muj kopm :

- 768 Ram
- 1,9 procek
- GeForce 2 mx/mx 400

tyle chyba powino wystarczyc :]

Orginal kolega kupywal tu na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 21:02, albinskia napisał:

Już nic napisać nie można napisać? Eee ... Chyba sam się z deka zamotałeś odpowiadając na mojego posta. Ale wracając do tematu. Można napisać, ba ... trzeba. Tyle że z sensem i dobrze byłoby coś w tym poście zawrzeć - jak czegoś brakuje / jest źle to poprawić i dopisać to wtedy się zmieni i będzie lepiej. Czy to takie trudne ? Przecież wyraźnie napisałem w tamtym poście ... Ech ...

>Nie musisz się denerwować bo powiedziałem ,że wszystko

Dnia 17.08.2008 o 21:02, albinskia napisał:

nie jest ok.

Nie o to chodzi. Wydaje mi się że czepiasz się byle czego byle tylko nabić sobie posta ale mniejsza o to. Po prostu denerwuje mnie gdy ktoś narzeka na coś czego nie zrobił nie próbując pomóc czy zrobić cokolwiek pożytecznego. Dotarło ?
>A po za tym po co ja mam coś robić jak przecież wiem gdzie są nauczyciele

Dnia 17.08.2008 o 21:02, albinskia napisał:

i czego uczą :P

No właśnie ... TY ale nie każdy. Nie wszystkim chce się przeszukiwać to forum czy też inne stronki w poszukiwaniu konkretnej wiadomości. Czy jest jakiś problem jak najważniejsze informacje są podpięte TU w jednym miejscu ? Nie wydaje mi się ... Ech ten egoizm. "Ja wiem a inni niech sobie radzą".
>Już przydatniejsza była by lista uczących nas czarów druidów i magów,

Dnia 17.08.2008 o 21:02, albinskia napisał:

bo oni nie uczą tego samego.(nie mówi znowu ,że najłatwiej gadać i nic nie robić

Jak wiesz to czemu sam takowej nie zrobisz hę ? -.-
>) I coś

Dnia 17.08.2008 o 21:02, albinskia napisał:

mi się zdaje ,że uważasz ,że(wiem ,że te dwa razy ,że głupio brzmi) jak przewodniczący
to ,że się na wszystkim znasz i ,że myślisz ,że(sorki znowu za te ,że xD) jak Delegat
to jakiś pokemon :P

Nie będę tego komentował bo aż żal ( nie lubię tego zwrotu ale tu pasuje jak ulał ) - krótko mówiąc ... jesteś w błędzie ... wielkim błędzie ... ja nie oceniam ludzi po ich randzie na jakimś tam forum -.-.
>Nie chcę Cię prowokować tylko mówię jak to dla mnie wygląda ;)
Ani to prowokacja ani "mówienie jak to wygląda" ... bo jak już napisałem mylisz się i to sromotnie ...
>A

Dnia 17.08.2008 o 21:02, albinskia napisał:

po za tym rozumiem ,że łatwo przegapić paru nauczycieli i junior17 miał rację :P

Jak wiesz których brakuje to napisz ... proste ... prawda ?

Dnia 17.08.2008 o 21:02, albinskia napisał:

Pozdrawiam.

Ja nie ... i skończ z tym pozdrawianiem bo to już śmieszne jest ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 21:15, Lucek2008 napisał:

Dobra powiem szczeże kolega ma gorszego a mu chodzi na low detalach nie najlepiej ale
chodzi :]

Muj kopm :

- 768 Ram
- 1,9 procek
- GeForce 2 mx/mx 400

tyle chyba powino wystarczyc :]

Orginal kolega kupywal tu na gram.pl

Za słaba karta, musisz kupić lepszą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówię pozdrawiam bo staram się być kulturalnym człowiekiem nie tak jak inni... -.- Dotarło? A jakby Ci się chciało przeczytać coś więcej niż ps to byś wiedział ,że w kilku linijkach opisywałem swój problem. Łatwo tak się czepiać ps''ów a nie zrobić coś by pomagać innym przy opisywanych problemach. hę? Jeszcze jakbyś zauważył co napisał junior17 to byś wiedział ,że są mapki z nauczycielami albo tak jak ktoś podawał linka, mapka interaktywna PL. Ale nie będę się zniżał do poziomu spamera i skończę rozmowę. :) Mam nadzieję ,że przestaniemy się kłócić bo forum należy do czego innego ;) A co do tego egoizmu. Można do mnie napisać na xfire, gg czy na coś innego i powiem gdzie są nauczyciele. A myślisz ,że jesteś bohaterem robiąc listy nauczycieli to się mylisz.Jak chcesz żebym jakąś listę zrobił to mi powiedz to się zajmę ale nie widzę takiej potrzeby bo są mapki interaktywne... Ale się rozpisałem...

Serdecznie pozdrawiam. ;)

A teraz na temat: Coś dziwnego mnie spotkało. Przyszedłem do Trelis a tu asasyni lali się z orkami ^^ Dziwne, ale zawsze miałem pomoc w odbijaniu miasta :)

Jeszcze raz pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 21:38, albinskia napisał:

Mówię pozdrawiam bo staram się być kulturalnym człowiekiem nie tak jak inni... -.-

IMO jakoś ci to nie wychodzi ... czasami. Poza tym ja staram się nie pisać pewnych rzeczy gdy nie ma to sensu ...
>A jakby Ci się chciało przeczytać coś więcej niż ps to byś wiedział ,że w kilku

Dnia 17.08.2008 o 21:38, albinskia napisał:

linijkach opisywałem swój problem.

Zauważyłem ... za kogo ty mnie masz hę ? Przeczytałem twojego posta z problemem - nie znam rozwiązania ergo nie dopisuję się ... proste prawda ? Poza tym skąd ty możesz wiedzieć co ja przeczytałem a czego nie ;D. Bo padnę.
>Łatwo tak się czepiać ps''ów a nie zrobić coś by pomagać
Popatrz na siebie ...

Dnia 17.08.2008 o 21:38, albinskia napisał:

innym przy opisywanych problemach. hę? Jeszcze jakbyś zauważył co napisał junior17 to
byś wiedział ,że są mapki z nauczycielami albo tak jak ktoś podawał linka, mapka interaktywna
PL.

To też zauważyłem ... -.-. Brak mi słów po prostu ... O mapkach wiem. I co z tego że są. Chyba prościej jest przełączyć się z gry na chwilę na forum i sprawdzić coś niż bawić się z mapką ...
>Ale nie będę się zniżał do poziomu spamera
Nie musisz ...
>Mam nadzieję ,że

Dnia 17.08.2008 o 21:38, albinskia napisał:

przestaniemy się kłócić bo forum należy do czego innego ;) A co do tego egoizmu. Można
do mnie napisać na xfire, gg czy na coś innego i powiem gdzie są nauczyciele.

A ty to co ? Infolinia pomocy do G III ? ;D Nikomu łaski nie robisz zdradzając takie informacje ;D.
>A myślisz

Dnia 17.08.2008 o 21:38, albinskia napisał:

,że jesteś bohaterem robiąc listy nauczycieli to się mylisz.

Po pierwsze ja tak nie myślę, po drugie cieszy mnie po prostu to jak zrobię coś pożytecznego co zapewne się innym przyda a u innych spowoduje zwiększenie żółci i jadu prawda ? Bo ktoś poświęcił chwilę i zrobił coś dla ogółu więc trzeba go zgnoić. Aż za dobrze to znam.
>Jak chcesz żebym jakąś listę

Dnia 17.08.2008 o 21:38, albinskia napisał:

zrobił to mi powiedz to się zajmę ale nie widzę takiej potrzeby bo są mapki interaktywne...

n/c

Dnia 17.08.2008 o 21:38, albinskia napisał:

Ale się rozpisałem...

Łał ...

Dnia 17.08.2008 o 21:38, albinskia napisał:

Serdecznie pozdrawiam. ;)

Ech ...

Dnia 17.08.2008 o 21:38, albinskia napisał:

A teraz na temat: Coś dziwnego mnie spotkało. Przyszedłem do Trelis a tu asasyni lali
się z orkami ^^ Dziwne, ale zawsze miałem pomoc w odbijaniu miasta :)

Głupota AI

Dnia 17.08.2008 o 21:38, albinskia napisał:

Jeszcze raz pozdrawiam.

LOL ... z mojej strony EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 21:53, Lucek2008 napisał:

Ale przypal :/ to niema co zebym se pogral ale kolega ma takiego samego kompa tylko ma
ram 1g :/ ale przypal :D :/

Dzienki za pomoc albinskia

Tutaj nie jest powód tylko RAMu. Widzisz, gra nie obsługuje twojej karty graficznej. Kolega najprawdopodobniej ma inną, bo zapewniam cię, że na GeForce niższym niż 5600 gra nie pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 21:15, Lucek2008 napisał:

Dobra powiem szczeże kolega ma gorszego a mu chodzi na low detalach nie najlepiej ale
chodzi :]

Muj kopm :

- 768 Ram
- 1,9 procek
- GeForce 2 mx/mx 400

tyle chyba powino wystarczyc :]

Orginal kolega kupywal tu na gram.pl

Gothic? Chyba Gothic 2...
Na takiej karcie to ta gra dzialac nie powinna.
A to, ze kupil oryginal, to bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się