Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Tak , tak w Gothicu 3 taka fajna fabuła niby ??? Takie same opcje ja w G1 i G2 i tyle , a w Gothicu 3 co dodali to tylko system zatruwania broni. I szatę graficzną i tyle. No ale dobra już kończę ten temat, mi się Gothic 3 nie podoba , podoba mi się TES, tobie się podoba Gothic 3 , a nie TES. Więc no każdy ma swoje zdanie i już się nie kłóćmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 07:11, simonemaster22 napisał:

A właśnie Gornie w TES''ie jest oryginalna fabuła. Nie tak jak w Gothicu 3 ramy bezimiennym
który zniszczył Śniącego , pokonał Kruka i Smoki , a w Gothic 3 o tym nikt nie pamięta
(no może Lares itp.) , ale w TES''ie fabuła nie polega na tym jak w G3 - idź przynieś
, idź zabij, idź pogadaj, o nie w TES''ie mój drogi nie ma tak badziewnie zrobionej fabułyu
jak w G3 . Może i np. Morrowind nie zachwyca ale ma doskonała jak na swój rok wydania
szatę graficzną. Po zatym seria TES zdobyła już wiele milionów graczy , a ile Gothic
??

Gothic tez zdobył wiele milionów graczy, zresztą to żaden argument. Mogę tylko powiedzieć że dla mnie TES jest przeraźliwie nudny, świat jest wielki to prawda ale powoduje to takie znużenie i wtórność że szok. W Gothicu tego nie ma. Oczywiście wszystko to subiektywne zdanie, ale nie można mówić "Gothic jest be, bo mi się nie podoba" - to jest bez sensu argument, chyba sam przyznasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko idzie jak po masle. Mam już mistrzowski miecz, 300 jednostek siły i czego mi tam więcej trzeba. Jestem już w Nordmarze i mam do Was parę pytań:
1. Czy w Nordmarze mogę zaliczać osady klanów według własnego widzimisię, czy jest jakaś odpowiednia kolejność?
2. Gdzie jest alchemik uczący produkcji wybuchowych strzał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj... Mój komputer to... AMD sempron 3000+ ,Geforce7300GT 256MB, 1,5G ramu.... pisałem o to jak ustawić parametry żeby szedł mi dobse gothic 3 :) Toja orada to tej pory była najceniejsza ze wszystkich xD okazało się że na minimalnych ustawieniach gothic mi sie tnie i to bardzo, zato jak dałem na średnią szczegułowość, i na większą rozdzielczość odświerzanie 60Hz to idzie IDEALNIE pojawiają sie minimalne przycinki ale to drobiazg xD Dzięki jeszcze raz za porade... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poto tutaj jestem by starać się jak najlepiej pomagać innym graczom. Bardzo się cieszę ,że moje porady pomogły ;)

Pozdr.

simonemaster22@ No każdy inaczej patrzy na gry :P Dobra spox ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 19:09, batek15 napisał:

ide do montery... po drodze jeden z buntowników zazuje mi zabic gobliny w jakiejs jaskini...
gdzie to jest ???



Idąc z nadbrzeża przez las, Buntowników masz po lewej (jeden z nich Ci daje to zadanie), a parę metrów wcześniej po prawej stronie w skalnej ścianie jest jaskinia a tam twoje gobliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 19:14, batek15 napisał:

no juz znalazłem xD a Wilcza jaskinia gdzie jest xD ?? mam tam miecz znalesc xD


Wilczą jaskinie masz po lewej stronie w czasie drogi do Mortery a dokładnie na przeciwko rozwidlenia drogi w prawo, jeśli wybrałeś krótszą drogę tą na której byli bandyci
Jak sama nazwa mówi w środku są wilki (wiąże się z tym zadania) i miecz Wenzel-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 19:27, batek15 napisał:

tam na rozwidleniu jestem co jest dłuższa bezpieczniejsza droga, i krutsza i sąbandyci
?? teraz gdzie ta jaskinia ??


Idziesz w tą gdzie są bandyci potem jeszcze kawałek i tam będzie kolejne rozwidlenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 19:27, batek15 napisał:

tam na rozwidleniu jestem co jest dłuższa bezpieczniejsza droga, i krutsza i sąbandyci
?? teraz gdzie ta jaskinia ??


Dorzuci Ci foto

Zielony... tu wybierasz pomiędzy krótszą trudniejszą (prawo), dłuższa łatwiejsza (lewo)
Czerwony... Wilcza Jaskinia


SORY ZŁA FOTKA !!!!!!!!!!!! Modyfikuje post

20081003193545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 19:30, GringoG3 napisał:

> tam na rozwidleniu jestem co jest dłuższa bezpieczniejsza droga, i krutsza i sąbandyci

> ?? teraz gdzie ta jaskinia ??

Idziesz w tą gdzie są bandyci potem jeszcze kawałek i tam będzie kolejne rozwidlenie


Zielony... tu wybierasz pomiędzy krótszą trudniejszą (prawo), dłuższa łatwiejsza (lewo)
Czerwony... Wilcza Jaskinia

Teraz dobrze....

20081003193853

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jednej ze stron pisze ze 48 skrzynia znajduje sie w domu larsona a jest w niej gniew innosa;p
wszedlem do jego domu i otworzyłem skrzynie ale sa w niej jakieś badziewia;/ i takie pytanie czy dobra skrzynie otwieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 20:45, WIelbiciel DSII napisał:

Na jednej ze stron pisze ze 48 skrzynia znajduje sie w domu larsona a jest w niej gniew
innosa;p
wszedlem do jego domu i otworzyłem skrzynie ale sa w niej jakieś badziewia;/ i takie
pytanie czy dobra skrzynie otwieram



Jeśli dobrze pamiętam, polega to na tym że musisz otwierać arcytrudne kufry i dopiero w 48 z kolei będzie miecz, a kolejność podana na stronie jest przypadkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się