Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2008 o 23:23, marekl1975 napisał:

Jestem w Klanie Młota i mam drobny problem z Ulgofem. Chodzi o jego wódę sikacza zwanego
Tunelowym Bulgotem. Składniki to nie problem i zaliczyłem zadanie, gdy je dostarczyłem
Ulgofowi. Problem pojawia się podczas degustacji jabcoczka. Mianowicie, ile trzeba wypić
flaszek, aby zaliczyć zadanie? Ja już wypiłem ich ze dwadzieścia i końca nie widać.


To chyba masz jakiś bug, bo u mnie wystarczyło, że wypiłem jedną butelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 23:23, marekl1975 napisał:

Jestem w Klanie Młota i mam drobny problem z Ulgofem. Chodzi o jego wódę sikacza zwanego
Tunelowym Bulgotem. Składniki to nie problem i zaliczyłem zadanie, gdy je dostarczyłem
Ulgofowi. Problem pojawia się podczas degustacji jabcoczka. Mianowicie, ile trzeba wypić
flaszek, aby zaliczyć zadanie? Ja już wypiłem ich ze dwadzieścia i końca nie widać.


Jedną.... ale.... musisz mieć min. 200 wytrzymałości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 23:43, GringoG3 napisał:

> Jestem w Klanie Młota i mam drobny problem z Ulgofem. Chodzi o jego wódę sikacza
zwanego
> Tunelowym Bulgotem. Składniki to nie problem i zaliczyłem zadanie, gdy je dostarczyłem

> Ulgofowi. Problem pojawia się podczas degustacji jabcoczka. Mianowicie, ile trzeba
wypić
> flaszek, aby zaliczyć zadanie? Ja już wypiłem ich ze dwadzieścia i końca nie widać.


Jedną.... ale.... musisz mieć min. 200 wytrzymałości....


A rozumiem. Bo ja mam ponizej 200 i jak wypijam jabcoczka, to się przewracam. Dzięki i się podszkolę w wytrzymałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znowu wróciłem do G3 :) taka rozgrzewka przed dodatkiem :)
i odkryłem patent na bijatykę z najbardziej wymagajacymi zwierzakami tudzież monsterkami: naostrzona halabarda - długie drzewce i obusieczne ostrze powoduje, że bez utraty ani jednego hp można jednoczesnie ubić trzy cieniostwory, tudzież dwa trolle (w tym jeden czarny), ew. stadko wilków czy ze trzy wargi. I to na niewysokim levelu ;) Te tyranozaury sa zas banalnie proste :) halabarda wymiata.
Jesli chodzi o ludzi - no cóz nie zawsze daje radę ;)
i jeszcze jedna sugestia popływajcie sobie za tymi wodospadami niedaleko silden - znalazłem tam jeszcze dwie skrzynie, których w ostatnich trzech podejściach nie widzialem :)
jedno mi sie nie podoba- nigdzie nie trafiłem na ognisty miecz-u zadnego z kowali :(
tak samo jak do tej pory nie trafiłem na czar armia ciemności...a bez niego trudno zwinąc te talerze dla Laresa cichaczem...ale jest i na to sposób - questa tego da sie zrobić nawet po wyzwoleniu Geldern jak juz nikt tych misek nie pilnuje hehe
nie wiem czy to zasługa patcha 1.6 ale jakos cholernie duzo prętów zelaza w skrzyniach znajduję, a zadnej przyzwoitej broni nie ma...czyżby reguła tych czterdziestu kilku otwieranych skrzyń juz nie obowiązywała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zaczałem grać poraz kolejny, wgrałem patch 1.6 i faktycznie jakby troche mniej bugów. niestety tych korzystnych dla gracza również :D
Mam pytanie, czy uleprzenie pancerza coś daje? dzięki patchowi może go uczyć również kowal w Redrock, ale jak sie tego naucze to KP mi nie wzrasta, podobnie jak nauka lekkich pancerzy (szat) u maga w zamku sali tronowej.
To w ogóle działa? czy kolejny pic na wodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 10:45, Drizzt Drow napisał:

Też zaczałem grać poraz kolejny, wgrałem patch 1.6 i faktycznie jakby troche mniej bugów.
niestety tych korzystnych dla gracza również :D
Mam pytanie, czy uleprzenie pancerza coś daje? dzięki patchowi może go uczyć również
kowal w Redrock, ale jak sie tego naucze to KP mi nie wzrasta, podobnie jak nauka lekkich
pancerzy (szat) u maga w zamku sali tronowej.
To w ogóle działa? czy kolejny pic na wodę?


kiedyś to podobno nie działało, ale głowy nie dam, zreszta nigdy sie tego nie uczyłem ;) w ogóle kowalstwem sie w gothicach nie bawię-po co wykuwac kombinowac, jak można szurnąc jakiemus npcowi na uboczu i zabrać solidną broń ;) albo gdzies ją znaleźć hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 10:45, Drizzt Drow napisał:

Też zaczałem grać poraz kolejny, wgrałem patch 1.6 i faktycznie jakby troche mniej bugów.
niestety tych korzystnych dla gracza również :D
Mam pytanie, czy uleprzenie pancerza coś daje? dzięki patchowi może go uczyć również
kowal w Redrock, ale jak sie tego naucze to KP mi nie wzrasta, podobnie jak nauka lekkich
pancerzy (szat) u maga w zamku sali tronowej.
To w ogóle działa? czy kolejny pic na wodę?



Niestety, nadal nie działa. Ikonka umiejętności się podświetla, ale żadne statystki się nie zmieniają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 11:22, Drizzt Drow napisał:

a może KP poprawia tyle że nie wyświetla na ekranie zwiększonych wartości?


No to jest już raczej nie sprawdzalne. Na moje oko, traciłem tyle samo HP (gryziony przez wilka;) z umiejętnością, jak i bez niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 11:52, Szak00 napisał:

No to jest już raczej nie sprawdzalne. Na moje oko, traciłem tyle samo HP (gryziony przez
wilka;) z umiejętnością, jak i bez niej.


To faktycznie trudno dokładnie zmierzyć bo każde "dziabnięcie" kłami zadaje troche inną ilośc obrażeń, ale można zsumować obrazenia z 10 "dziabnięć" przed wzmocnieniem pancerza i po. (zakładając że żadno z zadawanych obrażeń nie mialo jakiegoś ciosu krytycznego) i mamy wartość przybliżoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 14:50, StaryCapiur napisał:

Witam, jaki jest najnowszy patch do GIII? prosiłbym również o podanie linka do downloadu
pozdrawiam



najnowszy to chyba patch 1.6 a link to
w sumie mogłeś poszukać w internecie patcha na google albo na gram pl też jest ale ułatie ci i dam ci linka
http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1709


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 14:50, StaryCapiur napisał:

Witam, jaki jest najnowszy patch do GIII? prosiłbym również o podanie linka do downloadu
pozdrawiam

wedlug mnie ten path to lipa guzik daje xD .. najlepiej w ustawienia ch sie pobawić i głuwnie chodzi o częstość odświerzania ^0Hx przy rozdzielczości i śmiga;] mi na pathu gorzej chodzi;] a na gram.pl sciąga sie ten path mi godzine taki jakis lipny ma transfer a mam neta 1 Mbit na sec;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch działa, ale proponuję PRZED jego wgraniem odinastalować samą grę i zainstalować ponownie. Ja tak zrobiłem i mase błędów które kiedyś były, teraz zniknęły. (no chyba że to przypadek :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie mieliście największe błędy w Gothicu? moje:
- Xardas nie chciał ze mną rozmawiać przy pierwszym spotkaniu
- nie było Lestera w tej chacie na początku gry
- brak orków na farmie koło redock i w cape dun
- brak ścian w kopalni z wielkim kotłem
to chyba wszystko co mi sie przypomniało oczywiście to te najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby wymieniać wszystkie największe to i tak by dużo miejsca zajęło xD
Ja osobiście nie spotkałem się z żadnym z tych błędów.

A jak nie było ścian ? Tzn nie widać czy poprostu nie ma ?

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 20:14, albinskia napisał:

Jakby wymieniać wszystkie największe to i tak by dużo miejsca zajęło xD
Ja osobiście nie spotkałem się z żadnym z tych błędów.

A jak nie było ścian ? Tzn nie widać czy poprostu nie ma ?

Pozdr.

Bezi chodził w powietrzu. Tylko takie rzeczy jak beczki były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 20:16, adi54 napisał:

Bezi chodził w powietrzu. Tylko takie rzeczy jak beczki były.

Oo. No to niezłe... Widziałem przypadki ,że tylko modele figur widać ale żeby nic ? Nie zazdroszę :P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 20:27, albinskia napisał:

> Bezi chodził w powietrzu. Tylko takie rzeczy jak beczki były.
Oo. No to niezłe... Widziałem przypadki ,że tylko modele figur widać ale żeby nic ? Nie
zazdroszę :P

Pozdr.

Ale kopalnia odbita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a jak tam jest ta lawa obok pieca to nie wpadłeś do niej czy ona była widoczna ? Chodzi czy łatwo było spaść z niewidocznej skarpy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się