Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2008 o 20:45, WIelbiciel DSII napisał:

Na jednej ze stron pisze ze 48 skrzynia znajduje sie w domu larsona a jest w niej gniew
innosa;p
wszedlem do jego domu i otworzyłem skrzynie ale sa w niej jakieś badziewia;/ i takie
pytanie czy dobra skrzynie otwieram

Żadne arcytrudne kufry, polega to na tym że musisz otwierać skrzynie pokolei bez względu na to czy otworzysz tą co na mapie jest zaznaczona jako pierwsza czy 50 jeśli otworzysz ją pierwszą będzie to pierwsza musisz wszystkie otworzyć żeby mieć gniew innosa i nie są to żadne kufry nazywają się po prostu "skrzynie", mi jednej brakowało do kolekcji ale nie chciało mi się już jej szukać;]
Badziewnie? Raczej bardzo dobrze, co to by było gdyby każdy poszedł sobie i wyjął ze skrzyni jeden z najlepszych mieczy, a tak się trzeba pomęczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrzynie nie kufry... tu masz racje

Chodzi o otwieranie skrzyń a to że napisałem 48 to tylko że odwołałem się do tego co napisał wcześniej WIelbiciel DSII (że 38 u Larsona). Czyli mówimy o tym samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 23:28, DJ Szlafrok napisał:

> Gniew Innosa? Czyżby ten sam miecz, który był w Gothic 1? xD

Tak.
Co w tym takiego nadzwyczajnego?


W tym sensie ;P czy to ten sam co dzierżył Gomez :P. Chociaż teraz myślę że jest to taki gniew innosa jak w gothic 2 (taki jaki można było osiągnąć za pomocą łez innosa ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Coraz bliżej premiera G3 forsaken Gods podobno w Niemczech 7 listopada, ciekawe czy cd projekt ma zamiar wogóle wydać gre . Bo jakoś cicho do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 11:56, shrekinator napisał:

Witam
Coraz bliżej premiera G3 forsaken Gods podobno w Niemczech 7 listopada, ciekawe czy cd
projekt ma zamiar wogóle wydać gre . Bo jakoś cicho do tej pory


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=36143&u=301 --> główny temat FG :P.
Co do wydania gry ;P. Na pewno wydadzą;P. Poczekamy zobaczymy, prędzej czy później potwierdzą, że wydają ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej wiecie może gdzie jest Jack ochroniarz wieży w Ardei??Ja go szukam i nie mogę znaleźć ,bo mam quest''a od złodzieja z Cape Dun.Wiem,że to głupio brzmi,ale naprawdę go przy wieży w Ardei nie ma :|.Pomoc mile widziana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 12:28, mateuszencja napisał:

Ej wiecie może gdzie jest Jack ochroniarz wieży w Ardei??Ja go szukam i nie mogę znaleźć
,bo mam quest''a od złodzieja z Cape Dun.Wiem,że to głupio brzmi,ale naprawdę go przy
wieży w Ardei nie ma :|.Pomoc mile widziana :)



Wiesz co ? Też miałem taki problem, ale z Gornem i paru innych,rzeczy.
Już go więcej nie znajdziesz.
Gra Gothic 3 ma bardzo dużo niedopracowań, a to jest właśnie jedna z tych rzeczy.
Nie wiem czy to jest problem niedopracowania gry, czy wina sprzętu jakiego kto ma...
Ja mam bardzo "KOMPUTER" więc,może to jest tego wina. ...Nie wiem...

Jaki masz sprzęt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 12:28, mateuszencja napisał:

Ej wiecie może gdzie jest Jack ochroniarz wieży w Ardei??Ja go szukam i nie mogę znaleźć
,bo mam quest''a od złodzieja z Cape Dun.Wiem,że to głupio brzmi,ale naprawdę go przy
wieży w Ardei nie ma :|.Pomoc mile widziana :)


Nie znajdziesz go w mieście, bo on mieszka w wieży- latarni morskiej na brzegiem morza, na północ od Ardei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 12:28, mateuszencja napisał:

Ej wiecie może gdzie jest Jack ochroniarz wieży w Ardei??Ja go szukam i nie mogę znaleźć
,bo mam quest''a od złodzieja z Cape Dun.Wiem,że to głupio brzmi,ale naprawdę go przy
wieży w Ardei nie ma :|.Pomoc mile widziana :)


Bug... wczytaj jakiegoś starszego save''a albo daruj sobie tą misję ;P. Niestety Gothic 3 posiada takie błędy i tutaj jest jego największa wada ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 12:37, Paladynka napisał:

> Ej wiecie może gdzie jest Jack ochroniarz wieży w Ardei??Ja go szukam i nie mogę
znaleźć
> ,bo mam quest''a od złodzieja z Cape Dun.Wiem,że to głupio brzmi,ale naprawdę go
przy
> wieży w Ardei nie ma :|.Pomoc mile widziana :)

Nie znajdziesz go w mieście, bo on mieszka w wieży- latarni morskiej na brzegiem morza,
na północ od Ardei.



Niedaleko armii orków,właściwie ich patrolu niedaleko Ardei??


EDIT-I jeszcze jedno.Jak mogę dołączyć do asasynów?Czy mogę to uczynić na początku gry??Bo w Cape Dun wykonałem zadanie dla asasyna i spodobało mi się to :).Więc pytanie czy mogę do nich od początku dołączyć czy to jest piekielnie trudne czy wogóle niemożliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha, o to pytanie Ci chodzi.Tak, tak jak mówiła "Palladynka".Wyjdź z Ardei z północnej bramy i udaj się prostu.
Po lewo za skała znajdziesz też bandytów czy szczurów londowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 12:38, garrick napisał:

> Ej wiecie może gdzie jest Jack ochroniarz wieży w Ardei??Ja go szukam i nie mogę
znaleźć
> ,bo mam quest''a od złodzieja z Cape Dun.Wiem,że to głupio brzmi,ale naprawdę go
przy
> wieży w Ardei nie ma :|.Pomoc mile widziana :)

Bug... wczytaj jakiegoś starszego save''a albo daruj sobie tą misję ;P. Niestety Gothic
3 posiada takie błędy i tutaj jest jego największa wada ;P.


No niestety może w dodatku, po prawią wszystkie błędy. - o których pisaliśmy na forum.:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 12:40, mateuszencja napisał:

> > Ej wiecie może gdzie jest Jack ochroniarz wieży w Ardei??Ja go szukam i nie
mogę
> znaleźć
> > ,bo mam quest''a od złodzieja z Cape Dun.Wiem,że to głupio brzmi,ale naprawdę
go
> przy
> > wieży w Ardei nie ma :|.Pomoc mile widziana :)
>
> Nie znajdziesz go w mieście, bo on mieszka w wieży- latarni morskiej na brzegiem
morza,
> na północ od Ardei.


Niedaleko armii orków,właściwie ich patrolu niedaleko Ardei??


EDIT-I jeszcze jedno.Jak mogę dołączyć do asasynów?Czy mogę to uczynić na początku gry??Bo
w Cape Dun wykonałem zadanie dla asasyna i spodobało mi się to :).Więc pytanie czy mogę
do nich od początku dołączyć czy to jest piekielnie trudne czy wogóle niemożliwe?



Nie można, nie można również dołączyć do buntowników, ani do orków.Gothic 3 się różni, jednak na początku wybierz sobie "drogę".Najlepiej jest od razu pracować dla buntowników, ponieważ i tak końcowa misja będzie brzmieć "Oswobodź myrtane od orków " Być może jest jakieś inne wyjście, ale ja grałem tylko drogą buntowników.

PS Oczywiście trzeba pracować dla każdego obozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 12:40, mateuszencja napisał:

> > Ej wiecie może gdzie jest Jack ochroniarz wieży w Ardei??Ja go szukam i nie
mogę
> znaleźć
> > ,bo mam quest''a od złodzieja z Cape Dun.Wiem,że to głupio brzmi,ale naprawdę
go
> przy
> > wieży w Ardei nie ma :|.Pomoc mile widziana :)
>
> Nie znajdziesz go w mieście, bo on mieszka w wieży- latarni morskiej na brzegiem
morza,
> na północ od Ardei.


Niedaleko armii orków,właściwie ich patrolu niedaleko Ardei??

Zupełnie nie w tym kierunku. Musisz wyjść z Ardei drugim wyjściem (nie tym w stronę Cape Dun tylko tym w druga stronę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję lokalizacje pewnych osób i potworków w Nordmarze. Jeśli możecie, to dajcie mi jakieś mapki. A mianowicie gdzie są:
1. Biały Rozpruwacz (zadanie dla Bogira).
2. Jorn.
3. Vibald (ten od wybuchowych strzał)
4. Hanson.
5. Larson.
6. Jensgar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się