Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2009 o 17:05, RA213L napisał:

Witam. Niedawno ukończyłem poprzednie dwie części Gothica. Teraz zastanawiam się nad
"trójką". Jednakże słyszałem o licznych bugach i niedogodnieniach jakie owa gra ze sobą
niesie. Wiec moje pytanie brzmi CZY WARTO? Czy ta gra ma klimat podobny do poprzedniczek,
które wciągały bez reszty? Czy może lepiej dać sobie spokój z G3 i grać w poprzednie
części? P.S. Pytanie głównie do graczy, którzy ukończyli G3, lub są w zaawansowanym momencie
gry. Z tego co wiem to na początku wieje nudą... Pozdrawiam

Ta gra jest wielka! Coprawda fabułą nie dorównuje 1 ale i tak wymiata. Przeszedłem ją chyba z 5 razy :D A co do bugów to jak kolega wybrany4567 powiedział się nie przejmuj bo są patche a teraz jeszcze to EE ma wyjść to będzie git ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 17:19, wybrany4567 napisał:

> Witam. Niedawno ukończyłem poprzednie dwie części Gothica. Teraz zastanawiam się
nad
> "trójką". Jednakże słyszałem o licznych bugach i niedogodnieniach jakie owa gra
ze sobą
> niesie. Wiec moje pytanie brzmi CZY WARTO? Czy ta gra ma klimat podobny do poprzedniczek,

> które wciągały bez reszty? Czy może lepiej dać sobie spokój z G3 i grać w poprzednie

> części? P.S. Pytanie głównie do graczy, którzy ukończyli G3, lub są w zaawansowanym
momencie
> gry. Z tego co wiem to na początku wieje nudą... Pozdrawiam
Wieje jak dla kogo, mi tam sie podobalo. Jasne, ze warto. Ukonczyles poprzednie czesci
i nie interesuje cie co sie stalo z Bezim jak wyplynal w morze? Bugami sie nie przejmuj,
bo wystarczy patch 1.6 i wiekszosc jest zlikwidowanych. A mozesz sobie jeszcze poczekac
bo pewnie niedlugo wyjdzie nowy patch (ok 700 MB) to juz jest cos! No moze Gothic 3 nie
trzyma klimatu poporzednich, ale do zanudzajacych gierek nie nalezy. Moze wciagnac i
to na dlugo. Ja juz 3 raz gram. naprawde polecam ci ta gierke. Milej zabawy w Myrtanie
:-)


No jasne, że mnie interesuje... i to bardzo. No skoro ktoś jest w stanie przejść G3 kilka razy to musi ona być co najmniej dobra... Dzięki. Zacznę już dziś. Jeszcze jedno małe pytanko. Ile mniej więcej zajmuje ukończenie gry? Czy trwa ona mniej więcej tyle ile poprzedniczki, czy jest kilkakrotnie dłuższa?? Bo zastanawiam się czy grając kilka godzin dziennie zdążę do końca ferii. Jeszcze raz dzięki. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2009 o 17:39, RA213L napisał:


No jasne, że mnie interesuje... i to bardzo. No skoro ktoś jest w stanie przejść G3 kilka
razy to musi ona być co najmniej dobra... Dzięki. Zacznę już dziś. Jeszcze jedno małe
pytanko. Ile mniej więcej zajmuje ukończenie gry? Czy trwa ona mniej więcej tyle ile
poprzedniczki, czy jest kilkakrotnie dłuższa?? Bo zastanawiam się czy grając kilka godzin
dziennie zdążę do końca ferii. Jeszcze raz dzięki. Pozdr.

Trudno powiedziec. Mozna grac bardzo, bardzo, bardzo dlugo. Ale mozna i ukonczyc szybko. Ja tam gram tak aby bylo dluzej. Wykonuje wszystkie zadania itp. Polecam ci grac tak zebys wykonywal wszystkie zadania poboczne, bo wtedy mozesz stworzyc sobie naprawde poteznego gostka. teraz jestem gdzies w polowie i mam 46 poziom, a jak kiedys gralem juz na samaym koncu takiego nie mialem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak w g3 jest z klasami postaci? Zapewne są jakieś gildie/obozy do których można się dołączyć? Chodzi mi o klasę bardziej walczącą wręcz - coś jak paladyn z g2. Gdzie pójść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 17:50, RA213L napisał:

A jak w g3 jest z klasami postaci? Zapewne są jakieś gildie/obozy do których można się
dołączyć? Chodzi mi o klasę bardziej walczącą wręcz - coś jak paladyn z g2. Gdzie pójść?

Sam sobie wybierasz umiejętności jakie chcesz, bez względu na to jaką drogę wybierzesz, ale można się bardziej wczuć w klimat idąc do Assasynów i mając dwa miecze na plecach , lub do Nordmaru i władać ciężką bronią, to już tylko od Ciebie zależy którą drogę wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jednak wybrać taką którą najlepiej będzie Ci szło się posługiwać. Jeśli to pierwszy raz grasz w G3 a grałeś w G2 z tego wychodzi co piszesz to czym Ci lepiej szło? Walka na dystans? Magia? Walka na bliską odległość. Wybór jest spory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło chwilę poszukać w google.pl ;)
No, ale proszę, oto lista:
Klan Ognia:
1 ) Frithjof Klasztor:
2 ) Olivier
Okara:
3 ) Roland
Vengard:
4 ) Thordir
5 ) Markus
6 ) Georg
7 ) Cobryn
Reddock:
8 ) Javier
Cape Dun:
9 ) Wenzel
Trelis:
10 ) Konrad
Nemora:
11 ) Karlen
Niedaleko Mora Sul
12 ) Cruz
Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 19:13, jakubg7 napisał:

Wystarczyło chwilę poszukać w google.pl ;)
No, ale proszę, oto lista:
Klan Ognia:
1 ) Frithjof Klasztor:
2 ) Olivier
Okara:
3 ) Roland
Vengard:
4 ) Thordir
5 ) Markus
6 ) Georg
7 ) Cobryn
Reddock:
8 ) Javier
Cape Dun:
9 ) Wenzel
Trelis:
10 ) Konrad
Nemora:
11 ) Karlen
Niedaleko Mora Sul
12 ) Cruz
Pozdro ;)



Dzieki wielkie ;)

Frithjof to przeciez nie pal ? ;) Jemu tez nalezy sie puchar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie jest paladyn Cruz ten od pełzaczy. Został mi tylko jeden ognisty puchar do odnalezienia a on mnie ma zaprowadzić do pełzaczy które go maja i niemoge go znaleść z góry prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 19:16, Frut5 napisał:

Wie ktoś gdzie jest paladyn Cruz ten od pełzaczy. Został mi tylko jeden ognisty puchar
do odnalezienia a on mnie ma zaprowadzić do pełzaczy które go maja i niemoge go znaleść
z góry prosze o pomoc



Niedaleko Mora Sul. Siedzi przy ognisku ze zbieglym niewolnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 19:15, Izrafel92 napisał:

Dzieki wielkie ;)
Frithjof to przeciez nie pal ? ;) Jemu tez nalezy sie puchar ?

Jak nie jest, to weź Knuta. ;) Pamiętaj, że tą listę znalazłem, dlatego nie mam pewności czy oni są palladynami... xD Podobno liczą się chęci ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 19:16, Frut5 napisał:

Wie ktoś gdzie jest paladyn Cruz ten od pełzaczy. Został mi tylko jeden ognisty puchar
do odnalezienia a on mnie ma zaprowadzić do pełzaczy które go maja i niemoge go znaleść
z góry prosze o pomoc

No chyba, że jest u Buntowników, jak podbiłeś z nim kopalnię to raczej go przy ognisku nie znajdziesz. Chociaż nie daję pewności, mogę go z kimś mylić. ;)
EDIT: Jednak mylę i to bardzo.... Mora Sul jest na pustyni... Teraz dopiero tak patrzę i... Sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 19:20, jakubg7 napisał:

> Wie ktoś gdzie jest paladyn Cruz ten od pełzaczy. Został mi tylko jeden ognisty
puchar
> do odnalezienia a on mnie ma zaprowadzić do pełzaczy które go maja i niemoge go
znaleść
> z góry prosze o pomoc
No chyba, że jest u Buntowników, jak podbiłeś z nim kopalnię to raczej go przy ognisku
nie znajdziesz. Chociaż nie daję pewności, mogę go z kimś mylić. ;)


CHyba mylisz, bo on jest na pustyni i nie odbija sie z nim kopalni xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 19:22, jakubg7 napisał:

Nie zdążyłem postu zedytować... ;)



heheh, spoko ;) ten Fristhjof nie jest palkiem przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 20:00, BANITA PL napisał:

Ej może się orientujecie kiedy w końcu wyjdzie ten G3 EE? W sensie że patch :D


Nie wiadomo. Ma być, kiedy będzie skończony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 17:22, KŁEJK napisał:

Może dlatego że Gothic to zła [ czytaj - cholernie niezoptymalizowana ] gra jest ? ;-)
Jak będzie ci się chciało możesz poczekać na "patch" 1.7 - już wkrótce powinien być dostępny.
Może coś naprawi w kwestii engine''u i optymalizacji.


Hmmm... w sumie to nie chce mi się czekać, a do tego idzie się przyzwyczaić ;) Przynajmniej ładnie wyglada, a zacinki są tylko gdy Bezi ma zamiar biec ;p

btw. Czy warto od razu rozpoczynać rezwolucję w Cape Dun? Czy lepiej poczekać na... no własnie, na co? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się