Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Żeby wszyscy mieli takie problemy jak Wy... Patche powinny być tak długo ciepło witane, jak długo chce się komuś nad grą pracować. Wiadomo, że najlepiej otrzymać gotowy produkt, ale trochę więcej wiary w ludzi. Dzisiaj dopieszczą grafikę, jutro poprawią co innego. A jeśli osiągnięto już limit tam i ówdzie, to dlaczego niby gra nie miałaby być ładniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 20:26, Merovingian napisał:

A jeśli osiągnięto już limit tam i ówdzie, to dlaczego niby gra nie miałaby być ładniejsza?


Bo już jest na tyle piękna, że gram z podstawką na biurku, coby mi szczęka na podłogę nie spadła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 21:09, Gumisiek2 napisał:

Bo już jest na tyle piękna, że gram z podstawką na biurku, coby mi szczęka na podłogę nie spadła ;-)


No to niżej już chyba upaść nie może. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część zdania była do polskiego, a druga do angielskiego :P

Tzn.

"Niby zebrali już ekipę polskich tłumaczy..." - polskie tłumaczenie QP
"...ale fakt faktem, że prace stoją w miejscu, ew. posuwają się bardzo wolno." - angielskie tłumaczenie QP

^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, co mam zrobić aby obrać drogę Innosa? Potrzebuję tego aby nauczyć się zdolności Paladyn i Regeneracja, u buntowników mam 43% Nie wiem co mam dalej zrobic, pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy, co już zrobiłeś. Szukasz Xardasa, szukasz artefaktów Adanosa, szukasz wszystkich ognistych pucharów (później je błogosławisz i oddajesz paladynom). O wiele łatwiej byłoby mi odpowiedzieć, gdybyś napisał, co zrobiłeś, gdzie jesteś, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 20:06, WhiteMamba napisał:

Pytanie, co mam zrobić aby obrać drogę Innosa? Potrzebuję tego aby nauczyć się zdolności Paladyn i Regeneracja, u buntowników mam 43% Nie wiem co mam dalej zrobic, pomocy.


Musisz spotkać Xardasa, znaleźć artefakty i zrobić z nimi to, co król (swoją drogą kawał świni) sobie zażyczy.

->Gumisiek
Puchary nie mają nic do rzeczy, de facto są potrzebne tylko dla zaspokojenia chorego pożądania. : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega (sorry, ze tak cię nazwę Merovingian) napisał, masz znaleźć artefakty, dać je Shohbarowi Yyy Rohbarowi i wtedy dostaniesz od niego berło, nawiązujesz kontakt z Innosem, i lecisz questy na zakończenie, to jest odbiecie wszystkich orkowych miast i coś tam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, widziałem, że RobeN jest już aktywny, więc ponawiam pytanie i proszę o pomoc :

Gram, gram,gram (w G3), 5 min. no i "Where Is The Guru ? "
Zainstalowałem patcha 1.72 (bez patchy i ze starszymi wersjami było to samo), i dalej nic.
Zwiększenie pamięci wirtualnej też nic nie pomogło.
Proszę o pomoc, i z góry dzięki . (Thank You From The Mountain xD (Jak to Rosjanie mawiają).
EDIT: Reinstall, też nic nie dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam panów, mam pewien problem. Mianowicie gram jako buntownik, jestem w Faring, wykonałem już wszystkie questy ale... Nakłamałem Gnarowi o skórze i teraz ani on, ani myśliwi nie chcą mi pomóc. Jestem w sytuacji, gdzie nie mam już nic do roboty, a mam 68 repa (brakuje mi 7 do wejścia). Jest jeszcze jedna deska ratunku, czyli wilcze skóry dla Gnara. Tylko że, brakuje mi ich piętnaście, a większość wilków już wybiłem. Gdzie mogę jakieś znaleźć, wilki, bądź skóry ''luzem''? I czy ten quest da mi brakujące 7%? No i jeśli nie, jaki jest jeszcze sposób by dostać się do zamku?

EDIT : Gram na community patchu, alternatywny balans on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wybiłeś wilki, to ciężko może być, możesz próbować szukać wilków, które się zespawnowały (po jakimś czasie niektóre żyjątka ożywają na nowo). Problem w tym, że mają zawsze loot jaki miały przy pierwszej śmierci (za 1 razem zabrałeś mięso, to za drugim już tylko mięso będzie).
Pewnym wyjściem z sytuacji jest wejście w tryb "marvin mode" (szybko piszesz marvin) i za pomocą konsoli z ~ przywołujesz Mr Helpera ( kod to spawn sh). Radzę później wyłączyć tryb marvina (ponownie szybko wklepujesz marvin). Po zagadaniu do nowego npc musisz w linii dialogowej znaleźć interesującą cię rzecz. Mr Helpera możesz zabić bez żadnych konsekwencji (daje 0 xp), ale bywa, że później nie można go przywołać, więc radzę go zostawić, bo pewnie nie raz się jeszcze przyda. Niestety taka to gra, w której niedogodności musisz załatwiać przy pomocy kodów...
Aha, orkowie nie przepuszczą cię do Nordmaru przez Faring (zawaliłeś quest z myśliwymi...). Ale możesz iść jeszcze w miarę bezproblemowo na północ od Silden, tyle, że przejścia w góry pilnuje lodowy golem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 18:14, sirdoom napisał:

Aha, orkowie nie przepuszczą cię do Nordmaru przez Faring (zawaliłeś quest z myśliwymi...). Ale możesz iść jeszcze w miarę bezproblemowo na północ od Silden, tyle, że przejścia w góry pilnuje lodowy golem.


W miarę bezproblemowych przejść jest trochu więcej ( http://forum.gram.pl/upl/forum/2008_26/20080628232541.jpg).

Dnia 25.09.2009 o 18:14, sirdoom napisał:

Niestety taka to gra, w której niedogodności musisz załatwiać przy pomocy kodów...


Nieźle, błędy gracza skutkujące znacznym utrudnieniem są usprawiedliwieniem dla kodów? :\
Z drugiej strony każdy sobie rzepkę skrobie i gra, jak mu miło, nie wnikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 21:56, capral napisał:

Gdzie mogę się nauczyć walki dwoma mieczami?


Już w Bradze uczy tego jeden z koczowników w jaskini. Dalej Bakaresh, bodajże Mora Sul i Ishtar (ale zanim tam dojdziesz zdążysz trzy razy wyuczyć się podstawowego poziomu walki :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 18:14, sirdoom napisał:

/.../

Już sobie poradziłem, po prostu wybiłem całe Faring. :P Już raz udało mi się G3 przejść bez kodów i jestem raczej pewien, że uda mi się to po raz drugi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się