Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

To dziwne masz dosc duzy sprzet, sprobui udostepnic na dysku C wiecej miejsca do zrzucania danych ja dalem kolo 4 giga aby to co ram nie moze pociagnac na dysk zapisywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 12:18, Gosu napisał:

Twoj post normalnie jak wybawienie moze Ty mi moglbysodp na pyt ktore zadawalem tutaj 3 razy.
Dales 2 screny na 1 jest normalny widok a na 2 taki rozmazany, powiec mi dlaczego janie mam
takiego rozmazania ? Od czego to zalezy? ja mam widok w oddali normalny nqawet jak dam all
na max, denerwuje mnie to poniewaz moze i las i domy widac normalnie ale powierzchnia jest
nie dograna i poki nie dojde wyglada jak taka plama, podobnie bylo w oblivionie ponziej to
mod zmienil.


zmieniałem tylko opcję postprocessing, ten rozmazany to ustawienie na max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 12:19, Łukasz007 napisał:

filtr anizotropowy za to dziala na pewno


skąd wiesz że działa na pewno.
masz poniżej 2 screeny jeden z anizo x 4 i jeden z anizo x 8, sorry że nie to samo ujęcie, ale spójrz na skałę, ja tam różnic nie widzę. Muszę jeszcze pokombinować z ze screenami ze wszystkim opcjami anizo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 12:07, cinus` napisał:

> A dokładnie? Wiesz, to troche duży teren do zbadania ;)

trudno mi opisac dokładniej, jak wejdziesz bramą do Montery to pójdź w lewo i tam powinno to
gdzieś być. możesz zresztą sprawdzić w ekwipunku czy już nie masz, bo wg mariuscha mógł go
mieć któryś ork co jest bardzo możliwe gdyż w kilku miastach znajdywałem dwa kamienie teleportacyjne
:) a czy tak jest w Monterze to już tego nie pamiętam.


Znalazłem, leżał w chatce na przeciwko magazynu. Miałeś racje, wlasnie jestem szczesliwym posiadaczem dwóch kamieni do Montery. mam jeszcze jedno pytanie; otrzymałem questa w Reddock, w którym to musze oczyscic jaskinie z potworow. Czy to ta jaskinia w kopalni, gdzie wejscia do niej szczerze dwóch buntowników? Jeśli tak, wyczyściłem ją całą i dalej mam nie wypelnione zadanie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 12:25, szosiu1 napisał:

czy moge zainstalowac tego patha 1.09 na polską wersję G3??


Jeśli pisze, ze patch jest przeznaczony dla wersji europejskich, to chyba tak? No chyba, że mieszkamy w Azji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 12:35, Respev- napisał:

otrzymałem questa w Reddock, w którym to musze oczyscic jaskinie z potworow. Czy to ta jaskinia w kopalni, gdzie wejscia do niej
szczerze dwóch buntowników? Jeśli tak, wyczyściłem ją całą i dalej mam nie wypelnione zadanie :|


tak to ta jaskinia, możliwe, że masz jakeigo buga i Ci jakiś potwór zniknął, w każdym bądź razie powinno tam być trochę goblinów, kilka jaszczurów i pełzacz, czy były tam te stwory co napisałem? bo kiedys ktoś miał podobnego buga, że nie mógł wypełnić tego questa gdyż zniknął mu ten pełzacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 12:45, cinus` napisał:

tak to ta jaskinia, możliwe, że masz jakeigo buga i Ci jakiś potwór zniknął, w każdym bądź
razie powinno tam być trochę goblinów, kilka jaszczurów i pełzacz, czy były tam te stwory co
napisałem? bo kiedys ktoś miał podobnego buga, że nie mógł wypełnić tego questa gdyż zniknął
mu ten pełzacz.


Kiedyś szedłem obok wyjścia z tej jaskini i pojawił sie pełzacz. Ucieklem przed nim. Teraz go tam wlasnie nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z questem w montrze " odbierz danine z farmy marika"

Gadam 1szy raz z tym domenikiem na jego farmie i nie mam opcji questa, w solucji pisze ze powinien mi kazac pogadac z marikiem w monterze, i powinienem dostac questa zabrac danime z farmy, gadam z obydwoma i zaden nic nie ma w opcji dialogu

tak jakby tego questa nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 12:30, mdag napisał:

skąd wiesz że działa na pewno.
masz poniżej 2 screeny jeden z anizo x 4 i jeden z anizo x 8, sorry że nie to samo ujęcie,
ale spójrz na skałę, ja tam różnic nie widzę. Muszę jeszcze pokombinować z ze screenami ze
wszystkim opcjami anizo.


Poniewaz prawdopodobnie filtr dziala do pewnego poziomu ,ale dla nie dowiarkow porownajcie
dwa komplety obrazkow : 0x anizo i 16x anizo. Mozliwe za to jest ,ze kolejne zwiekszanie filtra nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 13:02, Łukasz007 napisał:

Poniewaz prawdopodobnie filtr dziala do pewnego poziomu ,ale dla nie dowiarkow porownajcie

dwa komplety obrazkow : 0x anizo i 16x anizo. Mozliwe za to jest ,ze kolejne zwiekszanie filtra
nic nie daje.


przyznaję Ci rację. Zresztą muszę się przyznać że porównywałem tylko x4 i x8 i nie widziałem zmian (zarówno w obrazie jak i w fps) natomiast mam praktycznie identycznego screena (chodzi mi o miejsce) jak ten Twój pierwszy i czwarty w wnioskuję że u mnie Anizo także chodzi (tylko ciekawe jakie), bo wygląd tego screena jest zbliżony właśnie do Twojego z anizo. Zresztą tak podejrzewałem, patrzącz szczególnie na fakturę drzew, czy skał w jaskiniach, zmylił mnie tylko ten brak zmian przy przesuwaniu suwaka, zasugerowałem się plotkami a nie sprawdziłem jednak wyglądy z anizo wyłączonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam dawno mnie nie było bo grałem :)) ale wczoraj miałem buga z savem po prostu mi się w czasie zapisywania zawiesił i potem nie mogłem wczytac tego sava cztery godziny grania w plecy. A co to za patch 1.09 i skad go mozna zassać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba znalazłem sposób żeby gra nie wychodziła do Pulpitu z ekranem "Where is the guru" albo żeby się nie zawieszała. Oto on:

Włącz komputer i zwiększ pamięć wirtualną (chyba każdy wie jak to zrobić) do 4000 MB czyli 4 GB.
Potem nainstaluj najnowsze sterowniki karty graficznej "93.71" i uruchom gre. Problemy powinny zniknąć.

UWAGA: Nie gwarantuje poprwawnego działania tego sposobów, więc prosze nie pisiać do mnie "pretensji"

Pozdrawiam i życzę aby sposób zadziałał. Pomagam, nie spamuje i sorki jeśli za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla osób zastanawiajacych się, czy im pójdzie Gothic 3 czy też nie pójdzie... :
jutro ma być dostepne demo :)

Informacja z Gamershell:
JoWooD Productions, Deep Silver and Piranha Bytes today announced that a playable demo of Gothic 3 will be released this Friday, November 10th.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety u mnie(i nie tylko) na sredniej i niskiej wartosi przeswitywalo/czarne plamy w teksturach wiec dlatego radze na max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się