Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2006 o 14:26, Aleks12 napisał:


Sam sobie na to odpowiedz wszystko byś musiał zmienić!!!!!!



Jesteś nie mądry jeśli nie chcesz pomagać innym i nie odpowiadasz na ich pytania i jeszcze piszesz jakbyś miał jakieś pretensje to wogóle nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 15:49, Terorist napisał:

Procek ok, ram bardzo ok,
KARTA wogóle nie ok...masz problemy z g3 z powodu karty graficznej jest za słaba


Ciekawe bo ciagnela na max detalach obliviona na 2 ghz procu i zgiga ramu. Powiem wiecej na tym samym sprzecie odpalilem g3 tylko z 1500 ramu i na srednich dzialal. Pozatym na tym forum saludzie z 2 rdzeniowkami i 7900 geforcami i im tez tnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 15:27, Gosu napisał:

Na starcie zalecam czytanie ze zrozumieniem. /.../

Jeśli chcesz być właściwie zrozumiany, to i pisz tak, żeby było to właściwe rozumiane przez innych. Seria Gothic''ów to gry, w które gra się trudno i to nie tylko z powodu bugów w grze. To pewien klimat, stopień trudności, brak możliwości naprawienia błędu (chyba, że poznasz dobrze grę).

Dnia 11.11.2006 o 15:27, Gosu napisał:

Pomysl zanim cos napiszesz i schowaj swoje zlosliwosci, /.../

A jak mogę zrozumieć to zdanie, jak nie jako złośliwostkę? Lekarzu, lecz się sam!

Dnia 11.11.2006 o 15:27, Gosu napisał:

Wszystkie utrudnienia jakie mialem
w tej grze byly spowodowane beldami w grze a nie moja gra rozumiesz? Ja nie jestem maniakiem
ktory lubi robicpo 4 razy qest bo cos sie w grze rypie, nie mam nat ochoty ani czasu. I prosze
nie przekrecac sensu mojego wczesniejszego postu -.-

No cóż, czasem jednak trzeba niektóre rzeczy robić kilkanaście razy zanim wyjdą dobrze. Jeśli nie masz na to ochoty ani czasu, to po co grasz w takie gry? Z tym NPC to pewnie chodzi o zabicie krów na farmie? Jak nie zabijesz wszystkich, to tak się właśnie dzieje...Mnie też paru NPC''ow zginęło, mam nie wykonane zadania, no i co z tego? Gra, jak życie, toczy się dalej. A czy miało to istotny wpływ na grę, to okaże się dopiero, kiedy dojdę do końca.
I jeszcze jedno: podnosisz wielkie larum na forum CDP, polskiego wydawcy gry. Chcesz tego, czy nie, niedoróbki gry zwalasz na CDP, nawet, jak wyraźnie zaznaczasz, że to panowie z Piranii nie podołali zadaniu.
Ja nie znam gry, która byłaby bezbłędna, chociaż przeszedłem dziesiątki (nie setki!). Nawet Diablo Blizzarda potrafiło wywalić się do pulpitu a przedmiot zniknąć z inwentarza.
I całkiem na marginesie, gdzie przekręciłem sens Twojego wcześniejszego posta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Jestem nowym forumowiczem, zatem witam wszystkich fanów RPG. Parę dni temu kupiłem grę Gothic 3 Pl. Chciałbym podzielić się swoimi wrażeniami na jej temat.
Zacznę zatem od zalet:
- fabuła dość interesująca
- różnorodność potworów i przedmiotów
- nawet całkiem fajne menu bohatera
I tyle, a teraz wady:
- błędy, błędy i jeszcze raz błędy (ta gra powinna zostać okrzyknięta najbardziej zabugowaną grą roku)
- wymagania kosmiczne, grafa przeciętna (ktoś może mi powiedzieć czemu przy tak przeciętnej grafice, ta gra ma tak duże wymagania?)
- gra zawiesza się przynajmniej dwa razy w ciągu czterech godzin (restart kompa, CTRL+ALT+DEL nie działa)
- styl walki beznadziejny, wygląda mniej więcej tak, machasz mieczem aż padnie przeciwnik, obrona nie daje żadnych rezultatów)
- większą grupę przeciwników można eliminować pojedynczo, wystarczy podejść blisko, a jeden z przeciwników zacznie iść w naszą stronę, i tak po kolei.
Jest jeszcze trochę do zarzucenia tej grze, ale i tak najgorsze w niej są błędy. Gram tylko w gry RPG, w Oblivionie był jeden błąd w misji dla magów, w Gothic 3 są ich dziesiątki, a może i setki, tego nie wiem, ponieważ przeszedłem może ok. 15% gry. Ciekaw jestem czy można zwrócić tą grę. Wiem jedno, że nigdy nie kupię żadnej gry firmy Phirania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie można sie nauczyć posługiwania sie bronia dwuręczną na max dwoma mieczami na max i czy można gdzies sprawdzić Gothicowom godzinę jak to było w poprzednich częściach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 15:26, Terorist napisał:

A teraz inne pytanie jestem w Faring i mam zadanie dla mojoka przyniesć mu dwie butelki Nordmarskiej
Starki. Jedną mam od bimbrownika a drugą skąd zdobyć??


Rozmawiając z bimbrownikiem nie kupuj od niego alkoholu tylko spróbuj wyciągnąć przepis (uważaj to jest albo to albo to - jak ci sprzeda butelkę to zapomnij o przepisie), potem będziesz mógł tego bimbru zrobić ile zechcesz (jest jeszcze jeden quest do którego jest on potrzebny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nie wiem jak to juz Ci napisac. Przeszedlem 1 i 2 czesc gothica a takze dodatek, powtarzam nie mam PROBLEMU Z GOTHIC 3 a powtarzam pewne rzeczy poniewaz GRA ma bledy a nie ze ja cos zrobilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 16:06, Jacobb napisał:

gdzie można sie nauczyć posługiwania sie bronia dwuręczną na max


w Nordmarze można się tego w kilku miejscach nauczyć, ogólnie to sporo jest takich nauczycieli, wystaczy się tylko dobrze rozejrzeć.

Dnia 11.11.2006 o 16:06, Jacobb napisał:

dwoma mieczami na max


na mistrza wyuczysz się tylko w Ishtar.

Dnia 11.11.2006 o 16:06, Jacobb napisał:

i czy można gdzies sprawdzić Gothicowom godzinę jak to było w poprzednich częściach ??


chyba tylko przy zapisywaniu sejva, zegara w innym miejscu nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 12:28, Bumber napisał:

Penetrując grobowce przodków w Nordmarze, natknłąem się na dziwne runiczne piedestały. Związane
sa z nimi jakies zadania. Do czego służą owe runiczne piedestały?


Wkładasz do nich kamienie przodków (musisz je najpierw znaleźć). Za każdym razem jak włożysz taki kamień dostaniesz bonus do statystyk np. +5 do siły. Istnieje 6 takich grobowców i są one związane z questem dla przywódcy Klanu Ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co z Tego ze na forum cdprojektu? to znaczy ze trzeba chwalic i glaskac?! Nie uwazam ze cdp zawinil bo to nie oni robili te gre, pisze Ci wyraznie ze z powodu tego ze gra jest nie dopracowana musze robic pewne watki od nowa poniewaz dzieja sie one mimowolnie i tu rpzekrecasz sens mojego postac, bo mowisz ze to ja zle cos robie w grze i ze takie juz sa rpg ze trzeba powtarzac, owszem ale wtedy kiedy samemu sie cos zchrzani a nie kiedy gra zle jest zrobina, podalem Ci przyklad npc ktory sam pobiegl na 40 orkow a powinien stac w miescu. CIekawy jestem jak bedziesz szedl oddac qest a np ktoras zglownych postaci zginie bo ja wilki zabily , to co mam stac przy nich 24 h na dobe zeby gdzies nie polezli i nie zgineli?! albo jak ci all save sie popsuja. Zrozum wkoncu ze ja musze powtarzac te gre nie z MOJEGO POWODU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem cale wybrzeze i nie znalazlem zadnej farmy na ktorej stacjonuja orkowie jest to jeden z questow od Gelforda z Reddock. Moze ta farma znajduje sie kolo Okary? Jak ktos wie bylbym wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 16:17, żdzisiek napisał:

gdzie jest kamień teleportacyjny do magów ognia bo jestem tam i nie moge go znaleźć


znajduje się na samym dole bilblioteki w zamkniętym kufrze.

Dnia 11.11.2006 o 16:17, żdzisiek napisał:

a przy okazji o co chodzi w tym zadaniu dla miltena??


jakie zadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 15:31, Gosu napisał:

Dodam jeszcze ze poczytaj forum co 2 post to mam problem z gra poniewaz nie dziala, nie ma
tego, to sie zepsulo tamto sie tnie ato sie wiesza... a dla mnie ta gra wogole nie jest trudna,
ajak obliviona przechodziles 200 godzin to gratuluje bomi zajal 1 tydzien, ze wszystkimi gildiami
i watkiem glownym - tez potrafie byc zlosliwy.

Złośliwość Ci nie wyszła. Posty czytam od początku i może dlatego mam mniej problemów z grą niż Ty. Bo wiem, co w danej sytuacji zrobić. Jak Gothic 3 nie jest trudny dla Ciebie, to pogratulować. Co do Obliwiona, to po 200 godzinach przeszedłem najwyżej ćwierć gry. Jeśli Tobie starczył tydzień, to też gratuluję, ale gry nie przeszedłeś. Wykonałeś zadania w tempie 25 zadań dziennie!? bardzo dobre tempo, iście stachanowskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi ci o zadanie z patrolami orków
do tego a farmie trzeba dojść tak:
wyjdz z cape dun i idz prosto i tam jest chatka i w niej siedzi ork który ma na imie topork a przed nią są 3 orkowie i kowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już przy temacie kamieni teleportacyjnych jesteśmy, to czy są, a jeśli tak to gdzie, kamienie teleportacyjne do trzech nordmarskich klanów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 16:19, cinus` napisał:

> gdzie jest kamień teleportacyjny do magów ognia bo jestem tam i nie moge go znaleźć

znajduje się na samym dole bilblioteki w zamkniętym kufrze.

> a przy okazji o co chodzi w tym zadaniu dla miltena??

jakie zadanie?

no on mi dał zadanie z jakimś ognistym czymś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się