Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2006 o 14:46, IMPERATOR1990 napisał:

1-Gdzie jest Xardas ??


W nordmarze, spojrzyj na mapę dołączoną do gry jego wierza jest narysowana nad literkami "ar" ze słowa Nordmar

Dnia 16.11.2006 o 14:46, IMPERATOR1990 napisał:

2-Xardas uczy magię : Tworzenie armi szkieletów ? gdzie można się tego nauczyć ?


******SPOILER******
Armii ciemności (i pozostałych 2 najpotężniejszych zaklęć z tej szkoły magii możesz się nauczyć w kapliczkach Beliara kiedy poprzesz go w wojnie bogów (główny quest - najpierw musisz znaleźć 5 artefaktów Adanosa a potem wybrać kogo poprzesz)
******KONIEC SPOILERA******

Dnia 16.11.2006 o 14:46, IMPERATOR1990 napisał:

3-podczas grania jak jakas Bardzo śilna bestja mnie uderzyła
i kondycja mi powoli się zaczeła regenerować jak się z tego wyleczyc ??


Jesteś chory. Najczęściej zarażają jaszczury i ogniste jaszczury (każdym atakiem) możesz się wyleczyć czarem albo pijąc białą miksturę z niebieskim krzyżykiem (albo odwrotnie - nie pamiętam dokładnie tych kolorów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 15:08, bazix napisał:

Mam pytanie, w jakim katalogu są sejwy z gry? przeszukałem cały folder Gothic III i nie mogę
znaleźć.


Pulpit->Moje Dokumenty->Gothic 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos poza mna mial negatywne odczucia po wejsciu do nordmaru? ta kraina jakos do mnie nie przemawia. wszedzie bialo mgielno i w ogole nieciekawie. po ciezkiej przeprawie dotarlem do klanu wilka ale po drodze wynudzilem sie za wszystki czasy :/ od g1 do g3 , nordmar to chyba najgorszy moment w calej serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 15:16, cOr napisał:

czy ktos poza mna mial negatywne odczucia po wejsciu do nordmaru? ta kraina jakos do mnie nie
przemawia. wszedzie bialo mgielno i w ogole nieciekawie. po ciezkiej przeprawie dotarlem do
klanu wilka ale po drodze wynudzilem sie za wszystki czasy :/ od g1 do g3 , nordmar to chyba
najgorszy moment w calej serii

A moim zdaniem taka powinna właśnie być ta kraina. Jako, że tam jest śnieżno i w ogóle zimno. Ten klimat pasuje do tej krainy moim zdaniem. Ja aktualnie jestem w Varancie i mi się tam podoba. Fajne są te pustynie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto przeszedł G3 po stronie rebeliantów może mi odpowiedziec na jedno pytanko? Przeszedłem całego G3 po stronie rebeliantów, po przejściu looknąłem sobię do poradnika tak z czystej ciekawości co tam piszą o zakończeniu po stronie Innosa. I tu pojawia się mały problem, w poradniku pisze, że po zaciciu Zubena i oczyszczenia Myrtany z orków bedzie się miało do wykonanioa jeszcze jedno małe zadanko, tymczasem ja nie miałem żadnego, po wykonaniu tych dwóch wyżej wymieniony włączał mi się filmik, potem napisy końcowe i wychodziło mi do Windowsa. Czy to w poradniku jest jakaś pomyłka czy to ja mam jakiegoś bug''a w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

marlin15 mam prośbę czy do listy teleportów którą dodałeś do solucji mógłbyś wprowadzić kilka poprawek:

Reddock jest w skrzyni w jedne z jaskiń którą masz oczyścić z potworów
zamień na
Reddock jest w skrzyni w pierwszej z jaskiń którą masz oczyścić z potworów

Varanr:
na
Varant:

Ben Erai w jedny z tunelów kopalni (nie możesz tam wejść jeśli nie masz 75 reputacji w mieście
na (brak nawiasu na końcu)
Ben Erai w jedny z tunelów kopalni (nie możesz tam wejść jeśli nie masz 75 reputacji w mieście)


Klan Ognia w pierwszej chacie (tam gdzie jest facet który chce z tobą zapolować na orki
na (jak wyżej)
Klan Ognia w pierwszej chacie (tam gdzie jest facet który chce z tobą zapolować na orki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam pytanie z kad moge wziąść teleport do klanu wilka?? (aktualnei jestem w klanie wilka i niemoge tam znalezc teleportu a dokladniej runy teleportacyjnej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 16:06, matma3 napisał:

Witam Mam pytanie z kad moge wziąść teleport do klanu wilka?? (aktualnei jestem w klanie wilka
i niemoge tam znalezc teleportu a dokladniej runy teleportacyjnej)


Klan Wilka w chacie Ronara (myśliwego który chce abyś mu towarzyszył w polowaniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 16:07, Karharot napisał:

> Witam Mam pytanie z kad moge wziąść teleport do klanu wilka?? (aktualnei jestem w klanie
wilka
> i niemoge tam znalezc teleportu a dokladniej runy teleportacyjnej)

Klan Wilka w chacie Ronara (myśliwego który chce abyś mu towarzyszył w polowaniu)

Aha, t owielkie dziki ide grac :) Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 16:07, marlin15 napisał:

ja tego nie pisałęm...


Wiem. Ja to pisałem i puściłem bez korekty:(

Dnia 16.11.2006 o 16:07, marlin15 napisał:

ale skoro mowisz zeby to zmienic to ok... zmienie....


Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. W Trelis niewidze przywodcy orków (Vaka) i niemoge zdobyc tego artefaktu. Mozecie mi pomoc?? Jesli sa jakies kody na ten artefakt lub na tego vaka to podajcie plss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się