Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Nie moge się doczekać dotarcia na pustynie odrazu się ucze walki 2h i ide zobaczyć czy mają tutaj jakiś lepszych wojowników niż w myrthanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 21:15, Arhont napisał:

> Może ktoś wie gdzie mogę kupić nową (nie zużytą) Tarcze Czaszki lub jakąś lepszą? Oswobodzilem

> właśnie Cape Dun.
Jeśli podbiłes cap dun to pobij Wenzela ten ma dobrą tarcze może zuzyta ale na tym etapie gry
jest bardzo dobra no i jego miecz jet tez dobry ale gdyby niebył zuzyty :/

Nie bedę bił paladyna. Mam swój honor. Poza tym mam dla niego wykonac questa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 21:22, Kubicki 24 napisał:

Ci tu gadają o Gothicu3 a ja nie moge, bo mam 512 ramu i G3 mi nie chodzi.Buuuuuuuuu

o ile wiem na 512 ram gothic 3 chodzi na minimalnych detalach więc i ci powinien chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 21:27, Mik Nik napisał:

> Ci tu gadają o Gothicu3 a ja nie moge, bo mam 512 ramu i G3 mi nie chodzi.Buuuuuuuuu
o ile wiem na 512 ram gothic 3 chodzi na minimalnych detalach więc i ci powinien chodzić


Cosik chyba wymagań się nie zna :)

Na minimalnych to 1 GB RAM a zalecane 1,5 GB ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 21:21, donaan napisał:

Nie moge się doczekać dotarcia na pustynie odrazu się ucze walki 2h i ide zobaczyć czy mają
tutaj jakiś lepszych wojowników niż w myrthanie :P


jeśli chodzi Ci o areny to niestety muszę Cię zmartwić:/:/:/ sami lipni wojownicy, ale jest jeden + (przynajmniej jak dla mnie:) ale nie będę ci zdradzał jaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 21:26, sługa Innosa napisał:

> > Może ktoś wie gdzie mogę kupić nową (nie zużytą) Tarcze Czaszki lub jakąś lepszą?
Oswobodzilem
>
> > właśnie Cape Dun.
> Jeśli podbiłes cap dun to pobij Wenzela ten ma dobrą tarcze może zuzyta ale na tym etapie
gry
> jest bardzo dobra no i jego miecz jet tez dobry ale gdyby niebył zuzyty :/
Nie bedę bił paladyna. Mam swój honor. Poza tym mam dla niego wykonac questa.

hehe , i tak się nieobrazi ! Ten quest tez zrobiłem zaniosłem mu i dał mi 1000 złota ale spodobał mi się ten miecz więc go pokonałem i se wziołem ;) . Zresztą nic mi niepowiedział i obrzony tez niebył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 21:30, Arhont napisał:

> > > Może ktoś wie gdzie mogę kupić nową (nie zużytą) Tarcze Czaszki lub jakąś lepszą?

> Oswobodzilem
> >
> > > właśnie Cape Dun.
> > Jeśli podbiłes cap dun to pobij Wenzela ten ma dobrą tarcze może zuzyta ale na tym
etapie
> gry
> > jest bardzo dobra no i jego miecz jet tez dobry ale gdyby niebył zuzyty :/
> Nie bedę bił paladyna. Mam swój honor. Poza tym mam dla niego wykonac questa.
hehe , i tak się nieobrazi ! Ten quest tez zrobiłem zaniosłem mu i dał mi 1000 złota ale spodobał
mi się ten miecz więc go pokonałem i se wziołem ;) . Zresztą nic mi niepowiedział i obrzony
tez niebył


Ja tam lece na dwóch własnoręcznie wykonanych mieczach półtoraręcznych, więc miecz Wenzela to był dla mnie bubel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 21:27, Mik Nik napisał:

> Ci tu gadają o Gothicu3 a ja nie moge, bo mam 512 ramu i G3 mi nie chodzi.Buuuuuuuuu
o ile wiem na 512 ram gothic 3 chodzi na minimalnych detalach więc i ci powinien chodzić


Ja bym tu polemizował:D Niektórzy mówią że grają na 768 i mają zaciachy na minimalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 21:32, Shadowtear napisał:

> > > > Może ktoś wie gdzie mogę kupić nową (nie zużytą) Tarcze Czaszki lub jakąś
lepszą?
>
> > Oswobodzilem
> > >
> > > > właśnie Cape Dun.
> > > Jeśli podbiłes cap dun to pobij Wenzela ten ma dobrą tarcze może zuzyta ale
na tym
> etapie
> > gry
> > > jest bardzo dobra no i jego miecz jet tez dobry ale gdyby niebył zuzyty :/

> > Nie bedę bił paladyna. Mam swój honor. Poza tym mam dla niego wykonac questa.
> hehe , i tak się nieobrazi ! Ten quest tez zrobiłem zaniosłem mu i dał mi 1000 złota ale
spodobał
> mi się ten miecz więc go pokonałem i se wziołem ;) . Zresztą nic mi niepowiedział i obrzony

> tez niebył

Ja tam lece na dwóch własnoręcznie wykonanych mieczach półtoraręcznych, więc miecz Wenzela
to był dla mnie bubel.

Ja chciałem oswobodzic na początku a nie pózniej! Zresztą duża róznica to niejest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 21:33, michal01234 napisał:

> > Ci tu gadają o Gothicu3 a ja nie moge, bo mam 512 ramu i G3 mi nie chodzi.Buuuuuuuuu

> o ile wiem na 512 ram gothic 3 chodzi na minimalnych detalach więc i ci powinien chodzić


Ja bym tu polemizował:D Niektórzy mówią że grają na 768 i mają zaciachy na minimalnych


Hmm... a masz na to dowód? Może ktoś cię w balona zrobił :P

Według mnie 1 gb ram to 1 gb ram, proste ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 21:33, michal01234 napisał:

> > Ci tu gadają o Gothicu3 a ja nie moge, bo mam 512 ramu i G3 mi nie chodzi.Buuuuuuuuu

> o ile wiem na 512 ram gothic 3 chodzi na minimalnych detalach więc i ci powinien chodzić


Ja bym tu polemizował:D Niektórzy mówią że grają na 768 i mają zaciachy na minimalnych


Gothic 3 nie ma aż takich strasznych wymagań. Mam 1024 RAMu, procka 2,7 GHz, Radeona X600 i żeby mi płynnie chodziło na najniższych oprócz rysowania podstawowego (na maksa) muszę podkręcić procka o 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 21:37, Marioo55 napisał:

Hmm... a masz na to dowód? Może ktoś cię w balona zrobił :P

Według mnie 1 gb ram to 1 gb ram, proste ;]


Gra działa nawet na 512 MB więc nikt go w balona nie zrobił mój kumpel gra na 512 MB a drugi na 768 MB ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra DZIAŁA na 256mb ramu ... Ale to wygląda tak, że huhu:p, lepiej nie wiedzieć. Oczywiste jest,, że niezbędnym minimum do grania jest 512mb ramu, a już najlepiej mieć 1~2 gb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jedną ciekawostkę, czyżby początki multiplayera w G3?
Otóż gdy odpalam konsolę, biorę chyba view->IRC Chat. To zaczyna za mną chodzić 2 nordmarczyków duchów. Nie mogę z nimi pogadać ani nic, a nazywają się 1) lvl_520, a drugi nie pamiętam, ale jakieś "normalne" imię.
Oczywiście jak wyłączyłem tego IRC''a, to odrazu zniknęli, ciekawostka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 21:54, Ufo2 napisał:

Znalazłem jedną ciekawostkę, czyżby początki multiplayera w G3?
Otóż gdy odpalam konsolę, biorę chyba view->IRC Chat. To zaczyna za mną chodzić 2 nordmarczyków
duchów. Nie mogę z nimi pogadać ani nic, a nazywają się 1) lvl_520, a drugi nie pamiętam, ale
jakieś "normalne" imię.
Oczywiście jak wyłączyłem tego IRC''a, to odrazu zniknęli, ciekawostka :D

No Gothic na co dziennie na nowo zaskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się