Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Siema mam problem z gothiciem 3. otóż pod koniec ładowania wyskakuje taki oto błąd.
Wyskakuje ten oto błąd i gdy klikne ignorum dobra gra sie włącza tyle że filmiku nie moge zobaczyć jest ciemny ekran i muza tylko leci dobra przewijam ga sie zaczyna chodze wszystko OK ale nie moge z nikim pogadać (nie moge ich podswietlić chodzi oto że nie moge ich zaznaczyć tak żeby była widac imie albo nazwe) i to jest główny problem bo nie moge przez to ani nic podnosić ani nic więcej po prostu chodze i to wszystko. A i nie moge biegać ani nic tyko chodzić. O co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy muszę wyzwalać Monterę czy jeśli ją zostawię tak jak ją zastałem czyli pod władaniem orków to będzie to miało wpływ na fabułę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 16:19, wdowiakm napisał:

Czy muszę wyzwalać Monterę czy jeśli ją zostawię tak jak ją zastałem czyli pod władaniem orków
to będzie to miało wpływ na fabułę???

Wydaje mi sie ze nie po prostu tylko straczisz sporo punktow dla buntownikow.W sensie reputacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 16:19, wdowiakm napisał:

Czy muszę wyzwalać Monterę czy jeśli ją zostawię tak jak ją zastałem czyli pod władaniem orków
to będzie to miało wpływ na fabułę???


Nie ma to wpływu na fabułe lecz na końcu będziesz musiał cofnać się i ją wyzwolić ale to później (no chyba że wybierzesz inną drogę ale o tym ciiii ...) :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie z tym wyzwalaniem Montery ;))

Chciałbym wyzwolić Monterę lecz mam problem ze strażą Vareka jak ich obejść? bo jest ich troszkę dużo by poradzić sobie samemu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam problem dosyć poważny.. zdobyłem 5 artefaktów pradawnych.. Cały zadowolony poszedłem do Rhobara po Berło.. a on nie chce ze mną rozmawiać.. patrzę - a tu w ekwipunku brakuje mi amuletu z Trelis, który - podkreślam - najpierw kupiłem a potem dopiero ten zamek odbiłem. Nie mam juz niestety sejwa z przed, poza tym było to już w grze jakiś czas temu.. Questa mam zaliczonego.. brakuje mi tylko artefaktu.. Czy istnieje jakiś cheat pozwalający go wstawić.. bo naprawdę szukałem i nie wyobrażam sobie gdzie mogłem go zgubić, a zaczynac od nowa bym nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 19:14, michal01234 napisał:

> > Mam problem i mam nadzieje, że ktoś mi pomoże. Na samym początku gry (walka z orkami
w
> tym
> > mieście) pojawiają się czarne plamy w kształcie budynków. Pomóżcie
> >
> > Mój konfig:
> > Athlon XP 2600+
> > 1GB RAM TwinMosPalit
> > Palit GeForce 6800 GS 128/128
> > MSI K7N2 Delta
>
> MAsz za mało raMU 1GB jest na minimakne powinieneś miec co najmniej 1.5GB

W cale nie prawda ja mam 1Gb ramu i gram na średnich. To może być wina sterowników do karty
graficznej


Ja taż mam 1 GB i mi się też zacina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 16:28, wdowiakm napisał:

Chciałbym wyzwolić Monterę lecz mam problem ze strażą Vareka jak ich obejść? bo jest ich troszkę
dużo by poradzić sobie samemu ;))

Wyjmujesz miecz (5sekund czekasz) i wtedy Varek sie wkurza i zaczyna ciebie gonić a wtedy poza miastem go tłuczesz bądź w mieście nie ma znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy EK. W albumie na str. 76 jest potwór hydra. Wiecie jakiego zaklęcia trzeba użyć, żeby ją przywołać??I czy jest jakiś kod aby pojawił się obok Ciebie t.Rex (jak to było w 1 i 2 gothicu<za pomocą kodu>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podejżewam, że z hydrą jast podobnie jak z wierzchowcem na str72 czyli "projekt ten pozostał niewykorzystany" a szkoda bo mogło być fajnie;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 16:28, Ferilas de Rienne napisał:

Czy istnieje jakiś cheat pozwalający go wstawić..
bo naprawdę szukałem i nie wyobrażam sobie gdzie mogłem go zgubić, a zaczynac od nowa bym nie
chciał.


Zgubić raczej nie ale mogłes go sprzedać; po pierwsze poświęć jednak troche czasu na sprawdzenie u kupców, być może amulet sie znajdzie.

Jeśli nie , to spróbuj kodu ;
It_Artefact_Amulet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 17:07, piero92 napisał:

Kto daje orkowy pancerz (ten najleszy)??


Przywódca orków Kan z Faring, żeby się do niego dostać musisz mieć 75% reputacji u orków.

Dnia 28.11.2006 o 17:07, piero92 napisał:

I czy ktoś wie o dodatku do tej gry??


wiadomo tyle, że podobno ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>gdzie znajde NIEZŁUŻYTĄ TARCZE PALADYNA
Przeszedłęm raz grę i z tarczami paladynów spotykałem się tylko na ich plecach, co oznacza, że były one zużyte. Kupić jej raczej nie można, więc... Pooitaje tylko liczyć na to, iż trafi Ci się w jakiejś skrzyni... Innego wyjścia nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam problema ;-)))
kiedy gram grę gothic ciągle mi się ona przycina aż w końcu mi się zawiesza co mam zrobic??
moj komp ma:
1.pentium D 2,8ghz dwurdzeniowy
2.512 MB ramu DDR@
3.Karta Grafiki ati radeon 9550 128mb
4.Windows XP + service pack 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się