Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2006 o 09:34, Dragon Rider napisał:

Kupiłem "Ghotic 3" (w. PL) włączam a tam... WSZYSTKO PO NIEMIECKU!!!


Hmm... pytanie: czy kupiłeś oryginalnego Gothica 3 czy może nabyłeś go od jakiegoś "dystrybutora alternatywnego" (czytaj: nielegalnego)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 09:45, Dawidoskar napisał:

Kto wie jak dostać się do Xardasa??


Możesz najpierw znaleźć Hansona i wtedy jego wilk Cię zaprowadzi do Xardasa, albo możesz pójść do Xardasa bezpośrednio. Aby Ci pomóc podaję Ci mapkę z zaznaczonym miejscem pobytu Xardasa (różowa 7) i Hansona (różowe 51):
http://www.gram.pl/upl/forum/2006_4/20061111204552.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) macie jakieś pomysły na to jak odciągnąć od pulpitów niektórych NPC, stoi i stoi, spać nie idzie :P

2) czy odkrył ktoś jakieś tajemnicze przepisy, jak to było w G2 np. zjedzenie 50 grzybków, lub zjedzenie 20 jabłek dodawało statsy na stałe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 17:00, WorldWar3PL napisał:

1 # Prześpij się i wróć do jaskini, może jakiś potworek przez ścianę uciekł ;-)
2 # Puchary tam są, musisz tylko poszukać....



Jestem w 24 dniu wiec juz dosc sie naspalam, moze podrzuce mu jaka padlinke to wroci ;-)
Tak a'' propos, ktorym klawisze oproznia sie kieszen?

Przewrocilam magazyn "do gory nogami" i nic nie znalazlam, to pdstepny Urkssas za dobrze je schowal.....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 10:57, AandR napisał:

jak zabić złodziejów pszenicy w monterze???????????????????


Pierwsze moje pytanie a wiesz gdzie oni są???

Zabijaj ich w ten sposób wyciągaj ich pojedyńczo ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 10:57, AandR napisał:

jak zabić złodziejów pszenicy w monterze???????????????????


Stan z lewej strony na pagorku, ktry zaslania zlodzieji , ponizej gestej roslinnosci jest wystep. Mozna z niego wiekszosc zlodzieji zalatwic z kuszy lub luku. Zrywaja sie do walki wszyscy, ale zawsze biegna w prawo i nie widzac cie za pagorkiem wracaja na swoje miejsca. Za zlodziejami jest super jaskinia, duzo pkt.
To tylko jedna zmozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 11:09, wdowiakm napisał:

> jak zabić złodziejów pszenicy w monterze???????????????????

Pierwsze moje pytanie a wiesz gdzie oni są???

Zabijaj ich w ten sposób wyciągaj ich pojedyńczo ;))

no wlaśnie nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2006 o 11:16, AandR napisał:

no wlaśnie nie....


Na drugiej farmie koło Montery masz młyn idź dalej ścierzką koło twej farmy dojdziesz do skały czy czegos podobnego z lewej strony przed tą skałą/górą skęć tam i idź przy samej ścianie uważaj na zębacze dojdziesz tędy do tych bandytów ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 11:21, wdowiakm napisał:


> no wlaśnie nie....

Na drugiej farmie koło Montery masz młyn idź dalej ścierzką koło twej farmy dojdziesz do skały
czy czegos podobnego z lewej strony przed tą skałą/górą skęć tam i idź przy samej ścianie uważaj
na zębacze dojdziesz tędy do tych bandytów ;))

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 17:02, Xyz Zyz napisał:

> Mam problem, nie mogę wykonac 2-ch zadan:
>
> 1.- mimo, iz pozbylam się wszystkich potworow w jaskiniach w Reddock, przez które wychodzi

> się na droge do Cape Cun (ostatniego pelzacza zlikwidowalam kula ognia) nie wyswietlil
sie
> komunikat o wykonaniu zadania. Czy jest gdzies jeszcze nie zlikwidowany potwór, czy jest
to
> blad gry?
>
> 2.- w Cape Dun najpierw przez boczne wejscie zwinelam Urkrassowi skore wilka, pogadalam
z nim,
> a dopiero pozniej otrzymalam od Seruka zadanie wykradniecia 3 pucharow z magazynu, niestety

> pucharow tam nie ma.
>
> Wie ktos cos na ten temat?
>
Prawdopodobnie bug.
Po prostu jak zaczynasz nową grę, to wywal gdzieś stare sejwy i zacznij od samego poczatku.
W sumie nie wiem, czy ma to jakiś wpływ, ale ja tak robiłem i nigdy mi nic nie znikło. :P


Mam tyko nowe sejwy, ja 2 i jeszcze jedna osoba, z ktora gram 2 (u niej puchary byly) + szybki zapis. Sporo juz ugralam, wiec nie chce mi sie wszyskiego zaczynac od nowa. Mam juz po rewolucji w Cape Dun.....uff, wiec sobie daruje to zadanie. Sadze, ze ktos jeszcze bedzie uczyl zlodziejskiego fachu.

Nie wiesz czy mozna podpisac swoj zapis imieniem? Zdarzylo mi sie niechcacy nadpisac nie moj sejw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka miast czeka już tylko na moje oswobodzenie (Montera, Silden, Trelis, Geldern) nie byłem jeszcze w gotha i Faring, o Nordmarze nie wspominając i tu pojawia się pytanie : kiedy je wyzwolić? Tzn przed pójściem do Nordmaru? Przed/po wycieczce do Gotha?
A druga sprawa: czy z druidami będą jeszcze związane jakieś zadania, czy też mogę ich śmiało wyciąć na zlecenie orków?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 12:16, gaax napisał:

Kilka miast czeka już tylko na moje oswobodzenie (Montera, Silden, Trelis, Geldern) nie byłem
jeszcze w gotha i Faring, o Nordmarze nie wspominając i tu pojawia się pytanie : kiedy je wyzwolić?
Tzn przed pójściem do Nordmaru? Przed/po wycieczce do Gotha?
A druga sprawa: czy z druidami będą jeszcze związane jakieś zadania, czy też mogę ich śmiało
wyciąć na zlecenie orków?:)


Miasta oczyś po Nordmarze, a druidów możesz zabic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 09:55, mdag napisał:

1) macie jakieś pomysły na to jak odciągnąć od pulpitów niektórych NPC, stoi i stoi, spać nie
idzie :P
...


Musisz go pobić a po skorzystaniu z pulpitu rzucić na niego amnezje (czar sen nic tu nie pomoże), tylko ostrożnie bo z bliżej nieznanych mi przyczyn czasami zamiast ogłuszyć to zabijamy NPC`a (przytrafiło mi się to z palladynem w Okarze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2006 o 11:32, Tryxi napisał:

> Po prostu jak zaczynasz nową grę, to wywal gdzieś stare sejwy i zacznij od samego poczatku.
> Mam tyko nowe sejwy, ja 2 i jeszcze jedna osoba, z ktora gram 2 (u niej puchary byly) + szybki
Nie wiesz czy mozna podpisac swoj zapis imieniem? Zdarzylo mi sie niechcacy nadpisac nie moj
sejw.


, wiesz co tak czytałem tego posta i wyfaje mi się, że grasz z kimś " na dwie gry ", to tak jakbyś rozpoczął drugi raz sam, o tym pisał ci już ktos i takitemat był już na forum, że ta gra gdy się zacznie od nowa z jakimiś innymi savami, to ma jakieś błędy - dużo rzeczy brak, roslin itp. dla poprawnego grania to chyba musi być jeden gracz i jedna aktywna kampania na bieżąco - wiem wymądrzam się, ale takie sa zasadny, ale proponuję ci je " obejść ". spróbuj wyodrębnić z pliku który magazynuje sejwy twoje sejwy i w osobnym pliku sejwy tego drugiego i niech przed grą właściwa osoba podstawia katalog ( zmieniając właściwą nazwę ) aby gra zobaczyła tylko te sejwy, a gdy gra inna osoba to analogicznie, chociaż dla pewności tak powinno się zrobic od początku, teraz może to nie pomóc, w każdym razie chciałem ci pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 12:29, DragonXXXX napisał:

Czy mażna zrobic coś by gra działała bez płyty?

U mnie działa w następujący sposób: Uruchamiam gre z płytką i jak wczyta już save to ją wyjmuje i mogą dalej grać bez płyki (czynność powtarza się za każdym razem uruchomienia gry spod windowsa). To powinno ci pomóc. Aha nie wyjmuj jej podczas wczytywania bo się kopie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 12:29, DragonXXXX napisał:

Czy mażna zrobic coś by gra działała bez płyty?
Mam w domu trzy kompy i każdy w to gra, bez przerwy pożyczamy płytę.
Proszę o pomoc.

Ściągnij sobie Cracka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się