Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2006 o 21:26, witeek napisał:

Jeśli kogoś interesuje to dość dobrym mieczykiem jest
MIECZ RUNICZNY
Po Błogosławieniu 135 obrażenia
i ochrona przed ogniem,uderzeniami,ostrzami +5

Potrzeba sztaby CZYSTEJ magiczne rudy do wykucia

jak można pobłogosławić miecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 20:27, Misiekolxp001 napisał:

Potrzebujesz czar błogosławiący broń jeśli masz kliknij na niego potem bybierz broń i już.

gdzie można zdobyć taki czar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 20:28, Alex123 napisał:

gdzie można zdobyć taki czar

czary da się znaleźć w różnych skrzynkach ;) musisz je otwierać a napewno go znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 20:30, Pyton15 napisał:

albo naucz się przy chramie inosa tylko musisz mieć duza prastarej wiedzy chyba 240!!!

a jak w kaplicy innosa ten czar sie nazywa bo błogosławieństwa miecz tam nie ma jak już to jest ognisty miecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 20:36, Alex123 napisał:

> albo naucz się przy chramie inosa tylko musisz mieć duza prastarej wiedzy chyba 240!!!

a jak w kaplicy innosa ten czar sie nazywa bo błogosławieństwa miecz tam nie ma jak już to
jest ognisty miecz

pisze błogosławiensto czy coś takiego popatrz na opis czaru w księdze zaklęć i tam bedzie nazwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 20:30, Pyton15 napisał:

albo naucz się przy chramie inosa tylko musisz mieć duza prastarej wiedzy chyba 240!!!


Tak, i trzeba jeszcze wybrać ścieżkę Innosa, bo dopiero wtedy odblokowane zostaną 3 ostatnie czary. W skrzyniach scroll z blogoslawienstwem koszmarnie trudno znalezc, ew. próbuj w kufrach z arcytrudnymi zamkami.

Co do pliku stronicowania to polecam ustawic tak jak już ktoś podawał min 4096 MB, max 4096 MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 20:43, bry napisał:

> albo naucz się przy chramie inosa tylko musisz mieć duza prastarej wiedzy chyba 240!!!


Tak, i trzeba jeszcze wybrać ścieżkę Innosa, bo dopiero wtedy odblokowane zostaną 3 ostatnie
czary. W skrzyniach scroll z blogoslawienstwem koszmarnie trudno znalezc, ew. próbuj w kufrach
z arcytrudnymi zamkami.

Co do pliku stronicowania to polecam ustawic tak jak już ktoś podawał min 4096 MB, max 4096
MB.

A da rade tak ustawić jak mam 1GB ram????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 20:18, sługa Innosa napisał:

> poradżcie czym walczyc mieczem i tarczom czy mieczem 2 recznym to mnie gnebi
Tarcza w ogóle sie nie przydaje. Grałem z tarczą paladyna na poziomie mistrzowskim i zmieniłem
na 2 miecze półtoraręczne. Zdecydowanie lepsza jest broń dwuręczna, szczególnie, że potem masz
bardzo potężne miecze np. Gniew Innosa lub Miecz Zakonu.

Nie powiedziałbym tego, że tarcza się nie przydaje, jest dobra na łuczników szczególnie, zwiększa KP oraz czasem na nuektóre ciosy dobra jak pchnięcie mieczem(szkielet), jednak za dużo trochę zabiera punktów wytrzymałości przy uderzeniach(mojim zdaniem im mocniejsza tarcza - lepsza tym mniej pkt. wytrzymałości powinno spadać itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 20:44, Pyton15 napisał:

> Co do pliku stronicowania to polecam ustawic tak jak już ktoś podawał min 4096 MB, max
4096
> MB.
A da rade tak ustawić jak mam 1GB ram????


Plik stronicowania gromadzi dane na twardym dysku a nie w pamięci RAM. :) Ogólnie zwiększanie pamięci wirtualnej w przypadku G3 nie zawsze działa i nie każdemu pomaga (zależy jeszcze jaki ma się dysk - czyt. z jaką przepustowością). Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się