Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2006 o 17:37, squeglee napisał:

Zamierzam kupić nową kartę graficzną (GeForce 6600 z tweakiem ledwo daję radę) i prawdopodobnie
będzie to Radeon X1900GT. Ma ktoś tę kartę? Jak sobie radzi z Gothiciem 3?


Nie polecam Radeonów. Najlepszą teraz kartą jest GeForce 8800 GTX. Pomyśl nad jego zakupem. Nie wiem jak to wygląda cenowo ale chyba na tej samej płaszczyźnie cenowej stoją te kart ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 17:37, squeglee napisał:

Zamierzam kupić nową kartę graficzną (GeForce 6600 z tweakiem ledwo daję radę) i prawdopodobnie
będzie to Radeon X1900GT. Ma ktoś tę kartę? Jak sobie radzi z Gothiciem 3?

Podobną lub nawet lepszą od radka 1900GT jest geforce 7950!!! Dodam, że jest o pare stówek tańszy od radka, a i jeszcze jedno geforcy są lepsze do gierek!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej mam problem włączam giere po chwili grania gra się wyłącza i wyskakuje komunikat o nazwie where is the guru?? a w nim coś memory summary allocation czy coś pomocy czy ktos wie co to takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam prawdopodobnie głupie pytanie. Otóż mam bardzo dużo bryłek złota, na których pisze mi że mogę je przetopić. No i moje pytanko to: Gdzie i jak mam to przetopić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 17:48, Pyton15 napisał:

hej mam problem włączam giere po chwili grania gra się wyłącza i wyskakuje komunikat o nazwie
where is the guru?? a w nim coś memory summary allocation czy coś pomocy czy ktos wie co to
takiego??

To wina sprzętu!!! Mi też tak czasami wyskakuje np. kiedy zapalam pochodnie w grze. Nie da się z tym nic zrobić, jedyna rada to zainwestować w sprzęt. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 17:12, YahooPL napisał:

> P.S. Czy istnieje lepsza zbroja niż pancerz paladyna???

A jak myślisz ??? Coś co kosztuje 150 000 sztuk złota musi być najlepsze w grze :)

Nie udzielaj informacji, co do którym nie masz pewności. Najlepszą zbroją w grze jest pancerz, który otrzymujemy od Kana w Faring za zniszczenie wszystkich głównych ośrodków Buntowników. Na przyszłośc staraj się nie wprowadzać innych w błąd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma tam nic na ten temat prosze pomocy nie wiem o co chodzi wcześniej grałem i było dobrze a zaczęlo sie tak robic odkąd zwiększyłem postprocessing czy to moze być powodem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 17:56, Pyton15 napisał:

aha dzieki za odpowiedź a to znaczy ze mam nie zapalać pochodni??

A w którym momencie gry ci się tak dzieje??? Tylko kiedy zapalasz pochodnie??? Mi jeszcze wtedy gdy puszczam czar kula ognia lub gdy ktoś inny to zrobi!!! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja byłem w jaskini zapaliłem pochodnie potem zgasiłem przeczytałem kamienna tabliczke i znowu zapaliłem pochodnie i w trakcie zapalania się zaciął, wyłączył i wyskoczył ten komunikat i jeszcze raz ale nie pamietam co robiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wsadzając płytkę do napędu w launcherze możesz wybrać forum G3. Jest tam kategoria ''pomoc techniczna''. Jeśli jednak nie znasz angielskiego lub niemieckiego, to nie mogę ci pomóc :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 17:48, Pyton15 napisał:

hej mam problem włączam giere po chwili grania gra się wyłącza i wyskakuje komunikat o nazwie
where is the guru?? a w nim coś memory summary allocation czy coś pomocy czy ktos wie co to
takiego??

Gothic jest dośc kiepsko zoptymalizowany pod względem wykorzystywania pamięci. Zwiększ ilość pamięci wirtualnej (SWAP). Powinno pomóc. Gdybyś nie wiedział jak to zrobić wedź do menu pomocy Windows. Tam jest wszystko przystępnie opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 18:00, Pyton15 napisał:

ja byłem w jaskini zapaliłem pochodnie potem zgasiłem przeczytałem kamienna tabliczke i znowu
zapaliłem pochodnie i w trakcie zapalania się zaciął, wyłączył i wyskoczył ten komunikat i
jeszcze raz ale nie pamietam co robiłem

Ja po prostu nie będę zapalał pochodni w grze aż do kupna nowego sprzętu!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 18:07, Szmondrowski napisał:

Ja po prostu nie będę zapalał pochodni w grze aż do kupna nowego sprzętu!!! ;)


Nie tylko pochodnie są problemem. Przywołanie demona, TELEPORTY i oczywiście deszcz ognia-gwarantuje cudowne 20 s. laga przeplatanego przeklenstwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 18:09, squeglee napisał:

> Ja po prostu nie będę zapalał pochodni w grze aż do kupna nowego sprzętu!!! ;)

Nie tylko pochodnie są problemem. Przywołanie demona, TELEPORTY i oczywiście deszcz ognia-gwarantuje
cudowne 20 s. laga przeplatanego przeklenstwami.

Z teleportami nie mam problemów na szczęście, a demonów jeszcze nie przywoływałem więc sprawdzę kiedyś!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się