Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Powiedzcie mi. Czy to normalne że przy kompie- [ 2 GB ram, 256mb karta graficzna, procesor 2 rdzenie po 2,4 Ghz.] G3 na full detalach się tnie ? Bo nie wiem czy to taki jego mankament czy muszę dograć jakieś sterowniki, bo do nowego kompa nie mam podłączonego neta i nie wgrywałem jeszcze żadnych ponad te standardowe. No więc jak to jest. Bo oczywiście słyszałem że G3 jest cholernie źle zoptymalizowany ale czy przewyższając zalecane wymagania nie mam prawa chcieć aby szło mi na full?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 14:28, CR7 napisał:

Powiedzcie mi. Czy to normalne że przy kompie- [ 2 GB ram, 256mb karta graficzna, procesor
2 rdzenie po 2,4 Ghz.] G3 na full detalach się tnie ? Bo nie wiem czy to taki jego mankament
czy muszę dograć jakieś sterowniki, bo do nowego kompa nie mam podłączonego neta i nie wgrywałem
jeszcze żadnych ponad te standardowe. No więc jak to jest. Bo oczywiście słyszałem że G3 jest
cholernie źle zoptymalizowany ale czy przewyższając zalecane wymagania nie mam prawa chcieć
aby szło mi na full?

Raczej normalne bo G3 się na wszystkim tnie, ale to zależy jeszcze czy tnie lekko czy tak że sie nie da grać. Radzę Ci załatwić sobie wszystkie patche bo to znacznie poprawia działanie gry. Podejrzewam że jak obniżysz na średnie czy nawet na małe to gra będzie działać tak samo a może nawet gorzej :P (takie "cyrki" się dzieja w tej grze). A przy okazji jeszcze napisz jaka karta graficzna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 14:28, CR7 napisał:

Powiedzcie mi. Czy to normalne że przy kompie- [ 2 GB ram, 256mb karta graficzna, procesor
2 rdzenie po 2,4 Ghz.] G3 na full detalach się tnie ? Bo nie wiem czy to taki jego mankament
czy muszę dograć jakieś sterowniki, bo do nowego kompa nie mam podłączonego neta i nie wgrywałem
jeszcze żadnych ponad te standardowe. No więc jak to jest. Bo oczywiście słyszałem że G3 jest
cholernie źle zoptymalizowany ale czy przewyższając zalecane wymagania nie mam prawa chcieć
aby szło mi na full?


No to dlatego ,że G3 ma tragicznie źle zoptymalizowany silnik graficzny. Nawet żebyś miał z 5Gb ramu to i tak by się cieło. Bo Gothic chyba nie w pełni wykorzystuje ten ram co mamy w kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 14:31, knopfler napisał:

Podejrzewam że jak obniżysz na średnie czy nawet na małe to gra będzie działać tak samo
a może nawet gorzej :P

Nie no, na średnich chodzi elegancko. Tylko boje się kombinować z "własnymi" ustawieniami (tzn. oddzielnie nastawiać zasięg widoczności, jakość tekstur itd.) bo jak przestawiałem na początku to gra nie chciała się później uruchomić i musiałem robić reinstalkę.

Dnia 31.12.2007 o 14:31, knopfler napisał:

(takie "cyrki" się dzieja w tej grze). A przy okazji jeszcze napisz
jaka karta graficzna??

GeForce0 7300GT Sonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 14:47, CR7 napisał:

Nie no, na średnich chodzi elegancko. Tylko boje się kombinować z "własnymi" ustawieniami (tzn.
oddzielnie nastawiać zasięg widoczności, jakość tekstur itd.) bo jak przestawiałem na początku
to gra nie chciała się później uruchomić i musiałem robić reinstalkę.
> (takie "cyrki" się dzieja w tej grze). A przy okazji jeszcze napisz
> jaka karta graficzna??
GeForce0 7300GT Sonic.

No to karta raczej najmocniejsza nie jest. Skoro chodzi dobrze na średnich to graj na średnich bo z ta karta to w wysokie bym nie mierzył. Ja gram na wysokich z lekkimi ścinkami co jakis czas na Radeonie X1950 Pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój problem:po wyzwoleniu Trelis i wycięciu w pień wszystkich Orków zniknął gdzieś Vak za swoim artefaktem
na pewno z nim nie walczyłem mimo to wszystkie zwłoki obszukałem wielokrotnie
pytanie: czy gdzieś dalej go spotkam czy jeszcze raz odbijać Trelis ?(jest to jedno z głównych zadań)
cała walka odbyła się przed zamkiem ale potem odszukałem zamek dokładnie i ani śladu VAKA
mam pacha 1.5
nie wiem czy grać dalej tak żeby ukończyć grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien co do tego, czy to on posiada poszukiwany artefakt, ale jesli zwiał Ci po odbiciu miasta, to juz na pewno go nie spotkasz - powinienes zacząc rewolucję od nowa, czym prędzej rozprawiając się z Vakiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to marnie
w czasie walki nie miałem szans wejść do zamku ciągle wysypywał się się tłum orków
ganiałem się z nimi po całym terenie zanim ich utłukłem
może jakaś podpowiedz od czego zacząć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 17:58, Dariusz2d napisał:

no to marnie
w czasie walki nie miałem szans wejść do zamku ciągle wysypywał się się tłum orków
ganiałem się z nimi po całym terenie zanim ich utłukłem
może jakaś podpowiedz od czego zacząć ?


To może wejdź od razu do zamku i zacznij od Vaka i po kolei zabijaj orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 11:23, Karharot napisał:

Brakuje Ci Kenta, jest on zaznaczony złotą 3 na dołączonej mapie.


Dzięki serdeczne, Kent faktycznie tam był i to zaledwie dwa kroki od Owena... no może dwadzieścia... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 23:50, maniek2000 napisał:

Może wiecie kiedy wyjdzie patch 1.6?? Mam już dość bugów!!

Kiedy go zrobią...A tak serio...Wyjdzie gdzieś ok. lutego...Niepotwierdzone informacje ale miejmy nadzieje, że prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się