Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Mam pytanie (dość głupie) jakie umiejętności byście polecili z których jest najlepszy zysk w złocie lub kosztownych przedmiotach??

Z góry dzięki. ;]

a tak przy okazji:
1.Mam pytanie (dość głupie) jak wykraść trzy złote kielichy z magazynu orka którego imię zaczyna sie na U to jest w mieście gdzie ma wybuchnąć rewolucja??On wciągle pilnuje magazynu a jak on bezie stał obok mnie a ja wykradnę kielichy to nie będzie chyba zbytnio zadowolony?

2.Gdzie mogę znaleźć tych bandytów na wybrzeżu??

Wiem ,że odpowiedzi są w poradniku ale niema mnie w domu i nie mogę zobaczyć ;/
Edit:romaszon-->>spytaj w temacie o nwn2 lub popatrz na wymagania sprzętowe gry np: w sklepie gram.pl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 17:17, romaszon napisał:

wie ktoś czy pujdzie mi neverwinter nights 2 na kompie ktury po wyzej podałem??

to nie ten temat. Wpisz w wyszukiwarke Neverwinter Nights 2 i zapytaj w odpowqiednim temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 17:13, zajacisko napisał:

> Druid Torn, czerwona 4 na tej mapie:
Nie, jego znalazłem ale nie o niego chodzi, tamten nazywa się Rangerom(dzięki poradnikowi z
gry-online.pl) ale i tak nie mogę go znaleźć...

Ok, ok jest wporzo - to jakiś bubel w poradniku. Jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 17:16, albinskia napisał:

Mam pytanie (dość głupie) jakie umiejętności byście polecili z których jest najlepszy zysk
w złocie lub kosztownych przedmiotach??


Właściwie to tylko ściąganie skór i pazurów bla, bla bla ze zwierząt, ale i to niezbyt. Bycie kieszonkowcem jest nie dość opłacalne, by ładować punkty nauki w umiejętności.

Dnia 27.12.2007 o 17:16, albinskia napisał:

Z góry dzięki. ;]

Dnia 27.12.2007 o 17:16, albinskia napisał:

a tak przy okazji:
1.Mam pytanie (dość głupie) jak wykraść trzy złote kielichy z magazynu orka którego imię zaczyna
sie na U to jest w mieście gdzie ma wybuchnąć rewolucja??On wciągle pilnuje magazynu a jak
on bezie stał obok mnie a ja wykradnę kielichy to nie będzie chyba zbytnio zadowolony?


Bardzo prosto. Do magazynu prowadzą dwa wejścia - przed jednym stoi Urkrass, drugie jest z boku. Wchodzisz przez to drugie, cały czas się skradając. Przy okazji zwiniesz teleport do Cape Dun. ;-)

Dnia 27.12.2007 o 17:16, albinskia napisał:

2.Gdzie mogę znaleźć tych bandytów na wybrzeżu??


Jeśli mówisz o zadaniu dla Urkrassa, (czy jakoś tak ;-) ) to dojdziesz do nich idąc wzdłuż piaszczystego wybrzeża w kierunku Ardei (pierwsze miasto). Jeśli chodzi o bandytów od Ortegi... będąc w Ardei skieruj się do Vengardu (miasto otoczone magiczną barierą) i bacznie wypatruj wielkiego wejścia do jaskini. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.12, 1.4,1.4.1,1.5,1.5.2,1.3 które instalować bo już się pogubiłem,tyle tego: wszystkie trzeba czy nie napiszcie dokładnie? .1.09-tego nie bo mówią że do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A są specjalne osoby u których sprzedaje się części zwierząt czy sprzedawać jak leci??bo w g2 u jednego ze złodziei było można sprzedawać drożej srebra i złota ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 17:27, KinggAdek napisał:

1.12, 1.4,1.4.1,1.5,1.5.2,1.3 które instalować bo już się pogubiłem,tyle tego: wszystkie trzeba
czy nie napiszcie dokładnie? .1.09-tego nie bo mówią że do bani.

Chyba 1.12 a potem 1.5.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 17:32, KrzychoCJ napisał:

> 1.12, 1.4,1.4.1,1.5,1.5.2,1.3 które instalować bo już się pogubiłem,tyle tego: wszystkie
trzeba
> czy nie napiszcie dokładnie? .1.09-tego nie bo mówią że do bani.
Chyba 1.12 a potem 1.5.2

Dzięki ,ale chyba... jest jakiś spec od tych patchów ,co i jak muszę zainstalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 17:41, KrzychoCJ napisał:

> Dzięki ,ale chyba... jest jakiś spec od tych patchów ,co i jak muszę zainstalować?
No nie chyba tylko na pewno bo sam instalowałem tak parę dni temu.

A jak coś to - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=23735

tak po co DJ Szlafrok dał tyle linków skoro dwa kazał zainstalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 17:44, KinggAdek napisał:

tak po co DJ Szlafrok dał tyle linków skoro dwa kazał zainstalować?

n/c
Chyba dobrze jak patche są posegregowane. A tak w ogóle to co Ci szkodzi zainstalować tak jak mówiłem. Najwyżej reinstalniesz grę jak coś się popsuje. W co wątpię bo kilka dni temu zainstalowałem te dwa patche i było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 17:53, KrzychoCJ napisał:

> tak po co DJ Szlafrok dał tyle linków skoro dwa kazał zainstalować?
n/c
Chyba dobrze jak patche są posegregowane. A tak w ogóle to co Ci szkodzi zainstalować tak jak
mówiłem. Najwyżej reinstalniesz grę jak coś się popsuje. W co wątpię bo kilka dni temu zainstalowałem
te dwa patche i było dobrze.


no ok,ale 1.5.2 że bez płyty- 1.12 ok: ale błędów w g3 jest pełno te dwa usuną ich trochę ale te wcześniejsze nie pomogły by jeszcze? wiadomo 100% błędów sie nie usunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podczas kopiowania zawartości płyty na dysk wyskakuje błąd, pozostaje tylko jedno - wymiana płyty. Z tym nie powinno być większych problemów, wystarczy, że zarejestrujesz grę i skorzystasz z dożywotniej gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patche zawierają w sobie inne patche. Kilka w jednym. Tak jak w patchu do Wiedźmina 1.2. Ten patch zawierał także poprzedni i wystarczyło zainstalować 1.2 bez poprzednich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
mam problem z tą grą
po zainstalowaniu jej na viście wyskakuje okienko, którym zostaję poinformowana, iż on domaga się płyty z grą (absolutnie nieistotnym szczegłem jest fakt, że płyta cały czas w napędzie jest).
po zainstalowaniu w xp uruchamia się, ale po filmiku powitalnym wyskakuje okienko, które trudno zidentyfikować, a którego zawartość nic nie mówi. nie pozostaje wtedy nic innego, jak restart.
wymagania systemowe się zgadzają.
co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem juz w nordmarze . a przy ognisku siedzi ten gosc rathgar . kazal mi odnalesc swoj artefakt . dalem mu wiec ten artefakt . a ona zaproponowal mi czy chcę bym zaprowdzic go do jakiegos grobowca a ja sie nie zgodzilem a w poradniku wyczytalem ze trzeba z nim isc . a teraz niewiem gdzie jest ten grobowiec . blagam powie mi ktos gdzie on jest ??


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tej mapce są zaznaczone wszystkie grobowce, możliwe jednak że Rathgar jest w tym samym miejscu gdzie Pedar, nigdy nie odmówiłem mu eskorty więc nie wiem co się z nim w takim wypadku dzieje.

20071227190713

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się