Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Tego już za wiele! Ten patch 1.6 to kupa gówna za przeproszeniem. Uruchomiłem nowa gre i miałem pokaz slajdów. Jedyny plus to nowe obrazki podczas ładowania sie gry, bo te w patchu 1.5 były szkaradne. Nie chce nic mówić, ale z kazdym patchem jest coraz gorzej. A więc wracam do wersj 1.08 i od tej pory nie instaluje żadnych więcej patchy, nawet jeśli każdy bedzie je zachwalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 20:27, Ecko09 napisał:

Tego już za wiele! Ten patch 1.6 to kupa gówna za przeproszeniem. Uruchomiłem nowa gre
i miałem pokaz slajdów. Jedyny plus to nowe obrazki podczas ładowania sie gry, bo te
w patchu 1.5 były szkaradne. Nie chce nic mówić, ale z kazdym patchem jest coraz gorzej.
A więc wracam do wersj 1.08 i od tej pory nie instaluje żadnych więcej patchy, nawet
jeśli każdy bedzie je zachwalał.


Pokombinuj troche z ustawieniami grafy. Według mnie nie jest dobrze ale tragicznie też nie jest...
Ogólnie dobrze ze te patche wychodzą ale te ich objętości... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 20:27, Ecko09 napisał:

Tego już za wiele! Ten patch 1.6 to kupa gówna za przeproszeniem. Uruchomiłem nowa gre
i miałem pokaz slajdów. Jedyny plus to nowe obrazki podczas ładowania sie gry, bo te
w patchu 1.5 były szkaradne. Nie chce nic mówić, ale z kazdym patchem jest coraz gorzej.
A więc wracam do wersj 1.08 i od tej pory nie instaluje żadnych więcej patchy, nawet
jeśli każdy bedzie je zachwalał.


Niestety, ja również przeżyłem wielkie rozczarowanie. Przyrost FPS''ów w wynosi 1% w porywach, po prostu żenada. Aż śmiać mi się chce, gdy myślę o czasie, w jakim go tworzono. Niestety, porażka...
Co do filtra ''Kreskówka'' - trochę za słaby, ale jeśli komuś BARDZO się nudzi, to można chwilunię pograć, nie więcej.
Może niedługo zrobię ogólnodyskowy reinstal (czytaj - formatowanie), wtedy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 20:15, Matias16162 napisał:

A masz ogólnie w kompie po polsku windowsa i ustwioną polską klawiature?
Jak tak to usuń gre, zapisy i wyczyśc rejestr. Następnie zainstaluj ponownie.

A save''y moge zostawić? Czy do wyczyszczenia rejestreu potrzebuje jakiegoś programu i czy mam usuwać dokładnie wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś mówił o lataniu w g3 albo chodzeniu po dachach domów w Ardei bez cheetów? Wszystko na screenach i lista twórców wg mnie boskiego patcha 1.6.
I 1 bug się znalazł,m mianowicie mam już 3 kamienie teleportacyjne do Ardei. LOL
1 był na latarni Jacka
Mejzor
do wyczyszczenia rejestru są odpowiednie programy. nie polece ci żadnego bo nigdy tego nie robiłem. Savy wywal ogólnie pozbądź się wszzystkiego co ma związek z g3 nawet filmów i zrzutów ekranu (screenów)

20080209204109

20080209204134

20080209204152

20080209204327

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to doskonale Ciebie rozumiem... 1.5 tak mi zmulił grę, że nie miałem co myśleć w ogóle o graniu w takim "komforcie" - teren wczytywał się wieki, fps połową tego co było przy 1.12. Jak wróciłem w czwartek ze szkoły to czytałem to forum i kilka osób się chwaliło, że gra chodzi szybciej... (jakby nie patrzeć sam na to liczyłem po rzucie okiem na zmiany) i... chodzi szybciej... szybciej niż 1.5, ale i tak wolniej niż 1.12 Oo
Najbardziej dobija fakt, że optymalizacja nie jest w ogóle w planach... Co mi po tym, że mogę w 1.6 zrobić więcej questów skoro nie mogę grać nawet na minimalnych? o0

[chlasta się z liścia po pysku] Teraz to nawet ja straciłem wiarę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 20:41, Mejzor napisał:

A save''y moge zostawić?


Wydaje mi się że możesz je zostawić tzn. skopiuj gdzieś w razie czego.

Czy do wyczyszczenia rejestru potrzebuje jakiegoś programu

Np: RegCleaner, CCleaner, Odkurzacz, Easy Cleaner itp. wejdź na www.dobreprogramy.pl i poszukaj tam czegoś.

Dnia 09.02.2008 o 20:41, Mejzor napisał:

i czy mam usuwać dokładnie wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kila pytań:
1)Gdzie jest kowal, który uczy ulepszania zbrój?
2)Jeśli zabiłem tych pięciu niewolników przy Anogu i nie dostałem żadnej opcji dialogowej przy tym orku co zleca to zadanie(zatopek?) to jest bug?
3)Czemu Will nie idzie za mną chociaż zrobiłem mu ''kuku''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 20:55, MagikT napisał:

Mam kila pytań:
1)Gdzie jest kowal, który uczy ulepszania zbroi


Ponoć w Klanie Młota choć sam tego nie sprawdzałem.

Dnia 09.02.2008 o 20:55, MagikT napisał:

2)Jeśli zabiłem tych pięciu niewolników przy Anogu i nie dostałem żadnej opcji dialogowej
przy tym orku co zleca to zadanie(zatopek?) to jest bug?

Dnia 09.02.2008 o 20:55, MagikT napisał:

3)Czemu Will nie idzie za mną chociaż zrobiłem mu ''kuku''?


Możesz napisać kim on jest i gdzie go znalazłeś (ew. co to za misja)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 21:03, Matix123 napisał:

Mam pytanie w jakich miejscach znajde boskie amulety.


Chodzi Ci o amulet Adanosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ponoć to dobre słowo ten kowal co się zowie kowal w ogóle do mnie nie gada, Stejnar uczy tylko podstaw, a ten trzeci Ivgnar czy jakoś tak tylko wytapiana z czystej rudy.

3,2)Są to misje w Silden ta z pkt. 2 odnosi się do zabicia niewolników, którzy uciekli z miasta, a druga polega na przyniesieniu owego Willa do jednego z Asassynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 21:07, MagikT napisał:

Tak ponoć to dobre słowo ten kowal co się zowie kowal w ogóle do mnie nie gada, Stejnar
uczy tylko podstaw, a ten trzeci Ivgnar czy jakoś tak tylko wytapiana z czystej rudy.


Mam to samo co ty. BTW: o tym kowalu to było tak napisane w miniporadniku do G3 który był dołączony kiedyś do CDA.

Dnia 09.02.2008 o 21:07, MagikT napisał:

3,2)Są to misje w Silden ta z pkt. 2 odnosi się do zabicia niewolników, którzy uciekli
z miasta, a druga polega na przyniesieniu owego Willa do jednego z Asassynów.


Tu ci niestety nie pomogę bo jak grałem to obrałem ścieżkę buntowników i się jej trzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 21:07, MagikT napisał:

Tak ponoć to dobre słowo ten kowal co się zowie kowal w ogóle do mnie nie gada, Stejnar
uczy tylko podstaw, a ten trzeci Ivgnar czy jakoś tak tylko wytapiana z czystej rudy.

3,2)Są to misje w Silden ta z pkt. 2 odnosi się do zabicia niewolników, którzy uciekli
z miasta, a druga polega na przyniesieniu owego Willa do jednego z Asassynów.

Ci niewolnicy sa na wzgorzach na polnoc od chatki mysliwych w Slidern a Will jest drwalem z obozu niedaleko Slidern,musisz przejsc przez most zeby go znalesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 21:09, Matix123 napisał:

O te amulety adanosa.


A wiec nie amulety tylko artefakty ;p

szata adanosa jest w świątyni al-shedim w Varancie

pierścień adanosa jest w jednym z grobów pradawnych w Nordmarze

drugi pierścień adanosa zabierzesz demonowi z Gothy jak go utłuczesz

amulet ma dowódca orków z trelis. możesz go utłuc lub zapłacić 50000 złota

korona adanosa - szukaj w świątyni mora sul


BTW: gdzie tego szukać jest przecież napisane w poradniku czyżbyś go nie miał???


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem grac na początku z buntownikami, nawet zdobyłem parę miast(dokładnie 2) ale jakoś zmieniłem zdanie i teraz eksterminuję buntowników. Co mnie trochę zdziwiło to to że Vengard padł łatwiej niż niektóre obozy orków w Nordmarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się