Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2008 o 11:05, Vookash napisał:

>
> > No dobra puchar już mam. Ale mam inny problem. Otóż w zadaniu z sprawdzaniem
najemników
>
> > dla Marika musimy wsypać Ashtona z tą listą tylko że ja nie mam takiej opcji!
Z
> tego
> > co pamiętam to cynk o tym dawał Leon ale ja nie wymieniłem tych niewolników.
To
> czy teraz
> > jest możliwość dokończenia tego questa. Brakuje mi tylko 6 poparcia w Monterze
by
> do
> > zamku wejść więc muszę go wykonać :(
>
> A wykradłeś mu tą liste z jego chatki ?? Jeśli nie, to musisz zrobić, tak mi się
najwyraźniej
> wydaję.
> Pozdrawiam

Trochę ci się pomieszało. Nie o tego gościa mi chodzi. Ashton to mistrz areny. A ta lista
jest w krzakach w skrzyni za areną.


Wybacz pomiszało mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam questa "dostarcz drewno z obozu do Givessa, do młyna" W Silden Mogłby mi ktoś tak mniej więcej powiedzieś gdzie rozmieszczone jest to drewno bo zebrałem 9 z 10. i cały czas mi brakuje ta jedna skrzynka drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 14:19, Paułak napisał:

Siema, mam questa "dostarcz drewno z obozu do Givessa, do młyna" W Silden Mogłby mi ktoś
tak mniej więcej powiedzieś gdzie rozmieszczone jest to drewno bo zebrałem 9 z 10. i
cały czas mi brakuje ta jedna skrzynka drewna.


Drewno jest tam gdzie niewolnicy - bodaj na prawo od głównego wejścia do Silden, jedna paczka jest w chatce Orka który jest przy tych niewolnikach a 2 są też bodaj na drewnianych belkach na prawo przy głównym wejściu do miasta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 13:09, Gorn7 napisał:

> A jednak sobien ie poradzilem, uwolniłem Klifa tylko
> co dalej ? bo nie wiem gdzie ci rozbojnicy sa :| a klifa to reddock nie chce i sie
prowadzic
Ortega i jego banda są w jaskini, jak będziesz w Ardei idź w strone Vengardu, znajdziesz
tam kamienny krąg gdzie jest goniec leśny, szukaj w jego okolicy jaskiń w jednej z nich
jest Ortega.
Zabij wilki, znajdź tego niewolnika Hereka, zawalcz na arenie i jakoś tą reputacje uzyskasz.
BTW: Grasz po stronie buntowników czy orków?



Mam tepnac sie az do ardeii ? Moze wie ktos gdzie mgoe znalsc teleport do cape dun bo nei chce m isie wracac potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 16:42, marson55 napisał:

Mam tepnac sie az do ardeii ? Moze wie ktos gdzie mgoe znalsc teleport do cape dun bo
nei chce m isie wracac potem


Teleport do Cape Dun możesz zdobyć tylko w Cape Dun. Leży w magazynie Ugruka kwatermistrza orków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 16:47, YahooPL napisał:

> Mam tepnac sie az do ardeii ? Moze wie ktos gdzie mgoe znalsc teleport do cape dun
bo
> nei chce m isie wracac potem

Teleport do Cape Dun możesz zdobyć tylko w Cape Dun. Leży w magazynie Ugruka kwatermistrza
orków...


Ale zeby wejsc do niego i z im porozmawiac msuze miec 75 reputacji a mam 40 chyba a gdy wejde na gore jego chay to orkowie mnie atakuja z calej wioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Wystarczy się wkraść do tego budynku przed którym jest. Kwatermistrz Ukrass jednak jest bystry, bo już tak za 3 minuty wchodzi do tej chaty. Proponuję też wykraść też 3 puchary, które tam są. A potem zanieść je do Seruka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 16:54, Meziros napisał:

Nie. Wystarczy się wkraść do tego budynku przed którym jest. Kwatermistrz Ukrass jednak
jest bystry, bo już tak za 3 minuty wchodzi do tej chaty. Proponuję też wykraść też 3
puchary, które tam są. A potem zanieść je do Seruka.


do tej na gorzE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jak się zejdzie z areny tam na dół to w lewo będzie budynek Ukrassa. Ale najpierw porozmawiaj z serukiem o tym wykradnięciu pucharów. Jest w tym małym tłoku w prawo od tej chaty, jak cały czas patrzysz się na chatę ukrassa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jestem buntownikiem to muszę koniecznie dostać się do władcy w Monterze? I czy muszę oswabadzać miasta w krainie centralnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O bandytach można usłyszeć od kilku różnych osób ale zadanie dostaniesz od Cyrusa (podarowałeś mu wcześniej wódę). Chodzi po raz kolejny o bandę Ortegi. Zadanie wykonasz przy okazji odzyskiwania towarów Urkrassa i oliwy Iomara. Możesz zabrać ze sobą Cyrusa by wspomógł Cię w walce. Chyba najbardziej ci się opłaca wykonać tego questa, musisz tylko się teleportować do Ardei iść w strone Vengardu i w pobliżu Gońca Leśnego poszukać jaskini, zresztą jest zaznaczone na jednej z map gdzie jest Ortega, to tylko kawałek drogi około 10 minut.
Dostaniesz za to:
Punkty doświadczenia: 1000
Reputacje u Orki +1
Reputacje w Cape Dun +10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 17:48, Gorn7 napisał:

O bandytach można usłyszeć od kilku różnych osób ale zadanie dostaniesz od Cyrusa (podarowałeś
mu wcześniej wódę). Chodzi po raz kolejny o bandę Ortegi. Zadanie wykonasz przy okazji
odzyskiwania towarów Urkrassa i oliwy Iomara. Możesz zabrać ze sobą Cyrusa by wspomógł
Cię w walce. Chyba najbardziej ci się opłaca wykonać tego questa, musisz tylko się teleportować
do Ardei iść w strone Vengardu i w pobliżu Gońca Leśnego poszukać jaskini, zresztą jest
zaznaczone na jednej z map gdzie jest Ortega, to tylko kawałek drogi około 10 minut.
Dostaniesz za to:
Punkty doświadczenia: 1000
Reputacje u Orki +1
Reputacje w Cape Dun +10



Ok dzieki, znalazlem tego harecka czy cos oddalem go teraz wlasnie ide do vengardu ( zeralem paczki z bronia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie:
Ale mam inny problem. Otóż w zadaniu z sprawdzaniem najemników dla Marika musimy wsypać Ashtona z tą listą tylko że ja nie mam takiej opcji! Z tego co pamiętam to cynk o tym dawał Kelvin ale ja nie wymieniłem tych niewolników. To czy teraz jest możliwość dokończenia tego questa. Brakuje mi tylko 6 poparcia w Monterze by do zamku wejść więc muszę go wykonać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 19:15, Vookash napisał:

Ale mam inny problem. Otóż w zadaniu z sprawdzaniem najemników dla Marika musimy wsypać
Ashtona z tą listą tylko że ja nie mam takiej opcji!


Ten od listy nazywa się Brandon a Ashton to ten co sie leni przy wieży. Cynk owszem daje Kelvin i po wymianie niewolników powinieneś mieć taką opcję dialogową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 19:18, YahooPL napisał:

> Ale mam inny problem. Otóż w zadaniu z sprawdzaniem najemników dla Marika musimy
wsypać
> Ashtona z tą listą tylko że ja nie mam takiej opcji!

Ten od listy nazywa się Brandon a Ashton to ten co sie leni przy wieży. Cynk owszem daje
Kelvin i po wymianie niewolników powinieneś mieć taką opcję dialogową :)


I w tym jest problem że ja nie wymieniłem tych niewolników. Przez przypadek odwołałem to zadanie :(

karolek44
Ja się tak łatwo w błąd wprowadzić nie dam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...To idź za arenę w krzaki i tam będzie kufer. Zabierz wszystko i pokaż marikowi. Jeśli nie będzie już opcji dialogowej to nie ma szans, abyś to wykonał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 19:24, Meziros napisał:

Hmm...To idź za arenę w krzaki i tam będzie kufer. Zabierz wszystko i pokaż marikowi.
Jeśli nie będzie już opcji dialogowej to nie ma szans, abyś to wykonał.


Kufer już wyczyściłem. Czyżby jedyną możliwością było zaczęcie gry od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się