Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2008 o 22:00, Krzychu193 napisał:

mam problem: kupiłem sobie oryginalnego gothica wszystko ładnie, pięknie zapakowane,
zaplombowane itd. Instaluje gre, po czym póbuje uruchomić i... Error while starting game
executable - couldn''t load DLL file Engine.dll. :/ Co mam zrobić? (od razy mówie, że
reinstalowałem gre, resetowałem komp i próbowałem włączyc wszystkimi możliwymi sposobami)


tez miałem taki problem ale żeby go zaradzić trzeba ściągnąć Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 23:40, belin napisał:

Masakra ;-). Montera i krowy... przegladalem i nic nie wyczytalem. Zrobilem jakies 2
czy 3 podejscia (raniac krowy) i sprawe odpuscilem a teraz sie okazuje, ze krow jest
tylko 4 (te cztery ubilem). Dwie widac uciekly ranione wczesniej i chyba nie wrocily.
Gdzies one sa? Da je sie odnalesc? Czy mam szukac save''a sprzed ilus zadan?


Sam sobie odpowiem... moze komus sie przyda.
Otoz krowy polaczyly sie w jedna "super krowe" (ktora dziwnie drgala i bylo widac pare glow) i utknely w dolince zaraz za ogniskiem buntownikow (tych co kazali krowy zabic). Jeden cios miecza zalatwil "super krowe", ktora rozpadla sie na cztery! Ten blad G3 jest calkiem zabawny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 11:52, belin napisał:

> Masakra ;-). Montera i krowy... przegladalem i nic nie wyczytalem. Zrobilem jakies
2
> czy 3 podejscia (raniac krowy) i sprawe odpuscilem a teraz sie okazuje, ze krow
jest
> tylko 4 (te cztery ubilem). Dwie widac uciekly ranione wczesniej i chyba nie wrocily.

> Gdzies one sa? Da je sie odnalesc? Czy mam szukac save''a sprzed ilus zadan?

Sam sobie odpowiem... moze komus sie przyda.
Otoz krowy polaczyly sie w jedna "super krowe" (ktora dziwnie drgala i bylo widac pare
glow) i utknely w dolince zaraz za ogniskiem buntownikow (tych co kazali krowy zabic).
Jeden cios miecza zalatwil "super krowe", ktora rozpadla sie na cztery! Ten blad G3 jest
calkiem zabawny ;-)


zabawny...taaa.....bug ? zabawny ? to jest uproszczenie gry bo nie tracisz czasu na zabicie 4 krów a zabijasz 1ną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nigdy na farmie w monterze zwierzęta nie uciekały. Tylko gdy był parol między cape dun a redock to tam świnie uciekały jedynie xD

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gothicu 3 w jednej z pierwszych misji, mysliwy zleca przyniesienie mu i zabicie płochliwego jelenia. Kurcze wybilam chyba z 5 zwierzaków i nic sie nie dzieje, zadanie dalej wisi a mysliwy siedzi przy ognisku i poza 9pokaz swoje towary) nie oferuje mi niczego. A potrzeba by mi bylo nauczyc sie u niego cosik co dotyczy polowan. Prosze o pomoc, moze ktos wie ktorego jelenia trza zabic :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gothicu 3 w jednej z pierwszych misji, mysliwy zleca przyniesienie mu i zabicie płochliwego jelenia. Kurcze wybilam chyba z 5 zwierzaków i nic sie nie dzieje, zadanie dalej wisi a mysliwy siedzi przy ognisku i poza 9pokaz swoje towary) nie oferuje mi niczego. A potrzeba by mi bylo nauczyc sie u niego cosik co dotyczy polowan. Prosze o pomoc, moze ktos wie ktorego jelenia trza zabic :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 14:14, Monalisaa napisał:

W gothicu 3 w jednej z pierwszych misji, mysliwy zleca przyniesienie mu i zabicie płochliwego
jelenia. Kurcze wybilam chyba z 5 zwierzaków i nic sie nie dzieje, zadanie dalej wisi
a mysliwy siedzi przy ognisku i poza 9pokaz swoje towary) nie oferuje mi niczego. A potrzeba
by mi bylo nauczyc sie u niego cosik co dotyczy polowan. Prosze o pomoc, moze ktos wie
ktorego jelenia trza zabic :) Pozdrawiam


Witaj. Tych jeleni jest 5, ale nie są to byle jakie jelenie, po najechaniu na nie myszką pojawia się nazwa: płochliwy jeleń. O ile pamiętam, to one najczęściej pojawiają się na południe od kamiennego kręgu, w którym siedzi myśliwy - Chris, w dolince przed jaskinią.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz i pomoc. Rozumiem więc ze trzeba wybic wszystkie płochliwe jelenie? a nie wystraczy ubic tylko jednego ? :)

Dnia 02.05.2008 o 14:16, Paladynka napisał:

> W gothicu 3 w jednej z pierwszych misji, mysliwy zleca przyniesienie mu i zabicie
płochliwego
> jelenia. Kurcze wybilam chyba z 5 zwierzaków i nic sie nie dzieje, zadanie dalej
wisi
> a mysliwy siedzi przy ognisku i poza 9pokaz swoje towary) nie oferuje mi niczego.
A potrzeba
> by mi bylo nauczyc sie u niego cosik co dotyczy polowan. Prosze o pomoc, moze ktos
wie
> ktorego jelenia trza zabic :) Pozdrawiam
>

Witaj. Tych jeleni jest 5, ale nie są to byle jakie jelenie, po najechaniu na nie myszką
pojawia się nazwa: płochliwy jeleń. O ile pamiętam, to one najczęściej pojawiają się
na południe od kamiennego kręgu, w którym siedzi myśliwy - Chris, w dolince przed jaskinią.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz ubić wszystkie 5 płochliwych jeleni.

Ale uważaj bo mogą uciec i po kilku dniach wrócić.

Jak wszystkie zabijesz to zbieraj ich mięso bo trzeba je dać właśnie temu myśliwemu Chrisowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczy. Musisz ubić wszystkie 5.
Co ciekawe po tym jak to zrobisz możesz dać myśliwemu dowolne 5 kawałków mięsa (nawet ze ścierwojadów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak trzeba zabić wszystkie 5, nie da się ukryć, że nazwa zadania jest myląca.

BTW Skoro piszesz już w tym temacie, to te założone przez Ciebie zamknę.
Pozdrawiam i życzę miłego forumowania :)

Ps. I jeszcze na przyszłość w razie nowych poszukiwań - instrukcja obsługi wyszukiwarki, by TYHE: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&pid=27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc :) i prosze o wyrozumienie bo jestem tu 1 raz :) pozdrawiam

Dnia 02.05.2008 o 14:23, Paladynka napisał:

Tak trzeba zabić wszystkie 5, nie da się ukryć, że nazwa zadania jest myląca.

BTW Skoro piszesz już w tym temacie, to te założone przez Ciebie zamknę.
Pozdrawiam i życzę miłego forumowania :)

Ps. I jeszcze na przyszłość w razie nowych poszukiwań - instrukcja obsługi wyszukiwarki,
by TYHE: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&pid=27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko. Wyzwoliłem już Cape Dun od orków razem z tym paladynem no i niewiem co mam dalej robić. Moje głowne zadanie to znaleść Xardasa. Mam go szukać czy może mam iść do Montery gdzie kazał mi iść ten paladyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 23:28, Clear napisał:

Mam małe pytanko. Wyzwoliłem już Cape Dun od orków razem z tym paladynem no i niewiem
co mam dalej robić. Moje głowne zadanie to znaleść Xardasa. Mam go szukać czy może mam
iść do Montery gdzie kazał mi iść ten paladyn?


Jeżeli wykonałeś już większość / wszystkie questów z Ardei, Reddock, Cape Dun to kieruj się do Montery ... a zanim znajdziesz Xardasa to ... no bardzo długo to potrwa ... co najmniej kilka(naście) godzin więc możesz expić i zbierać co lepsze zbroje / bronie ... :) do woli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypełniłem raczej duużo Questów w Reddock, Cape Dun, Ardei. To pójde do Montery :D dzieki za pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dzieki :D Przyda sie ta mapka ;]


Nie dziekuj mi, po prostu ktos pomogl kiedys mi wiec teraz ja staram sie pomoc innym, a mapke se zapisalem jak ktos wysylal :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W monterze dowiesz się o Gothcie. Pójdziesz do Gothy to tam spotkasz Gorna. Gorn powie Ci o kamieniu teleportacyjnym do vengardu. W Vengardzie musisz dostać się do pałacu. Porozmawiasz tam z królem. Potem od maga bierzesz runkę i idziesz(teleportujesz się) do Faring. W Faring dołączasz do myśliwych i możesz iść do Nordmardu. A w nordmardzie w ,,miastach" dowiadujesz się jak znaleźć Xardasa. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 13:31, albinskia napisał:

W monterze dowiesz się o Gothcie. Pójdziesz do Gothy to tam spotkasz Gorna. Gorn powie
Ci o kamieniu teleportacyjnym do vengardu. W Vengardzie musisz dostać się do pałacu.
Porozmawiasz tam z królem. Potem od maga bierzesz runkę i idziesz(teleportujesz się)
do Faring. W Faring dołączasz do myśliwych i możesz iść do Nordmardu. A w nordmardzie
w ,,miastach" dowiadujesz się jak znaleźć Xardasa. :)

Pozdrawiam.


Thx. Nigdzie na necie nie mogłem znaleść jak dotrzeć do Xardasa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się