Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Niestety nie ma kodu na złoto w Gothicu 3 (przynajmniej ja nie mam). Ale możesz skorzystać z trainera tam pewnie będzie kasa. Tak przy okazji to ja niemiałem problemu z kasą w Gothicu 3. Zawsze mi na wszystko wystarczało a jak brakowało to walczyłem na arenie albo wykonywałem misję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 18:30, marson55 napisał:

Jest jakis kod zeby kasa nie ubywala ? Bo tragicznie jest


pod tym linkiem masz kody do G3 w tym też na złoto ... poza tym zanim użyjesz kodu musisz edytować jeden z plików gry i zapisać zmiany ... to na tyle :)

LINK

http://gothic.org.pl/gothic-3/kody.html

karolek44

>z kodami sie nie gra bo to psuje zabawę a wo gule złota w g3 jest mnóstwo i łatwo je zdobyć

nie każdy nie ma problemów w grach a kody są właśnie od tego żeby poratować się nimi gdy utkniemy w grze ... więc daruj sobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 18:30, marson55 napisał:

Jest jakis kod zeby kasa nie ubywala ? Bo tragicznie jest

W Gothic 3 jest wystarczająco pieniędzy. Albo źle zarządzasz funduszami, albo nie zbierasz przedmiotów przy okazjach.

Najpierw wejdź w plik Gothic III/Ini/ge3.ini, znajdź tam wers TestMode=false i zmień na TestMode=true.
Podczas gry kliknij tyldę (klawisz pod Esc) i w kosnoli z harpią i magnatem, która się pojawi na ekranie wpisz give gold [ilość złota].
Jeżeli nie masz pieniędzy to tym kodem możesz uzupełnić fundusze. Tylko się nie przyzwyczajaj, kody psują całą zabawę i piękno gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sie czepiacie kurde, a niektórzy (w tym ja) po prostu się bawią z kodami. Sam przeszedłem Gothica 2 razy, i teraz sobie latam, nabijam EXPa, zwiedzam miejsca w których wcześniej nie byłem (a są takie).

Żebyście zobaczyli mój ekwipunek... :P


To co chcę przekazać tym postem - Cheaterstwo nie jest złe, jeśli nie stosujemy go w grach MultiPlayerowych, bo nie wyrządzamy nikomu krzywdy, więc ... (chciałem powiedzieć STFU ale powiem:) Wrzućcie na luz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 19:05, MTSMAFIOSO napisał:

Sie czepiacie kurde, a niektórzy (w tym ja) po prostu się bawią z kodami. Sam przeszedłem
Gothica 2 razy, i teraz sobie latam, nabijam EXPa, zwiedzam miejsca w których wcześniej
nie byłem (a są takie).

Żebyście zobaczyli mój ekwipunek... :P


To co chcę przekazać tym postem - Cheaterstwo nie jest złe, jeśli nie stosujemy go w
grach MultiPlayerowych, bo nie wyrządzamy nikomu krzywdy, więc ... (chciałem powiedzieć
STFU ale powiem:) Wrzućcie na luz :P

Myślisz, że ja się nie bawię kodami? Oczywiście, że się bawię. Nie chciałbyś wiedzieć jakie rzeczy mi się nimi udało zrobić...
Mówię tylko, że w grach na serio kody powinny być stosowane raczej jako bezwzględna i nieodwołalna pomoc w skrajnych wypadkach. Wiem to z własnego doświadczenia.
Dla zabawy powinno się mieć osobne sloty w save''ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to ten posty nie był zbytnio kierowany do Ciebie, ale ok :P

Ja z kodami sobie fajny ekwipunek zrobiłem, jak pokazałem kumplowi to sie popłakał ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 14:50, Salamos napisał:

Można też wywnioskować z tego, iż twórcy poszli na łatwiznę jeśli chodzi o głos, ale
też o pancerze. Zauważ, że Ciężki pancerz buntownika jest "prawie" taki sam jak ciężki
pancerz najemnika. One różną się tylko kolorami. Też jeśli chodzi o lekkie pancerze z
tych rang ( najemnik i buntownik ) są też taki same i tylko znów kolory zmienione. Wrócę
do głosów. Wiadomo, że dal każdej postaci jak najemnik czy buntownik nie wymyślą osobnego
głosu, ale by chociaż to zaakceptowali w ludziach imiennych takich jak lee, diego, gorn
itp, a na prawdę można usłyszeć, że te same mają i lester i diego i nawet milten. W poprzednich
częściach mieli inne głosy, lepiej jakby były właśnie takie W gothic 3 jak w poprzednich
częściach.

No pancerze też jakieś podobne mi się wydawały, jak w demo grałem.
Co do głosów to w poprzednich częściach podobało mi się nawet, jak jeden człowiek dawał głos paru ludziom z Gothica, ale ważniejsze postacie miały odmienne głosy albo takie same (ale to rzadkość przy ważnych postaciach) . A tutaj? Chociażby biedak Milten ma głos jak Gorn czy Lester, a akurat te 3 postacie miały w poprzednich częściach swoje unikatowe głosy i sposób mówienia... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, problemy z orientacją w Nordmarze...
Mogę Ci podrzucić dwie mapki choć nie wiem na ile Ci one pomogą:( Nordmar to paskudne miejsce do wędrówek, jednak spróbuj się poruszać wzdłuż dróg (są zaznaczone na drugiej mapce), to nieco zwiększa szansę trafienia do celu.

20080422221116

20080422221219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj kumpel sie pyta czy na

Intel Core 2 Duo E4600 2x2,40 GHz
GeForce 9600 GT
4 GB DDR2 Ram bedzie mogl na full pograc w G3, ja powiedziale mze pewnie tak ale ta gra jest tak zbugowana ze niczego nie mozna byc pewnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 22:22, marson55 napisał:

moj kumpel sie pyta czy na

Intel Core 2 Duo E4600 2x2,40 GHz
GeForce 9600 GT
4 GB DDR2 Ram bedzie mogl na full pograc w G3, ja powiedziale mze pewnie tak ale ta gra
jest tak zbugowana ze niczego nie mozna byc pewnym

Jasne, ale będą przycinki nawet na najlepszym kompie jaki istnieje. Ale pójdzie na full.

btw. ma ktoś gameplaya z kartą graficzną GeForce 9800?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 22:29, marson55 napisał:

to ze beda przycnki to podobno nawet nan ajlepszym kompie ;]

Nie podobno tylko na pewno, bo silnik gry jest skiepszczony i nie współdziała nawet z najlepszym kompem i nie będzie współdziałać. Chociażby taki wyciek pamięci Ram może wkurzyć, kiedy trzeba zresetować podczas gry/uruchomić ponownie po skończeniu gry pieca.

Dnia 22.04.2008 o 22:29, marson55 napisał:

Gothic 4 prawdopodobne wymagania :

Nieee, nawet wolę nie cytować tego. Gothic 4 będzie miał podobno grafikę nie z tej ziemi, a te wymagania to są chyba rekomendowane dla G2 :D .

Dnia 22.04.2008 o 22:29, marson55 napisał:

czy to aby nie smieszne ?

To tragiczne ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się