Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

No wiesz na 18lev możesz mieć porządną zbroję, miecz, tarczę i skille a on na 21 na podstawowym wyposażeniu. :P

Pozdrawiam.

Marson55---->> Lepiej jak cię pytasz mów jakie masz rzeczy i umiejętności lub daj screeny zakładek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje sposób na "wydobycie" z gry muzyki:P? Pamiętam, że na jednej z fanowskich stron było kilka utworów z soundtracka do ściągnięcia, może już udostępnili wszystkie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.W cape dun był pewien Asasyn łowca,niewolników. Uciekł mu niewolnik Herek(jakoś tak się zwał) Wtedy mogliśmy tego niewolnika odprowadzić do myśliwego.. W silden też jest asasyn,łowca niewolników. On chce byśmy ,,złapali" drwala. Czy można wykonać to zadanie dla buntowników(tak jak te z Herekiem,odprowadzić go do ich obozu albo puścić wolno) ? 2. Wiele gdzie jest halabarda tego orka co śpi przy młynie??

Pozdrawiam. (sorki za pogrubienie ale jak klikam w edytowaniu by skasować to i tak jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halabarda Irmaka / Imraka ;D z Silden jest w jednym z domków rybaków przy rzece. Wisi na ścianie w jednej z chat. Tyle ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 12:27, KŁEJK napisał:

Wisi na ścianie w jednej z chat. Tyle ... :)

Bardzo dziękuję. :) A mógł byś lub ktoś odpowiedzieć na pytanie nr1 ?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 12:29, albinskia napisał:

Bardzo dziękuję. :) A mógł byś lub ktoś odpowiedzieć na pytanie nr1 ?


Nie ma tego zadania w wersji dla buntowników. Albo łoisz tego drwala i go przyprowadzasz do assassyna albo zostawiasz go w spokoju i pomijasz misję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marson55---->> Lepiej jak cię pytasz mów jakie masz rzeczy i umiejętności

Dnia 03.05.2008 o 20:13, albinskia napisał:

lub daj screeny zakładek. ;)



Screena aktualnego nie mam chyba..

Racja nie mam ale mam tego z 19 lvl''a takie same eq jest a sily it pnie zdazylem zmienic

Dlugi miecz
Luk nie wiem wiem ze sily 100 wymaga chyba
Zbroja ta za 5k

20080504175747

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry ze post pod postem ale zapomnialem dodac a zedytowac nie zdazylem


1. Jestem w klanie mlot, MAm zadanie przyniesienia 12 skor z bizona ale nie chce mi sie isc do klanu wilka bo nie wiem jak a mortona gdzies sie zgubil
2. Nie chce mi sie bizonow suzkac bo one najczesciej na przeleczy a do tego malo ich jest
3. Give Gold pisze ze dodaje do player inventory czyli dodaje mi do plecaka a nie dostaje kasy
4. Chcialbym kod na spawna bizona lub skory oprocz idkfe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 13:08, hagen321 napisał:

mam pytanie gdzie można znalezć najwięcej magicznej rudy poza nordmarem????

Musisz polatać po jaskiniach w Myrthanie. Tam powinno byc w niektórych trochę złóż rudy. Najczęściej się natkniesz na siarkę i żelazo. To też zbieraj i sprzedawaj. A magiczna ruda rzadko występuje. Najczęściej w Nordmarze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć gdzie jest runa teleportacyjna do nemory?? Pisze ,że jest w kufrze w krzakach przy dolnym wejściu. Jakoś nie mogę znaleźć tych krzaków i kufra.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 14:49, albinskia napisał:

Może mi ktoś powiedzieć gdzie jest runa teleportacyjna do nemory?? Pisze ,że jest w kufrze
w krzakach przy dolnym wejściu. Jakoś nie mogę znaleźć tych krzaków i kufra.

Pozdrawiam.

Znajduje się on na prawo od głównego wejścia do Nemory, poszukaj dobrze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś dać link(albo wkleić) do mapki kufrów specjalnych? Szukałem w tym temacie, szukałem na worldofgothic.com i nie mogłem znaleźć. :) Sorki ale naprawdę nie mogłem znaleźć. ;/

Pozdrawiam i sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że jest tu dużo unikalnych i przydatnych rzeczy. Chyba warto się uczyć otwierania zamków?? A jakie zamki trzeba umieć by otwierać? Trudne czy arcytrudne? A te linki to mapek to jak były by przylepione do posta nr1. to by nie trzeba było szukać. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 17:37, albinskia napisał:

Widzę ,że jest tu dużo unikalnych i przydatnych rzeczy. Chyba warto się uczyć otwierania
zamków?? A jakie zamki trzeba umieć by otwierać? Trudne czy arcytrudne? A te linki to
mapek to jak były by przylepione do posta nr1. to by nie trzeba było szukać. :)

Pozdrawiam.

Ezeczy w tych skrzyniach są bardzo dobre, mi brakuje 2 ale przestałem grac, teraz nie wiem czy je jakoś znajde, a skrzynie, bo taka jest ich nazwa, otwierają się od razu, wystarczy mieć wytrych i żadnej dodatkowej umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie. Nie chce mi się marnować 50k złota i nie zależy mi na szacunku orków. Czy jak będę odbijać Trelis to czy ten paladyn Konrad będzie mnie też atakować czy mi pomoże?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 21:01, albinskia napisał:

Kolejne pytanie. Nie chce mi się marnować 50k złota i nie zależy mi na szacunku orków.
Czy jak będę odbijać Trelis to czy ten paladyn Konrad będzie mnie też atakować czy mi
pomoże?

Pozdrawiam.

Dobrze nie pamiętam, ale raczej Ci zacznie pomagać, tylko uważaj bo jak się żuci w wir walki możesz go niechcący uderzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się