Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2006 o 15:33, Szmondrowski napisał:

> Witajcie! Jako, że jest to mój pierwszy post na tym forum, to chciałbym się najpierw przywitać.

> Tak więc oficjalnie się witam. Teraz mogę przejść do sedna mojego problemu z Gothiciem.

>
> Otóż po ok. 5-10min grania, gra zawiesza mi się i nic nie mogę zrobić (czekam, czekam
i dalej
> zwis).
> Mój komp to:
> Athlon XP 2000+
> 768MBRAM
> Radeon 9600 TX 128MB
> Co dziwne gra czasami się zawiesza nawet gdy np. przeglądam ekwipunek lub rozmawiam, co
wydaje
> mi się dziwne, bo wtedy raczej sprzęt nie jest wykorzystywany w stu procentach. Mam nadzieje,

> że szybko rozwiążecie mój problem. Pozdrawiam!
>
> PS. Gram w demo, (pełną wersje zakupie gdy tylko uda mi się rozwiązać ten problem) ale
to chyba
> nie ma wielkiego znaczenia.

Przede wszystkim gra wymaga 1gb ramu na minimum a ty raczej tylu nie masz... Procek też zasłaby,
karta też cieńka więc odradzam granie nawet w demo a o kupnie pełnej lepiej nie mówmy!!! Nie
zagrasz w Gothica 3 przed kupnem nowego kompa!!! Trudno się mówi!!!



karta wcale nie jest cienka mnie automatycznie się włancza na średnich a mam taką samą tyle że mi się zacina bo mam mało ramu.Zgadzam się procesor teą masz słaby i tak jak mówię przynajmniej 1256ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 15:11, Mr.Mario napisał:

Witajcie! Jako, że jest to mój pierwszy post na tym forum, to chciałbym się najpierw przywitać.
Tak więc oficjalnie się witam. Teraz mogę przejść do sedna mojego problemu z Gothiciem.

Otóż po ok. 5-10min grania, gra zawiesza mi się i nic nie mogę zrobić (czekam, czekam i dalej
zwis).
Mój komp to:
Athlon XP 2000+
768MBRAM
Radeon 9600 TX 128MB
Co dziwne gra czasami się zawiesza nawet gdy np. przeglądam ekwipunek lub rozmawiam, co wydaje
mi się dziwne, bo wtedy raczej sprzęt nie jest wykorzystywany w stu procentach. Mam nadzieje,
że szybko rozwiążecie mój problem. Pozdrawiam!

PS. Gram w demo, (pełną wersje zakupie gdy tylko uda mi się rozwiązać ten problem) ale to chyba
nie ma wielkiego znaczenia.


wylocz wszystkie niepotrzebne programy jak np gg czy antyvirus wylocz internet i heya banana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 15:03, donaan napisał:

> > Wie ktoś gdzie jest dokładnie biały rozpruwacz , nie moge go znaleść .... :/
> biały rospruwacz jest niedaleko wiezy ksardasa jak bedziesz szukal grobowców w nordmaze
to
> jeden bedze kolo takiego obozowiska i jak przejdzesz sie troche wczesniej jest taka górka
i
> na samej góze (moze bardziej wyżynie)bedzie 1 wilk i on nazywa sie bialy rospruwacz
> PS:sorry za bełędy
tzn wiem że koło wierzy ale gdzie dokładnie bo przebiegłem cała doline oprocz takiego wzniesienia
bo mi blokuje stado czarnych goblinów i ze 3 shamanów :D jakby ktoś mógł podać dokładną lokalizacje
bo normalnie już nie moge :/


wlocze zaras gothica i pujde tam ,zrobie scren shota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyną rzeczą w której nie spełniam minimalnych wymagań jest RAM, a i tak zdarzały się już przypadku, że gra całkiem znośnie chodziła na 512.
Jednak to nie jest raczej problem RAMu, ponieważ gra chodzi mi nawet dobrze, a doczytuje się dosyć krótko. Po prostu po paru min. grania się zawiesza. Poza tym zawiesza się nawet, gdy np. przeglądam ekwipunek, a za to chyba nie odpowiada ilość RAMu, prawda? Ja osobiście stawiam raczej na zepsuty wiatraczek w karcie graficznej lub złe ustawienia grafiki (chociaż kombinowałem z nimi, bez żadnych skutków), macie jakieś inne pomysły?

PS. Wydaje mi się, że demo ma takie same wymagania jak pełna wersja... Mylę się? Przecież właśnie po to jest demo, żeby móc sprawdzić jak będzie działać pełna wersja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 15:42, Mr.Mario napisał:

Jedyną rzeczą w której nie spełniam minimalnych wymagań jest RAM, a i tak zdarzały się już
przypadku, że gra całkiem znośnie chodziła na 512.
Jednak to nie jest raczej problem RAMu, ponieważ gra chodzi mi nawet dobrze, a doczytuje się
dosyć krótko. Po prostu po paru min. grania się zawiesza. Poza tym zawiesza się nawet, gdy
np. przeglądam ekwipunek, a za to chyba nie odpowiada ilość RAMu, prawda? Ja osobiście stawiam
raczej na zepsuty wiatraczek w karcie graficznej lub złe ustawienia grafiki (chociaż kombinowałem
z nimi, bez żadnych skutków), macie jakieś inne pomysły?

PS. Wydaje mi się, że demo ma takie same wymagania jak pełna wersja... Mylę się? Przecież właśnie
po to jest demo, żeby móc sprawdzić jak będzie działać pełna wersja...


Według mnie prawie napewno jest to wina internetu tzn. wyłącz wszystkie aplikacje internetowe i sam internet mi też raz się zawiesił i to właśnie przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 15:34, Vasilli napisał:

Wiecie jak to można wyłączyć, nie reinstalując gry, bo to bedzie juz 5 reinstalka??


A nie masz zabardzo podkręconej np. karty graficznej? Takie artefakty to same się raczej niepojawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 15:59, Piotrekgościu napisał:

Według mnie prawie napewno jest to wina internetu tzn. wyłącz wszystkie aplikacje internetowe
i sam internet mi też raz się zawiesił i to właśnie przez to


Przed grą wyłączam wszystkie programy, internet, antywirus i wszystkie niepotrzebne procesy (tak, że zostaje mi ich ok. 16). Dzięki temu gra chodzi trochę szybciej, ale nadal zawiesza się po paru minutach :(. Może wypowie się w tej sprawie jakiś pracownik wykształcony CDP? Bo gra naprawdę mi się podoba (wszystkie poprzednie części mam zaliczone), ale nie mogę sobie w nią długo pograć... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm wiesz ja na twoim miejscu wyłączyłbym "eksplorera" (ctrl alt delete) i uruchom giere poprzez polecenie uruchom to dość ostro przyśpieszyło mojego pieca. sprubowałbym też podmienić sterowniki karty na nowsze

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 15:42, Mr.Mario napisał:

Jedyną rzeczą w której nie spełniam minimalnych wymagań jest RAM, a i tak zdarzały się już
przypadku, że gra całkiem znośnie chodziła na 512.
Jednak to nie jest raczej problem RAMu, ponieważ gra chodzi mi nawet dobrze, a doczytuje się
dosyć krótko. Po prostu po paru min. grania się zawiesza. Poza tym zawiesza się nawet, gdy
np. przeglądam ekwipunek, a za to chyba nie odpowiada ilość RAMu, prawda? Ja osobiście stawiam
raczej na zepsuty wiatraczek w karcie graficznej lub złe ustawienia grafiki (chociaż kombinowałem
z nimi, bez żadnych skutków), macie jakieś inne pomysły?

PS. Wydaje mi się, że demo ma takie same wymagania jak pełna wersja... Mylę się? Przecież właśnie
po to jest demo, żeby móc sprawdzić jak będzie działać pełna wersja...

tez tak milalem ale tylko dla tego ze włozylem do sosza pewien plik a jak go przywrucilem to wszystko dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 16:21, Valentino S.A. napisał:

a gdzie jest Yespas bo potrzebuje go do zadania polowanie na nagrody z Ben Erai ?? (dodam że
na mapce go nie ma)


jesspas jse niedaleko w swiatyni jest tam od groma zombie ale w koncu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 16:25, mispolik napisał:

> a gdzie jest Yespas bo potrzebuje go do zadania polowanie na nagrody z Ben Erai ?? (dodam
że
> na mapce go nie ma)

jesspas jse niedaleko w swiatyni jest tam od groma zombie ale w koncu jest

sry yespas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zwiększyć ilość pamięci wirtualnej. Jeżeli czas bez zawieszenia się gry na amen zwiększy się - to jest to, czego szukamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś się zgodzi to od razu proszę Cię na wstępie, żebyś tekst otoczył dużą ilością gwiazdek, aby nikt, kto nie chce wiedzieć jak latać - tego nie przeczytał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się