Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2006 o 14:35, donaan napisał:

Wie ktoś gdzie jest dokładnie biały rozpruwacz , nie moge go znaleść .... :/

biały rospruwacz jest niedaleko wiezy ksardasa jak bedziesz szukal grobowców w nordmaze to jeden bedze kolo takiego obozowiska i jak przejdzesz sie troche wczesniej jest taka górka i na samej góze (moze bardziej wyżynie)bedzie 1 wilk i on nazywa sie bialy rospruwacz
PS:sorry za bełędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 14:56, mispolik napisał:

> Wie ktoś gdzie jest dokładnie biały rozpruwacz , nie moge go znaleść .... :/
biały rospruwacz jest niedaleko wiezy ksardasa jak bedziesz szukal grobowców w nordmaze to
jeden bedze kolo takiego obozowiska i jak przejdzesz sie troche wczesniej jest taka górka i
na samej góze (moze bardziej wyżynie)bedzie 1 wilk i on nazywa sie bialy rospruwacz
PS:sorry za bełędy

tzn wiem że koło wierzy ale gdzie dokładnie bo przebiegłem cała doline oprocz takiego wzniesienia bo mi blokuje stado czarnych goblinów i ze 3 shamanów :D jakby ktoś mógł podać dokładną lokalizacje bo normalnie już nie moge :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 15:03, donaan napisał:

> > Wie ktoś gdzie jest dokładnie biały rozpruwacz , nie moge go znaleść .... :/
> biały rospruwacz jest niedaleko wiezy ksardasa jak bedziesz szukal grobowców w nordmaze
to
> jeden bedze kolo takiego obozowiska i jak przejdzesz sie troche wczesniej jest taka górka
i
> na samej góze (moze bardziej wyżynie)bedzie 1 wilk i on nazywa sie bialy rospruwacz
> PS:sorry za bełędy
tzn wiem że koło wierzy ale gdzie dokładnie bo przebiegłem cała doline oprocz takiego wzniesienia
bo mi blokuje stado czarnych goblinów i ze 3 shamanów :D jakby ktoś mógł podać dokładną lokalizacje
bo normalnie już nie moge :/


Właśnie za tymi goblinami jest biały rozpruwacz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2006 o 15:05, Terorist napisał:


Właśnie za tymi goblinami jest biały rozpruwacz!

Kurde to teraz 2 problem jak je ominąć bo to ciasny przesmyk a fireballe latają jak z karabinu.. gorzej niż shaman :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 15:06, Tomekkowalewski napisał:

Niech mi ktoś opisze - bardzo proszę - procedurę bezpiecznego zainstalowania patcha 1.09, tak
aby wszystko grało

z góry dzięki

Co daje ten patch 1.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 15:06, Tomekkowalewski napisał:

Niech mi ktoś opisze - bardzo proszę - procedurę bezpiecznego zainstalowania patcha 1.09, tak
aby wszystko grało

z góry dzięki

Zdejmij wszystkie ciuchy, bronie, i błyskotki, zapisz wyłącz gre i już patch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 15:07, donaan napisał:

> Niech mi ktoś opisze - bardzo proszę - procedurę bezpiecznego zainstalowania patcha 1.09,
tak
> aby wszystko grało
>
> z góry dzięki
Zdejmij wszystkie ciuchy, bronie, i błyskotki, zapisz wyłącz gre i już patch :)



dzięki, ale jak zdjąć ciuchy ( śmieszne, ale nie wiem jak to zrobić ...) i wszystko inne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 15:08, BlackBomb napisał:

Możecie mi powiedzieć gdzie znaleść alkojagode i szabloząb?

alkojagody poszukaj w Faring a szablozęby wszędzie w Nordmarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 15:09, Tomekkowalewski napisał:

> > Niech mi ktoś opisze - bardzo proszę - procedurę bezpiecznego zainstalowania patcha
1.09,
> tak
> > aby wszystko grało
> >
> > z góry dzięki
> Zdejmij wszystkie ciuchy, bronie, i błyskotki, zapisz wyłącz gre i już patch :)


dzięki, ale jak zdjąć ciuchy ( śmieszne, ale nie wiem jak to zrobić ...) i wszystko inne ?

ciuchy nie ale jak masz np zbroje inna , helm, pierscienie itp, ciuchy sa zalozone w ekwipunku, jak są na niebiesko tło, tzn wyróżniają się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Jako, że jest to mój pierwszy post na tym forum, to chciałbym się najpierw przywitać. Tak więc oficjalnie się witam. Teraz mogę przejść do sedna mojego problemu z Gothiciem.

Otóż po ok. 5-10min grania, gra zawiesza mi się i nic nie mogę zrobić (czekam, czekam i dalej zwis).
Mój komp to:
Athlon XP 2000+
768MBRAM
Radeon 9600 TX 128MB
Co dziwne gra czasami się zawiesza nawet gdy np. przeglądam ekwipunek lub rozmawiam, co wydaje mi się dziwne, bo wtedy raczej sprzęt nie jest wykorzystywany w stu procentach. Mam nadzieje, że szybko rozwiążecie mój problem. Pozdrawiam!

PS. Gram w demo, (pełną wersje zakupie gdy tylko uda mi się rozwiązać ten problem) ale to chyba nie ma wielkiego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem alkojagód, więc jeszcze zamnim włącze grę spytam się dla pewnoci. One rosną na ziemi czy kupuje się u kogoś? I jakiej umiejętności muszę się nauczyć żeby mieć szablozęba z tego zwierza?

PS Te rzeczy potrzebne mi są do wykonania miecza "Nordmarczyka". Więc dziękuje za pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 15:22, BlackBomb napisał:

Nigdy nie miałem alkojagód, więc jeszcze zamnim włącze grę spytam się dla pewnoci. One rosną
na ziemi czy kupuje się u kogoś? I jakiej umiejętności muszę się nauczyć żeby mieć szablozęba
z tego zwierza?

PS Te rzeczy potrzebne mi są do wykonania miecza "Nordmarczyka". Więc dziękuje za pomoc :D

alkojagody rosną na ziemi a żeby mięć tego szablozęba trzeba mieć umiejętność pozyskiwanie trofeuw czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 15:11, Mr.Mario napisał:

Witajcie! Jako, że jest to mój pierwszy post na tym forum, to chciałbym się najpierw przywitać.
Tak więc oficjalnie się witam. Teraz mogę przejść do sedna mojego problemu z Gothiciem.

Otóż po ok. 5-10min grania, gra zawiesza mi się i nic nie mogę zrobić (czekam, czekam i dalej
zwis).
Mój komp to:
Athlon XP 2000+
768MBRAM
Radeon 9600 TX 128MB
Co dziwne gra czasami się zawiesza nawet gdy np. przeglądam ekwipunek lub rozmawiam, co wydaje
mi się dziwne, bo wtedy raczej sprzęt nie jest wykorzystywany w stu procentach. Mam nadzieje,
że szybko rozwiążecie mój problem. Pozdrawiam!

PS. Gram w demo, (pełną wersje zakupie gdy tylko uda mi się rozwiązać ten problem) ale to chyba
nie ma wielkiego znaczenia.

Niewiem ale jesli ci sie juz w demówce tnie to tragedia , moze nasz za słabą karte graficzną zobacz se główne wymagania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 15:11, Mr.Mario napisał:

Witajcie! Jako, że jest to mój pierwszy post na tym forum, to chciałbym się najpierw przywitać.
Tak więc oficjalnie się witam. Teraz mogę przejść do sedna mojego problemu z Gothiciem.

Otóż po ok. 5-10min grania, gra zawiesza mi się i nic nie mogę zrobić (czekam, czekam i dalej
zwis).
Mój komp to:
Athlon XP 2000+
768MBRAM
Radeon 9600 TX 128MB
Co dziwne gra czasami się zawiesza nawet gdy np. przeglądam ekwipunek lub rozmawiam, co wydaje
mi się dziwne, bo wtedy raczej sprzęt nie jest wykorzystywany w stu procentach. Mam nadzieje,
że szybko rozwiążecie mój problem. Pozdrawiam!

PS. Gram w demo, (pełną wersje zakupie gdy tylko uda mi się rozwiązać ten problem) ale to chyba
nie ma wielkiego znaczenia.


Przede wszystkim gra wymaga 1gb ramu na minimum a ty raczej tylu nie masz... Procek też zasłaby, karta też cieńka więc odradzam granie nawet w demo a o kupnie pełnej lepiej nie mówmy!!! Nie zagrasz w Gothica 3 przed kupnem nowego kompa!!! Trudno się mówi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się