Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2006 o 17:18, Arhont napisał:

Gdzie mozna znalesc miecz paladyna ? Mam taki jeden od Wenzela z cap dun ale on jest zuzyty

nie wiem ale miecz wenzela trzeba oddac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 17:18, Arhont napisał:

Gdzie mozna znalesc miecz paladyna ? Mam taki jeden od Wenzela z cap dun ale on jest zuzyty

Jeden znalazłem w Geldern, w szkrzyni za drzwiami pilnowanymi przez 2 orków-wojowników, fajny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 17:20, mispolik napisał:

> Gdzie mozna znalesc miecz paladyna ? Mam taki jeden od Wenzela z cap dun ale on jest zuzyty

nie wiem ale miecz wenzela trzeba oddac

"Miecz Wenzela" oddałem Wenzelowi a on mi dał 1000 sztuk złota ! Ale zbodobał mi się ten miecz więc zaatakowałem Wenzela i pokonałem , wziołem sobie miecz paladyna , "miecz Wenzela" i tarcza paladyna ":) zły niebył chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 17:23, Matiz666 napisał:

> Gdzie mozna znalesc miecz paladyna ? Mam taki jeden od Wenzela z cap dun ale on jest zuzyty

Jeden znalazłem w Geldern, w szkrzyni za drzwiami pilnowanymi przez 2 orków-wojowników, fajny
jest.

Dzięki , mam nadzieje ze go zdobęde !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 14:20, Arhont napisał:

> mógł by mi ktoś podać strone z kodami do gothica 3 bo nie moge znalezć jestem troche ciekaw

> jakie kody są
Mam tu taką stronke http://www.spieletipps.de/cp_23742_0/
ale dotego raczej czeba umiec j.niemiecki !



dzięki jakoś sobie poradziłem normalnie kodów nie używam bo trójka jest znacznie łatwiejsza od poprzedniczek ale byłem ciekaw jak to rozwiązali w 1 i 2 było lepiej (nawet konsola miała swój klimat ) a teraz ? jak w pierwszym lepszym FPSie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 17:30, skaybay napisał:

> > mógł by mi ktoś podać strone z kodami do gothica 3 bo nie moge znalezć jestem troche
ciekaw
>
> > jakie kody są
> Mam tu taką stronke http://www.spieletipps.de/cp_23742_0/
> ale dotego raczej czeba umiec j.niemiecki !


dzięki jakoś sobie poradziłem normalnie kodów nie używam bo trójka jest znacznie łatwiejsza
od poprzedniczek ale byłem ciekaw jak to rozwiązali w 1 i 2 było lepiej (nawet konsola miała
swój klimat ) a teraz ? jak w pierwszym lepszym FPSie

Wiem , w Gothicu 1 & 2 tez grałem z kodami zaraz po tym jak przeszedłem bez , z kodami mi się nigdy nienudziło ! W gothic 3 niewiem czy jest podobnie i niebęde próbował grac z kodami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 17:35, Arhont napisał:

> > > mógł by mi ktoś podać strone z kodami do gothica 3 bo nie moge znalezć jestem
troche
> ciekaw
> >
> > > jakie kody są
> > Mam tu taką stronke http://www.spieletipps.de/cp_23742_0/
> > ale dotego raczej czeba umiec j.niemiecki !
>
>
> dzięki jakoś sobie poradziłem normalnie kodów nie używam bo trójka jest znacznie łatwiejsza

> od poprzedniczek ale byłem ciekaw jak to rozwiązali w 1 i 2 było lepiej (nawet konsola
miała
> swój klimat ) a teraz ? jak w pierwszym lepszym FPSie
Wiem , w Gothicu 1 & 2 tez grałem z kodami zaraz po tym jak przeszedłem bez , z kodami mi się
nigdy nienudziło ! W gothic 3 niewiem czy jest podobnie i niebęde próbował grac z kodami !


Właśnie sprawdziłem nie ma 3 najlepszych trików z 1 i 2 Mianowicie O i K tylko F8 zostawili ale takie jakieś mizerne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 17:37, skaybay napisał:

> > > > mógł by mi ktoś podać strone z kodami do gothica 3 bo nie moge znalezć
jestem
> troche
> > ciekaw
> > >
> > > > jakie kody są
> > > Mam tu taką stronke http://www.spieletipps.de/cp_23742_0/
> > > ale dotego raczej czeba umiec j.niemiecki !
> >
> >
> > dzięki jakoś sobie poradziłem normalnie kodów nie używam bo trójka jest znacznie
łatwiejsza
>
> > od poprzedniczek ale byłem ciekaw jak to rozwiązali w 1 i 2 było lepiej (nawet konsola

> miała
> > swój klimat ) a teraz ? jak w pierwszym lepszym FPSie
> Wiem , w Gothicu 1 & 2 tez grałem z kodami zaraz po tym jak przeszedłem bez , z kodami
mi się
> nigdy nienudziło ! W gothic 3 niewiem czy jest podobnie i niebęde próbował grac z kodami
!

Właśnie sprawdziłem nie ma 3 najlepszych trików z 1 i 2 Mianowicie O i K tylko F8 zostawili
ale takie jakieś mizerne...



a i zapomniałem o Edit Abtilies je też wywalili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 17:38, skaybay napisał:

> > > > > mógł by mi ktoś podać strone z kodami do gothica 3 bo nie moge znalezć

> jestem
> > troche
> > > ciekaw
> > > >
> > > > > jakie kody są
> > > > Mam tu taką stronke http://www.spieletipps.de/cp_23742_0/
> > > > ale dotego raczej czeba umiec j.niemiecki !
> > >
> > >
> > > dzięki jakoś sobie poradziłem normalnie kodów nie używam bo trójka jest znacznie

> łatwiejsza
> >
> > > od poprzedniczek ale byłem ciekaw jak to rozwiązali w 1 i 2 było lepiej (nawet
konsola
>
> > miała
> > > swój klimat ) a teraz ? jak w pierwszym lepszym FPSie
> > Wiem , w Gothicu 1 & 2 tez grałem z kodami zaraz po tym jak przeszedłem bez , z kodami

> mi się
> > nigdy nienudziło ! W gothic 3 niewiem czy jest podobnie i niebęde próbował grac z
kodami
> !
>
> Właśnie sprawdziłem nie ma 3 najlepszych trików z 1 i 2 Mianowicie O i K tylko F8 zostawili

> ale takie jakieś mizerne...
>
>

a i zapomniałem o Edit Abtilies je też wywalili

Z trochę fantasy i kodami mozna się więcej stanąc niz bezimienny bohater ! np. stac się Władcą Khorinis !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 17:40, Daniellojagoda0 napisał:

Gothic mi nie działa!!!! POMOCY!!!


jaką masz komputer gdy ci spełnia wymagania gry to może zainstaluj nowszą wersje sterowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się