Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2009 o 14:49, Bezi_113 napisał:

Mi sie ta gra nie odpaliła nawet bez patchy a podobmo jest to bardzo częsty przypadek
wśród graczy ale może rzeczywiście ty msz inaczej :]

Może za słaby komp? Ta gra sie odpala prawie wszystkim, przypadki nie odpalenia są bardzo rzadkie. Mi się odpalała w wersji premierowej i w dowolnej późniejszej. Instalowałem ją kilka razy i nigdy żadnych problemów. Jedyną wadą tej gry była słaba optymalizacja ale to nie bug, zresztą podobnie jak to że gra się nie odpaliła też nie jest bugiem. Takich prawdziwych bugów było naprawdę mało (głównie postacie zapadające się pod tekstury :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące gry Gothic 3 a mianowicie chodzi mi o Nordmar a jeszcze dokładniej o grub tego pierwszego kolesia co on ma ten chełm... chełm ejnara czy jakoś tak.... z kąd mam wziąść ten kamień do tego miejsca w jaskini u niego ? biegałem po tym miejscu tam gdzie go zabiłem i pisze mi w bierzących misjach o tym ejnarze czy jakooś tak.... potrzebuje kamienia ale go nie mam i nie wiem z kąd go mam wziąść... wie ktoś może ? ehhh co do mojego lv ja mam 54 :D a dopiero co w nordmarze... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słownik ortograficzny do ręki i wtedy można śmiało wyruszać do Faring bu zdobyć kamień przodków który ma Ali. Jak Ty przechodzłeś do Nordmaru nie zostając myśliwym ? Odbijałeś wszystkie miasta jak szło ?

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 18:58, Albii napisał:

Słownik ortograficzny do ręki i wtedy można śmiało wyruszać do Faring bu zdobyć kamień
przodków który ma Ali. Jak Ty przechodzłeś do Nordmaru nie zostając myśliwym ? Odbijałeś
wszystkie miasta jak szło ?

nie mam narazie 3 odbite .. :P a myśliwym jestesm normalnie :D ale zamierzam 100 lv mieć wiec tylko biegam po lasach :D ale i tak opcykałem dobrego patenta na poziomy ale nie zdradzę :D BEZ KODÓW :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Nordmaru można się dostać od strony Silden (i z tego co pamiętam jest też jakaś droga od strony Vengadru), nie trzeba iść do Faring i zostać myśliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 19:01, Pan_Cienia1993 napisał:

> Słownik ortograficzny do ręki i wtedy można śmiało wyruszać do Faring bu zdobyć
kamień
> przodków który ma Ali. Jak Ty przechodzłeś do Nordmaru nie zostając myśliwym ? Odbijałeś

> wszystkie miasta jak szło ?
nie mam narazie 3 odbite .. :P a myśliwym jestesm normalnie :D ale zamierzam 100 lv
mieć wiec tylko biegam po lasach :D ale i tak opcykałem dobrego patenta na poziomy ale
nie zdradzę :D BEZ KODÓW :D hehe


a może na pustyni byłes juz? bo nie ma fizycznie mozliwości aby bez zrobienia wszystkich (dosłownie wszystkich)questów z myrthany na poczatku nordmaru miec juz 54 level. Chyba że tak jak ja szlajasz się teraz po górach i expisz. Na pustyni jeszcze nie byłem ale w myrthanie juz tylko wyzwalanie miast mi zostało i pare questów. level mam 52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zdobycia artefaktu z Trelis bez płacenia Vakowi 50k złota ew. wyrżnięcia całego miasta w pień? ;P Bo nie widzi mi się oddawanie tej mendzie prawie całego majątku, ale zaś z drugiej strony nie chcę więcej podpadać orkom bo wtedy atakowaliby mnie wszędzie bez gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 18:21, Adan napisał:

Czy jest możliwość zdobycia artefaktu z Trelis bez płacenia Vakowi 50k złota ew. wyrżnięcia
całego miasta w pień? ;P Bo nie widzi mi się oddawanie tej mendzie prawie całego majątku,
ale zaś z drugiej strony nie chcę więcej podpadać orkom bo wtedy atakowaliby mnie wszędzie
bez gadania.

Ja miałem tak że nie chciałem płacić to wszedłem zaatakowałem Vaka i nikt się na mnie nie rzucił więc zabiłem go (inaczej sie nie dało) zabrałem artefakt i uciekłem bez zabijania wszystkich :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 18:43, Adan napisał:

I nikt Cię później nie atakował po ponownym wejściu do Trelis lub spotkaniu orków gdzieś
indziej?

W Trelis więcej nkit mnie nie atakował a inni orkowie też nie byli potem źli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to da się prawie całe miasta wybijać, jeśli się wie jak. Jeśli ma się reputacje <75 to nie mogą zobaczyć walki (wyciągnąć broń aż zacznie gonić i ubić gdzieś zdala od oczu). Dla rep >75 (imiona na zielono) taka prowakacja nie działa, ale można zacząć walkę w mieście i skończyć bez świadków. Trzeba uważać, by nie wyeliminować zbyt wielu osób, bo później może nie zaliczyć odbicia lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 18:21, Adan napisał:

Czy jest możliwość zdobycia artefaktu z Trelis bez płacenia Vakowi 50k złota ew. wyrżnięcia
całego miasta w pień? ;P Bo nie widzi mi się oddawanie tej mendzie prawie całego majątku,
ale zaś z drugiej strony nie chcę więcej podpadać orkom bo wtedy atakowaliby mnie wszędzie
bez gadania.


Ja kupiłem ten artefakt jak już miałem wszystkie pozostałe, grałem już dość długo i dorobiłem sie niezłego majątku...
Co prawda zaraz potem wyrżnołem całe miasto i odzyskałem złoto.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 20:49, Piciambeer napisał:

Jak się nazywał ten programik co drastycznie pogarszał grafikę w G3?

Pogarszał? W ogóle jest taki program? Nie wiem po co pogarszać grafikę w grze ;] Do filmiku Ci to potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 20:49, Piciambeer napisał:

Jak się nazywał ten programik co drastycznie pogarszał grafikę w G3?

Takiego programu chyba nie ma. Możesz w grze zmniejszyć detale albo pokombinować z ustawieniami karty graficznej. Klikasz prawym na pulpicie i wejdź w właściwości a potem zakładka ustawienia a tam daj zaawansowane. Na Radeonach i GeForce''ach działa taka zakładka 3D i tam powinien być suwak(na lewo wydajność na prawo jakość). Jak przesuniesz ten suwaczek w kierunku wydajności to grafika powinna stracić na jakości a gra powinna chodzić szybciej. Aha i nie wszystkie karty coś takiego mają.
Jest jeszcze drugi sposób ale nie wiem czy podziała. Klikasz prawym na plik exe gry i tam masz zakładkę Zgodność. Wchodzisz w nią i tam zaznaczasz uruchom w 250 kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 18:32, Bezi_113 napisał:

> Czy jest możliwość zdobycia artefaktu z Trelis bez płacenia Vakowi 50k złota ew.
wyrżnięcia
> całego miasta w pień? ;P Bo nie widzi mi się oddawanie tej mendzie prawie całego
majątku,
> ale zaś z drugiej strony nie chcę więcej podpadać orkom bo wtedy atakowaliby mnie
wszędzie
> bez gadania.
Ja miałem tak że nie chciałem płacić to wszedłem zaatakowałem Vaka i nikt się na mnie
nie rzucił więc zabiłem go (inaczej sie nie dało) zabrałem artefakt i uciekłem bez zabijania
wszystkich :]


Zabiłeś go i nkt się na ciebie nie rzucił?!!!! Pobić go mogłeś ale nie zabić....rany jak ty na tym topiku sciemniasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się