Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2009 o 07:02, mlynar911 napisał:

Takie łatwe zadanie a fail ;/

Wystarczyło sejwa zrobić i krok po kroku próbować je zaciachać zanim uciekły. W końcu by się udało, na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 07:58, Isildur napisał:

Jedna uciekała w stronę tych bandytów, którzy są po drodze do Montery, tam poszukaj...

Zgadza się, ja ostatnią krówkę złapałem dopiero przy domu Dominika(wiem, że literę przekręciłem) ^^

Nie wiem, czy to działa, ale możliwe, że ja zabijemy krowę i użyjemy teleportu do Montery to może nie będą uciekać, nie sprawdzałem. :P

W patchu podoba mi się, że można krowy doić, no i ,że podczas wcześniej wspomnianego questa przeciwnicy nas atakują za zabicie krów. :D

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 07:58, Isildur napisał:

Jedna uciekała w stronę tych bandytów, którzy są po drodze do Montery, tam poszukaj...

To ją znalazłem i utłukłem została ta druga której nie mogę znaleźć. nawet jej nie będę szukał to tylko kilka punktów marnego expa ;d

Piciambeer
A Tobie chciałoby się dla marnej krowy nadrabiać 2h grania ? Nie sądzę ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 18:44, mlynar911 napisał:

Piciambeer
A Tobie chciałoby się dla marnej krowy nadrabiać 2h grania ? Nie sądzę ;>

No ale ja mówiłem o przypadku, że na bieżąco je zabić - nie brałem pod uwagę, że olałeś questa i poszedłeś dalej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wtrącac jak chcecie się kłućcie dalej ale jemu chodzi raczej o to żeby zabić krowy bo jest taki quest i wtedy jak się go zrobi to któryś krok do odbicia montery którą trudno odbić bez pomocy buntowników (ja odbiłem sam ale łatwo nie było )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 13:10, Albii napisał:

W patchu podoba mi się, że można krowy doić, no i ,że podczas wcześniej wspomnianego
questa przeciwnicy nas atakują za zabicie krów. :D


Dojenia krów nie testowałem... A co do reagowania przeciwników na zabicie krowy to się zgadzam ale jeśli przeciwnicy nas szanują to nawet nie zwracają uwagi na nasz atak na krowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 09:56, Isildur napisał:

Dojenia krów nie testowałem... A co do reagowania przeciwników na zabicie krowy to się
zgadzam ale jeśli przeciwnicy nas szanują to nawet nie zwracają uwagi na nasz atak na
krowy...

Dojenie krowy jest ... powiem inaczej nie jest czymś niezwykłym. Po prostu do niej podchodzisz a ona muuuczy i masz mleko i tyle ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Abe nie chce dać mi questa?
Pamiętam, że miałem przynieść mu chleb i pieczeń a teraz po wymianie zdań nie chce ze mną gadać wie ktoś dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 13:28, Albii napisał:

To zależy jakie dialogi z nim przeprowadzisz, jak będziesz miły to będziesz mógł od niego
questa zabrać. :)


Byłem miły i również nie dostałem, jedynie coś w stylu " Ciekawe jak sobie poradzisz z zaopatrzeniem" i nadal nie mogę z nim rozmawiać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że po powiedzieniu ,,Przybywam tutaj aby wam pomóc..." czy jakoś tak można wykonać tego questa.... a jak nie to wczytaj seava sprzed rozmowy i olej questa, może później uda się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mleko z krowy (nie mówię o baryłkach mleka z questu w Monterze) przydaje się przy przyrządzaniu potrawki z chrząszcza która odnawia 20% zdrowia. Przydaje sie gdy po zabawie z goblinami zabierze się im alkojagody i mięso z chrząszcza. Albo gdy nam zawadzają pod nogami.

A z tym Abem to nie wiem dlaczego problemy, zawsze zagadywałem do niego delikatnie ("Masz jakiś problem kochasiu?" :D ) i dawał mi questa, wypełniałem go i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 15:24, SpecShadow napisał:

Mleko z krowy (nie mówię o baryłkach mleka z questu w Monterze) przydaje się przy przyrządzaniu
potrawki z chrząszcza która odnawia 20% zdrowia. Przydaje sie gdy po zabawie z goblinami
zabierze się im alkojagody i mięso z chrząszcza. Albo gdy nam zawadzają pod nogami.

Tak samo 20% albo 25% odnawia upieczone mięso. Z tym ,że z nim jest mniej problemu bo po prostu potrzebujesz ogniska i surowego mieśa które praktycznie wszędzie chodzi a nawet czasami w dużych ilościach ;a a tą potrawkę czasem nie przygotowuje się przy stole alchemicznym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do gulasza trzeba chyba też mleka, a on chyba z 40%-50% daje regeneracji. :) Potrawki wszystkie robi się w kociołku. ;P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 17:42, Albii napisał:

Do gulasza trzeba chyba też mleka, a on chyba z 40%-50% daje regeneracji. :) Potrawki
wszystkie robi się w kociołku. ;P

Pozdr.

Gulasz odnawia 40% ale robi się go z ryżu, marchwi i jeszcze jakiś dwóch składników. Mleko na pewno nie jest tym składnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 21:49, Albii napisał:

Czyli mi się pomyliło. ;) Ale i tak warto kroić krowę dla tych nowych dzwięków, anie
dla mleka. :)

Mleko potrzebne jest do potrawki z chrząszcza, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się