Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2006 o 00:01, mistrzgry napisał:

Sorry, że się powtarzam ale jestem #$%%!!! tego nie da się opisać słowami mam nagrywarkę LG
i nie mogę zainstalować Gothica 3 ... wyskakują różne błędy czasami na początku lub pod koniec
instalacji .... Jaki mam sobie kupić napęd DVD aby wreszcie móc zagrać !!!!!!!! HELP !!!



Może masz cos uszkodzone, ja mam Lg i nie miałem żadnych problemów ani podczas instalki ani podczas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że w "dwójce" było tak, że po zjedzeniu 50 grzybków dodawało na stałe 2 do many a po 50 jabłkach 2 do siły. Czy w Gothic 3 można też po zjedzeniu jakiegoś specjału zwiększyć sobie parametry?? (oprócz mikstur)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak włączyć napisy kiedy mówią postacie? Bo podczas zabawy z grafiką jakoś się wyłączyły, a ja jestem do nich przyzwyczajony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 09:30, Harvenar napisał:

Mam pytanie. Jak włączyć napisy kiedy mówią postacie? Bo podczas zabawy z grafiką jakoś się
wyłączyły, a ja jestem do nich przyzwyczajony ;)



Opcje=>Dźwięk=>Podpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 09:47, Andrzej-bielany napisał:

witam czy wie moze ktos gdzie znajde drugi miecz -katana?i jeszcze jedno jak otwieram konsole
to mam czarne tlo i nie moge nic wpisac


odnośnie katany - to skąd masz tę pierwszą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 23:44, trollf napisał:

> /.../ czy przepis na miecz przodkow to trzeba
otworzyc ich bardzo duza ilosc, co nastepuje dopiero po bardzo wnikliwej i wrecz pedantycznej
eksploracji praktycznie 95% obszaru calej gry... /.../

Mam zwyczaj właśnie skrupulatnie penetrować każdy zakamarek - w Nordmarze , na przykład, jest taka zagubiona kopalnia - trzeba wejść po zwalonym drzewie, co jest trudne, bo na końcu, w odpowiednim momencie trzeba skoczyć. Mimo to nie znalazłem przepisu. Nie pamiętam, czy zgłosiłem się po wypędzeniu orków z Nordmaru do wodza Klanu Ognia. Być może akurat wróciłem do innego...Pewnym wskaźnikiem skrupulatności może być to, że miałem kilka podwójnych kamieni runicznych - na pewno nie wszystkie możliwe, ale przecież nie będę okradał Wodza Klanu jak już jeden kamień do jego klanu miałem. Wyspy zwiedziłem wszystkie, tam, gdzie zostawiłem zamknięte skrzynie, chodziłem drugi raz (jak nabyłem wyższe umiejętności otwierania zamków). Tam, gdzie inni coś znajdowali, ja znajdowałem mało warte drobiazgi. Teraz gram drugi raz i mam już kilka sztab magicznej rudy, kilka bryłek czystej magicznej rudy, a jeszcze nie upolowałem piątego płochliwego jelenia. Może dlatego, że poprzednim razem tego łowcę wilki zjadły, obgryzały go, jak wróciłem po polowaniu i teraz najpierw starałem się wszstko, co mogło mu zagrozić, wytłuc profilaktycznie ;)
Kolesia zamieszanego w kradzież rudy musiałem utłuc profilaktycznie, razem z całą resztą, bo mnie nie chcieli do miasta wpuścić a Magów Wody nie miałem zamiaru zarzynać, żeby się Assasynom podlizać. Sztaby czystej, magicznej rudy nie miał... Chyba, że gdzieś schował, miasta Ishtar już tak dokładnie nie spenetrowałem, bo to praktycznie był koniec gry, tylko teleportowałem się do Innosa, który pokazał mi moją przyszłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 10:50, Zibert napisał:

Gdzie moge dostać łatki do tej gry??


Łatki do tej gry są na stronie CDP poszukaj w dziale plików jest tam jedna 1,09 i narazie wszystko bo producent jeszcze nie wydał innej łatki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 10:30, KrzysztofMarek napisał:

Mam zwyczaj właśnie skrupulatnie penetrować każdy zakamarek - w Nordmarze , na przykład, jest
taka zagubiona kopalnia - trzeba wejść po zwalonym drzewie

Ja też to znalazłem nawet powiem więcej do świątyni w Mora Sul nie trzeba mieć kluczy by się do niej dostać - wystarczy mieć umiejętność Akrobatyka i wejść na dach i skoczyć - na dach prowadzi mała dróżka ;) Właśnie przechodzą gre drugi raz bo wiele różnych kryjówek nie odkryłem ;)
Np.Geldern jest misja by przynieść jakieś berło ;) Ja wlazłem na północ od Geldern na jakąś wysoką góre - skakałem około 5 minut do góry aż w końcu znalazłem zrujnowaną wierze ze smokiem i on miał 4 skrzynie gdzie 1 była arcytrudna i trudna - i myślałem że tam berełko jest - jak się później okazało gdzie indziej się znajduje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką polecacie alternatywę dla ognistego miecza?
Biegam z nim już dosyć długo (35lvl) i mi się znudził, a nie widziałem nic ciekawego u handlarzy.
PS: Mam 205 siły i jestem w tej chwili w Nordmarze, zmierzam w stronę klanu wilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko jedna czysta ruda jest pewna (w Nordmarze), a reszta to jak los sie usmiechnie ;-]

jesli chodzi o skrzynie to ja od poczatku wszystko skrupulatnie otwieralem (otwieranie wszystkich zamkow mialem juz przed 20-tym poziomem)

w sumie chyba zobaczylem praktycznie wszystko co jest zwiazane z ta gra - na koncu moj zawodnik mial 83 poziom, wszystkie mozliwe umiejetnosci wyuczone, wiekszosc czarow takze, kupione/zdobyte wszystkie zbroje w grze, z broni to nie natrafilem jedynie na kilka sztuk, reszte mialem, reputacja ponad 75% u wszystkich, a zadan, ktorych nie wykonalem to moze z kilkanascie tylko bylo, ale to glownie ze wzgledu na konflikty miedzy nimi...

po tym wszystkim moge stwierdzic, ze dla mnie to gra ''jednorazowego'' uzytku, bo poziomem questow i jakas glowna mysla przewodnia tej gry bardzo sie rozczarowalem - nawet ochota by zagrac w przyszly dodatek zupelnie mi przeszla i wszystko co zwiazane z G3 juz z dysku usunalem ;p a gre pewnie sprezentuje dla kogos w rodzinie na gwiazdke ;-]

oto koncowe statsy mojego zawodnika:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie doszedlem do miasta Geldern i mam znalez kilka kopalni ale udalo mi sie znalezc tylko siarki czy ktos moze mi powiedziec gdzie jest reszta? ma jeszcze jedno pytanie wedrujac w okolicach tego miasta natknalem sie na dolinke w kturej bylo cos co nazywa sie kamieny portal co to jest i jak tego sie urzywa ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 10:25, Tomekkowalewski napisał:

> witam czy wie moze ktos gdzie znajde drugi miecz -katana?i jeszcze jedno jak otwieram
konsole
> to mam czarne tlo i nie moge nic wpisac

odnośnie katany - to skąd masz tę pierwszą ??

z jaskini niedaleko bragi tam gdzie byli koczownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 12:16, Thorn123 napisał:

Witam mam pytanie doszedlem do miasta Geldern i mam znalez kilka kopalni ale udalo mi sie znalezc
tylko siarki czy ktos moze mi powiedziec gdzie jest reszta? ma jeszcze jedno pytanie wedrujac
w okolicach tego miasta natknalem sie na dolinke w kturej bylo cos co nazywa sie kamieny portal
co to jest i jak tego sie urzywa ktos wie?


Kopalni szuka dalej na północ i południe od geldern(są zaznaczone na mapie która była w pudełku z grą).
Portal jest potrzebny w jednym z zakończeń gry, do niczego innego nie służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 12:24, Andrzej-bielany napisał:

> > witam czy wie moze ktos gdzie znajde drugi miecz -katana?i jeszcze jedno jak otwieram

> konsole
> > to mam czarne tlo i nie moge nic wpisac
>
> odnośnie katany - to skąd masz tę pierwszą ??
z jaskini niedaleko bragi tam gdzie byli koczownicy


pytałem dlatego, że ja pierwsza znalazłem w faring w skrzyni Aliego ( było takie zadanie...), nie wiem czy była tam losowo, czy to stały punkt programu ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 12:13, Zuben II napisał:

Gdzie znajde artefakt addanosa który powinien miec Basir?

Basir nie ma artefaktu :P, on pojechał do okary a dalej nie wiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się