Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Czy ma ktoś seav w Vengardzie ścieżka buntowników (może być nawet na poczatku w świątyni lub po porozmawianiu z królem lub w drodze do Faring). Potrzebuję, ponieważ gram sobie jestem już w drodze do Faring. Zapisuje i niespodziewanie prąd mi wyłączyli i sejw jest popsuty tzn. nie chce się wczytać:(:(:(:(:(Jak ktoś ma to proszę na email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kase i nie zapomnij oskubac przeciwnika z broni i tarczy i toego co ma w sobie:] moze nie do konca uczciwe ale za wygrane walki raczej duzo nie kupisz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po załadowaniu gry wyskakuje mi błąd ,,Scripted srcipt is not registored: on Process Routine!"
Prosze o jak najszybszą odpowiedź!!!!

Mój komputer to:
Intel celeron D 326 2500 GHZ
Asus geforce 7300 GS 256 MB
512 MB DDR

Korzystam z TWEAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 16:21, Mmaro12 napisał:

> > Marlin pisał ze jest w Gothicu Arena moze ktos powiedziec gdzie ?
> Arena chodzi ci ota do walko oczywiscie??Sa w kazdym miescie poza nordmarem ;]

Rozumiem ze pierwsze miasto to Nordmar

nordmar to kraina skuta wiecznym lodem jest ruwniesz myrtana [krainy centralne] tam jest normalna trawa drzewa oraz istnie ruwnierz varant tam jest pustynia a pierwsze miasto to ardea w myrtanie. Coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś ile się dostaje reputacji u asasynów za przyniesienie Basirowi jego artefaktu? Właśnie się zorientowałem że nie wykonałem tego zadania, a on już dawno gryzie ziemię. No cóż, żegnajcie Magowie Wody, jakoś trzeba wejść do Isthar :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 16:35, sps123 napisał:

Po załadowaniu gry wyskakuje mi błąd ,,Scripted srcipt is not registored: on Process Routine!"

Prosze o jak najszybszą odpowiedź!!!!

Mój komputer to:
Intel celeron D 326 2500 GHZ
Asus geforce 7300 GS 256 MB
512 MB DDR

Korzystam z TWEAK.

masz za dziadowego kompa ja mam ati radeona 9200, procka 2400+,1024 ram gra na średnich chodzi super płynnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 16:31, Mmaro12 napisał:

Kapuje jak wygram to co kase dostaje ?


Różnie. Możesz dostac kasę, broń, artefakt...

Naucz sie czytania ze zrozumieniem, twój tekst z ciotą był rozbrajający :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 16:36, gaax napisał:

Wie ktoś ile się dostaje reputacji u asasynów za przyniesienie Basirowi jego artefaktu? Właśnie
się zorientowałem że nie wykonałem tego zadania, a on już dawno gryzie ziemię. No cóż, żegnajcie
Magowie Wody, jakoś trzeba wejść do Isthar :]

1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 16:38, Alex123 napisał:

> Po załadowaniu gry wyskakuje mi błąd ,,Scripted srcipt is not registored: on Process Routine!"

>
> Prosze o jak najszybszą odpowiedź!!!!
>
> Mój komputer to:
> Intel celeron D 326 2500 GHZ
> Asus geforce 7300 GS 256 MB
> 512 MB DDR
>
> Korzystam z TWEAK.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy mugłyby mi ktoś zaznaczyć na mapie ruin w al shedim dokładne położenie wszystkich kluczy mam 4 od saturasa lestera ze szkoły wojowników a 1 nie pamietam skąd prosz powiedie lub zaznaczćie na mapce ruin w al shedim bardzo dokładne polożenie tych kluczy bo te zas.... x to najwiekszy kit jaki widziałe4m słyszałem i wyweszyłem i czułem do jasnego słońca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 16:39, sps123 napisał:

> > Po załadowaniu gry wyskakuje mi błąd ,,Scripted srcipt is not registored: on Process
Routine!"


Zainstaluj poprawke ze stron "Gram.pl" ona usuwa błędy load save powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 16:45, Alex123 napisał:

czy mugłyby mi ktoś zaznaczyć na mapie ruin w al shedim dokładne położenie wszystkich kluczy
mam 4 od saturasa lestera ze szkoły wojowników a 1 nie pamietam skąd prosz powiedie lub zaznaczćie
na mapce ruin w al shedim bardzo dokładne polożenie tych kluczy bo te zas.... x to najwiekszy
kit jaki widziałe4m słyszałem i wyweszyłem i czułem do jasnego słońca .


Nie. Nie. Nie. X-y dobrze zaznaczaja położenie kluczy, musisz tylko lepiej poszukac (są głównie w skrzyniach).

PS. Popracuj nad ortografią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 16:46, Ubiqlue napisał:

> > > Po załadowaniu gry wyskakuje mi błąd ,,Scripted srcipt is not registored: on
Process
> Routine!"

Zainstaluj poprawke ze stron "Gram.pl" ona usuwa błędy load save powinno pomóc

czemy wy piszecie save load a nie zapisz wczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 16:48, Xyz Zyz napisał:

> czy mugłyby mi ktoś zaznaczyć na mapie ruin w al shedim dokładne położenie wszystkich
kluczy
> mam 4 od saturasa lestera ze szkoły wojowników a 1 nie pamietam skąd prosz powiedie lub
zaznaczćie
> na mapce ruin w al shedim bardzo dokładne polożenie tych kluczy bo te zas.... x to najwiekszy

> kit jaki widziałe4m słyszałem i wyweszyłem i czułem do jasnego słońca .

Nie. Nie. Nie. X-y dobrze zaznaczaja położenie kluczy, musisz tylko lepiej poszukac (są głównie
w skrzyniach).

PS. Popracuj nad ortografią :/

ale np tan klucz w szkole wojowników klucz w kufrze był dosyć daleko od x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 16:48, Alex123 napisał:

> > > > Po załadowaniu gry wyskakuje mi błąd ,,Scripted srcipt is not registored:
on
> Process
> > Routine!"
>
> Zainstaluj poprawke ze stron "Gram.pl" ona usuwa błędy load save powinno pomóc
czemy wy piszecie save load a nie zapisz wczytaj

bo jesteśmy tacy zajebiści że po hamerykańsku godoć umimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 16:48, Xyz Zyz napisał:

> czy mugłyby mi ktoś zaznaczyć na mapie ruin w al shedim dokładne położenie wszystkich
kluczy
> mam 4 od saturasa lestera ze szkoły wojowników a 1 nie pamietam skąd prosz powiedie lub
zaznaczćie
> na mapce ruin w al shedim bardzo dokładne polożenie tych kluczy bo te zas.... x to najwiekszy

> kit jaki widziałe4m słyszałem i wyweszyłem i czułem do jasnego słońca .

Nie. Nie. Nie. X-y dobrze zaznaczaja położenie kluczy, musisz tylko lepiej poszukac (są głównie
w skrzyniach).

PS. Popracuj nad ortografią :/

jestem dyslektykiem no ale i tak nie moge tego sprawdzic bo jak mi sie zapisało to go wyłączyłem na przedłurzaczau a zapis poszedł więc musze grać na nowo zaczołem wczoraj aktualnie p[rzybyłem do montery wiem że to przykre ale nie pisz że ci przykro a tak propos to jaka zbroja naj bardziej ci sie podobała w grze paladynska jest gdyby nie ten kjregloskup a najlepsza to pancerz nordmańczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 16:55, gaax napisał:

Hmm... Gdzie znajduje się jaskinia do której mam iść z Nefariusem?


Na północny zachód od miejsca gdzie go spotykasz, sporo po drodze uschniętych drzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się