Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2006 o 20:29, broly1992 napisał:

Witam gdzie moge znaleźć kamień teleportacyj ny do okary?


Kiedy wychodzisz z Okary po prawej jest kamień, a na nim kolejny, tyle, że teleportacyjny :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 20:29, broly1992 napisał:

Witam gdzie moge znaleźć kamień teleportacyj ny do okary?

zaraz przy wejsciu, na kamieniu przy drzewie (jakies 10 m od straznikow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam!
Gdzie znajde kamien dusz czy cos takiego potrzebnego do grobowca przodkow polozonego kolo klanu wilka? mam nim zapalic plomien! Wiem ze nad grobowcem mieszka jakis gosc ktoremu musialem dostarczyc 10 brylek rudy i 20 skor wilkow polarnych by mogl zemna handlowac!

Czy w klasztoze jest milteen? Bo gdy doszedlem do miejsca w ktorym zekomo mial sie znajdowac to go wogule nie ma? Gdzie on moze byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 20:35, shanhaevel napisał:

to dla czystego maga najlepsza ta assasynow?? a nie ma czegos takiego jak arcymaga ognia??


Niestety. Jest jeszcze Szata Adanosa, która jest jednym z artefaktów. Moża ta jest dla ciebie:

Ochrona przed ogniem +40
Ochrona przed pociskami +40
Ochrona przed uderzeniami +40
Ochrona przed ostrzami +40
Mag Wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz to napisalem pare razy pomocy nie uzyskalem więc pisze jeszcze raz bo musze wreście sobie w cos pograc ;P :mam taki gdziwny bląd przy wlanczaniu gothica 3-raport o błędach, błąd jest w pliku gothic.axe i inny, nieraz mi wyskakuje taki błąd http://img86.imageshack.us/img86/4922/uo0015iz7.jpg (to jest strona po wejsciu na nią powinien sie pokazac błąd)zainstalowalem biblioteczke c++ i mam servis packa2 bardzo was prosze o pomoc. gre mam orginalną(przepraszam za błędy jak są), też myślałem ze mam zasłaby sprzęt:karte mam ATI RADEON 9600 PRO, procesor mam AMD Athlon(tm) XP 2400+,~2.0GHz i 1,00GB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich czy mógłby mnie ktos poinformowac gdzie moge sie czegos nauczyć?? gdzie znajdę nauczycieli u których podszkole sie w nauce uzyskam więcej siły itp, z góry dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich czy mógłby mnie ktos poinformowac gdzie moge sie czegos nauczyć?? gdzie znajdę nauczycieli u których podszkole sie w nauce uzyskam więcej siły itp, z góry dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 20:44, selene82 napisał:

witam wszystkich czy mógłby mnie ktos poinformowac gdzie moge sie czegos nauczyć?? gdzie znajdę
nauczycieli u których podszkole sie w nauce uzyskam więcej siły itp, z góry dziękuje i pozdrawiam

W każdej osadzie możesz się czegos nauczyć. Na samym początku walki nauczysz się w Reddock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 20:54, Mmaro12 napisał:

Może mi ktoś powiedziec gdzie szybko i tanio mozną kupić dobry Ekwipunek ??

Trochę konkretniej. Czego Ci potrzeba? Miecza, łuku, zbroi? I na jakim etapie gry jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 20:39, Zowik005 napisał:

juz to napisalem pare razy pomocy nie uzyskalem więc pisze jeszcze raz bo musze wreście sobie
w cos pograc ;P :mam taki gdziwny bląd przy wlanczaniu gothica 3-raport o błędach, błąd jest
w pliku gothic.axe i inny, nieraz mi wyskakuje taki błąd http://img86.imageshack.us/img86/4922/uo0015iz7.jpg
(to jest strona po wejsciu na nią powinien sie pokazac błąd)zainstalowalem biblioteczke c++
i mam servis packa2 bardzo was prosze o pomoc. gre mam orginalną(przepraszam za błędy jak są),
też myślałem ze mam zasłaby sprzęt:karte mam ATI RADEON 9600 PRO, procesor mam AMD Athlon(tm)
XP 2400+,~2.0GHz i 1,00GB RAM

Napisz do pomocy technicznej CDP. http://www.gram.pl/pomoc.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się