Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2007 o 14:52, danzelmario napisał:

nie tylko tam. wszedzie w zasadzie:)

Hmmm ja znalazłem tylko jedną książke, która dodawała prastarą wiedze (nie mówie o pulpitach) :) A gdzie znalazłeś pozostałe?? (i nie tabliczki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem w trelis i mam zabic ogry ale nie moge ich znalezc na południu, na zachodzie jest rzeka a na północy miasto. one sa na południowym wszchodzie czy na wschodzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obok głównej gramy, gdzie stoi Thorus, jest jakby dziura. Wejdź do niej i idź co raz głębiej, zabijając po drodze ogry i wykańczając te, które znajdziesz na końcu. To tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 15:12, WorldWar3PL napisał:

Obok głównej gramy, gdzie stoi Thorus, jest jakby dziura. Wejdź do niej i idź co raz głębiej,
zabijając po drodze ogry i wykańczając te, które znajdziesz na końcu. To tyle :)

thx. sorry za 2 posty ale tego pierwszego po napisaniu forum mi nie wyświetliło wiec myślałem ze jakis błąd i napisałem drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 15:46, Kermit5738 napisał:

Siemka gdzie mozna znalezc Xardasa


Masz na załączonej mapce pod numerem 8 ...

20070103161630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś objaśnić do czego służy przycisk/guzik/knefel/ z opcją "Namierzanie celu" w ustawieniach sterowania ? U mnie naciskam i nic nie działa, ani nie "namierza" ani nie zmienia celu do wyboru :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 16:30, Kazmierz napisał:

A może mi ktoś objaśnić do czego służy przycisk/guzik/knefel/ z opcją "Namierzanie celu" w
ustawieniach sterowania ? U mnie naciskam i nic nie działa, ani nie "namierza" ani nie zmienia
celu do wyboru :|


No ja właśnie też nie wiem, ale wydaje mi się, że to chodzi o łuk i kusze. Albo po prostu jakiś bug jest i nie działa. To nie było by nic nowego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 16:30, Kazmierz napisał:

A może mi ktoś objaśnić do czego służy przycisk/guzik/knefel/ z opcją "Namierzanie celu" w
ustawieniach sterowania ? U mnie naciskam i nic nie działa, ani nie "namierza" ani nie zmienia
celu do wyboru :|


Opcja ta jest dostępna jeśli używasz kuszy. Wtedy to nie musisz sam namieżać danego przeciwnika tylko "samo się robi". Celownik pojawia się na wrogu i nie chce się odkleić. Przydatne chociaż za bardzo w moim przypadku ułatwia i tak prostą już grę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 16:45, YahooPL napisał:

> A może mi ktoś objaśnić do czego służy przycisk/guzik/knefel/ z opcją "Namierzanie celu"


A gdzie jest ten przycisk o którym tu jest mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 16:52, Ludvic napisał:

A gdzie jest ten przycisk o którym tu jest mowa?


Popatrz sobie w ustawieniach. Ale jak nic nie zmieniałeś to jest to klawisz R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, postanowiłem złożyć raport z dzisiejszych osiągnięć xD
Kupiłem kolejny pancerz do mojej kolekcji, mam już: Elitarny Pancerz Asasyna i kupiona dzisiaj Ciężka Zbroja Nordmarczyka czy jak to idzie. Znalazłem też pierwszego czarnego trolla xD. Teraz zajmuje się szukaniem Larsona oraz wybijaniem wszystkiego w Nordmarze. Zauważyłem, że jak założyłem pancerz Nordmarczyka, to przez pewien czas wytrzymałość mi się normalnie regenerowała(10, 10, 10), ale teraz znowu idzie wolno (2, 2, 2, 2). Też dokonałem pewnego odkrycia. Otóż podczas walki z tego co zauważyłem, Bezi wpada w szał bitewny, gdyż im więcej goblinów/szkieletów ubijałem z gromadek (które liczyły po 10~30), tym więcej zaczynał zadawać. Np. Pierwszy szkielet/goblin był na 3~4 hity, a ostatnie już 1 robiłem. Mogę też oficjalnie potwierdzić, że poniższa lista mówi prawdę, gdyż z ostatnich 7skrzyń miałem to samo, co tu jest napisane(wczesniejszych nie pamiętam:
http://www.gothic.phx.pl/forum/index.php?showtopic=40865
Mianowicie od #10 Tarcza Czaszki do #16 Rubinowego Ostrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Też dokonałem pewnego odkrycia. Otóż podczas

Dnia 03.01.2007 o 17:41, Ufo2 napisał:

walki z tego co zauważyłem, Bezi wpada w szał bitewny, gdyż im więcej goblinów/szkieletów ubijałem
z gromadek (które liczyły po 10~30), tym więcej zaczynał zadawać.


No z tym szałem to tak jest. Tak samo jest z orkami. Ja jak czyściłem kopalnie w Nordmarze to wybiłem tak z 20 orków i później to gineli od jednego uderzenia.

ps. Dobre to było na szamanów :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 21:21, Lee123 napisał:

> czy ta gierka jest fajna bo nie wiem czy kupic(sory za opóżnienie w kupnie ale niestety
budżet)
Pewnie że fajna chociaż to już nie to co poprzednie części, ale radziłbym ci zagrać najpierw
w poprzednie części Gothica

musze sobie tylko popykać G2 i G2:dodatek,bo G1 jest w jkimś tam numerku CDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 14:54, Konrades napisał:

> nie tylko tam. wszedzie w zasadzie:)
Hmmm ja znalazłem tylko jedną książke, która dodawała prastarą wiedze (nie mówie o pulpitach)
:) A gdzie znalazłeś pozostałe?? (i nie tabliczki)

a to zle zrozumiałem :) apropo tabliczek. nigdzei zadnej nie znalazłem.. gdzie one sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mogę też oficjalnie potwierdzić, że poniższa lista

Dnia 03.01.2007 o 17:41, Ufo2 napisał:

mówi prawdę, gdyż z ostatnich 7skrzyń miałem to samo, co tu jest napisane(wczesniejszych
nie pamiętam:
http://www.gothic.phx.pl/forum/index.php?showtopic=40865
Mianowicie od #10 Tarcza Czaszki do #16 Rubinowego Ostrza.

pewnie ze prawde. ja znalazłem 30 skrzyn i w kazdej sie zgadzało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uWAŻAM ŻE GOTHIC 3 JEST ZLE ZROBIONA.PO PIERWSZE UWARZAM ZE GRAFIKA NAZUCONA W TEJ GRZE JEST ZA WYSOKA I NA WIEKSZOSCI KOMPUTEROW NIE BEDZIE DZIALAC.PO DRUGIE ZLIKLIDOWANIE GILDI BYLO WIELKIM BLEDEM.I PO TRZECIE TROJKA ZNIECHECILA MNIE JUZ DO GRY GOTHIC.AUTORZY GRY MOGA ZROBIC GOTHIC 4 JESZCZE GORSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się