Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2007 o 22:54, Szmondrowski napisał:

Trzeba mieć dużo wytrzymałości!!! Jak dobrze pamiętam to chyba 200. ;)

tak tez myslałem ale wolałem nie ryzykowac w inwestycje punktów. wolalem sie upewnic dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 22:50, Mroczny Elf99 napisał:

witam.Mam problem co mam zrobic zeby wypic tunelowego bulgota i nie paśc na pysk???? bo za
kazdym razem gdy peoboje wypic to nieuchronnie trace grunt pod nogami

Witam elfie. Aby wypić ten bulgot musisz zwiększyć sobie wytrzymałość do 200 Punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 21:55, Lee123 napisał:

> Właśnie testuje G3 na GF 6800 GT 256 mb , zmieniłem Ini i gra chodzi na full detalach
25-20
> FPS ,denerwuje mnie doczytywanie terenu na wiekszych obszarach, dodam screena z gry na
maks
> detalach
A Textury też masz na najwyższych. I czy w miastach Centralnych też masz 20-25 klatek bo te
miasta są bardzo wymagające

akurat. jak pozmienial cos w ini to to nie jest full.pewnie tekstury pozmieniał. ja mam na full a nawet ULTRA(odleglosc rysowania trawy 2x wieksza i zasieg widzenia NPC) na mocnym kompie i w miastach i spada ilosc fps a normalnie mam ok 25-30 klatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 12:37, Mmaro12 napisał:

jak zwiekszyć sile :PP ?? punkty siły


Za każdy poziom doświadczenia dostajesz punkty nauki. W każdym mieście jest postać która może cię podszkolić - np. pomoże zwiększyć tą siłę etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 12:37, Mmaro12 napisał:

jak zwiekszyć sile :PP ?? punkty siły


-nauka (nauczyciele)
-na arenie (za zwycięstwo dostajesz +1)
-mikstury (+2) (dragot + szczaw królewski + umiejętność ważenia stałych mikstur)
-czasami questy (+1)
-podnoszenie kamieni młyńskich (+5), ale trzeba mieć odpowiednią siłę, np. ten w monterze minimum 200 pkt., inne nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 13:04, Mmaro12 napisał:

jak zacznam gre od nowa to mam 150 siły czy 100 ?

Jak nie wiesz to włacz sobie nową grę i zobacz ile masz siły. Bardzo proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 13:25, Mmaro12 napisał:

Dzieki



jeszcze 1 jakie w 1 mieście jak zaczynam gre moge nauczyć sie czarów i u kogo z pulpitu sie ucze czarów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 13:27, Mmaro12 napisał:

> Dzieki


jeszcze 1 jakie w 1 mieście jak zaczynam gre moge nauczyć sie czarów i u kogo z pulpitu sie
ucze czarów ?


- musisz strzelać po dwa posty pod rząd, dwie minuty po sobie (nie pierwszy raz)
- musisz sam siebie cytować

Konkretnych czarów uczysz się z kapliczek, ale musisz mieć odpowiednią ilość prastarej wiedzy. Ile dowiesz się otwierając księgę czarów. Prastarej wiedzy uczysz się od nauczycieli, z tabliczek, pulpitów, jakich tego dokładnie nikt Ci nie powie. Idź do miasta, pograj trochę samo wyjdzie. To naprawdę nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 14:15, Dzarek napisał:

Czy na ATI X1600 i 1.5GB Ramu ,będzie chodziło płynnie na średnich detalach? Czy nie ?

jak dobry proc(2 jadra) to powinno smigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 20:10, YahooPL napisał:

> Czy ktos wie jak przyspieszyc działeaneie gry ??

JogaTv ... Powinieneś już wiedzieć, że tu :

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2297&pid=2301

Masz wszystko opisane. Kilka razy już pewnie odwiedziłeś tę stronę więc niezadawaj głupich
pytań ...

sorry nie zadał bym takiego pytania gdyby to działało robiłem to sam 3 razy i 2 razy z kuplem i za kazdym razem nie działało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mmaro12 zadajesz głupawe pytania.włacz gre i sie przekonaj bo te rzeczy co pytasz wychodzą same w grze. poza tyum widze ze chyba nie przeszedłes poprzednich cześci(po twoich pytaniach) wiec radze najpierw przejdz je a potem g3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 13:35, mdag napisał:

Konkretnych czarów uczysz się z kapliczek, ale musisz mieć odpowiednią ilość prastarej wiedzy.

Zapomniałeś dodać, że można też się uczyć czarów od magów wody ;))) A prastarej da się nauczyć też z książki ;) w klasztorze magów Ognia albo w jego okolicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2007 o 14:51, Konrades napisał:

prastarej da się nauczyć też z książki ;) w klasztorze magów Ognia albo w jego okolicach

nie tylko tam. wszedzie w zasadzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się