Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2007 o 16:53, deux napisał:

To niepotrzebnie weź poszukaj posta Yahoo PL on napisał jak to wyłączyc to zajmuje nie potrzebnie
tylko czas :P

Źle mnie zrozumiałeś ^_^. Ja to wszystko mam wyłączone, a nie włączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 16:52, gothicsheep napisał:

Powiem tak: Wszystko wygląda śmiesznie i ciekawie(np. napis nad postacią zajmuję 1/3 monitora
^_^), a poza tym przy takiej ilości RAMu nie mogę być wybredny. Na samym początku jak grałem
w G1 to grałem na nieco wyższej rozdzielczości 640x480, więc nie jest aż tak źle. Można się
przyzwyczaić!


Ja mam tylko procek lepszy od ciebie (2.42) i narazie nie mam zamiaru ani kupować gothic''a 3( nie chcę sobie gry obrzydzać) ani narazie robić uperg''a kompa. Poczekam na polską wersję Visty i wtedy zakupię odpowiedni sprzęt (i Gothic''a 3 oczywiście):)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 16:57, Cezar14 napisał:

Ja mam tylko procek lepszy od ciebie (2.42) i narazie nie mam zamiaru ani kupować gothic''a
3( nie chcę sobie gry obrzydzać) ani narazie robić uperg''a kompa. Poczekam na polską wersję
Visty i wtedy zakupię odpowiedni sprzęt (i Gothic''a 3 oczywiście):)))

A mianowicie to jaki masz sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 16:59, gothicsheep napisał:

A mianowicie to jaki masz sprzęt?

Radeon 9200 128Mb
Proc celeron 2.42GHz
Ram 256Mb (nie wiem ile Hz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 17:01, Cezar14 napisał:

> A mianowicie to jaki masz sprzęt?
Radeon 9200 128Mb
Proc celeron 2.42GHz
Ram 256Mb (nie wiem ile Hz)

Praktycznie mamy to samo ^_^ !
A z procesorem to się pomyliłeś, bo Athlony XP są wydajniejsze, więc przeliczając to na Celerony mój procek działa na 2.5 Gh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miotam się ostatnio czy kupić sobie Gothica czy nie bo nie chcę sobie psuć gry. I w związku z tym mam pytanko dotyczące działania gry: jak gra działa na 512 ramu? Procesor Athlon64 3000+ i 6600GT uciągnął i tylko ta pamięć rodzi wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 17:01, Cezar14 napisał:

> A mianowicie to jaki masz sprzęt?
Radeon 9200 128Mb
Proc celeron 2.42GHz
Ram 256Mb (nie wiem ile Hz)



jak z ta pamiecia wirtualna mozna ja dac na dwa dyski i rozne wartosci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 17:04, gothicsheep napisał:

Praktycznie mamy to samo ^_^ !
A z procesorem to się pomyliłeś, bo Athlony XP są wydajniejsze, więc przeliczając to na Celerony
mój procek działa na 2.5 Gh.


Możliwe nie wiem bo się na procach tak za bardzo nie znam jak zakupie nowego kompa( za jakiś rok ) to wtedy będziemy się spierać kto ma lepszego kompa:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 17:10, Cezar14 napisał:

Możliwe nie wiem bo się na procach tak za bardzo nie znam jak zakupie nowego kompa( za jakiś
rok ) to wtedy będziemy się spierać kto ma lepszego kompa:)))

Tak wtedy to będzie można dopiero zacząć dyskusję ^_^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 16:50, Cezar14 napisał:

> ustawilem pamiec wirtrualna na 3500-40000


a screen jest juz dwoe sotrony wczesniej jak bys mogl zajrzyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 17:09, shanhaevel napisał:

jak z ta pamiecia wirtualna mozna ja dac na dwa dyski i rozne wartosci??

Można ją dać na tyle dysków (partycji) ile masz i w różnych wartościach:))) Jeśli na jednym masz tylko 2000Mb wolnego miejsca to sobie zrób min.1000 max 1500 itp. Zawsze zostawiaj sobie trochę miejsca. Jeżeli masz dużo na wszystkich to możesz wybrać opcję abyrozmiar kontrolował system:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoesnij nikt nie odpisal moze teraz ma ktos kody na runy teleportacyjne bo mam buga tam gdzie powinny byc te runy tam ich nie ma!! plz help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz to napisalem pare razy pomocy nie uzyskalem więc pisze jeszcze raz bo musze wreście sobie w cos pograc ;P :mam taki gdziwny bląd przy wlanczaniu gothica 3-raport o błędach, błąd jest w pliku gothic.axe i inny, nieraz mi wyskakuje taki błąd http://img86.imageshack.us/img86/4922/uo0015iz7.jpg (to jest strona po wejsciu na nią powinien sie pokazac błąd)zainstalowalem biblioteczke c++ i mam servis packa2 bardzo was prosze o pomoc. gre mam orginalną(przepraszam za błędy jak są), też myślałem ze mam zasłaby sprzęt:karte mam ATI RADEON 9600 PRO, procesor mam AMD Athlon(tm) XP 2400+,~2.0GHz i 1,00GB RAM(dodam zdiątka)

20070106172034

20070106172043

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś podobnego z gothic I wtedy coś mi się z kompem rypało jak przeinstalowałem winde to mi już chodził ale może to być wina tylko sterów do grafiki np. czy obsługują opel GL lub Direct 3D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się