Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Jeszcze raz prosze o pomoc!!!
witam wszystkich:)mam pewien problem z gothiciem a raczej będe go miał jak sądze:)otóż aby wsypac sanforda z montery i wczesniej dostarczyc list rolandowi- przywodcy okary ktory jak wiadomo jest paladynem musialem niestety zabic tego drugiego:\mialem nadzieje ze nie odegra on juz w grze znaczącej roli.....a teraz bedzie spoiler
*********SPOILER**************
otoz moj kumpel ktory gra juz w gre duzo dluzej powiedzial ze gdy zbierze sie wszystkie puchary magow ognia to pozniej trzeba je oddac paladynom a jednym z nich jest roland.........i teraz prosba czy w konsoli mozna wpisac kod ktory przywrocilby rolanda do zycia?albo jakis iiny sposob zeby skonczyc to zadanie jesli nie bedzie rolanda??zadanie pewnie bedzie wazne takze naprawde pilnie prosze o pomoc:)
*********KONIEC SPOILERA************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle spamujesz i piszesz całkowicie bezsensowne posty. Przestań to robić albo naprawdę niedługo porzegnasz sięz przodownictwem.

Co do zatrutego ostrza to niewiele ono daje między innymi przez buga. Poza tym nie warto się tym przejmować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz wpisać w konsoli komendę

spawn Roland

Pamiętaj o zaczęciu nazwy postaci od wielkiej litery. Można tak robić z każdym NPC lub potworem (o ile znasz nazwę angielską), ale rób tak tylko w ostateczności, bo możesz coś zepsuć w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 12:12, selene82 napisał:

a tak w ogóle to co mi daje walka zatrutym mieczem?

>>
to Ze jak trafisz przeciwnika takim ostrzem to mozesz zwiać a jak on sie nie uleczy to ma problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 12:22, heyboy napisał:

Mam problem, bo kiedy chcę zainstalować Gothica wywala mi błąd instalatora 6006. Pomocy proszę

potrzebujesz Service Pack 2.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z uruchamianiem Gothica (gra oryginalna). Czasami zaskakuje od razu a czasami trzeba próbować po kilka a nawet kilkanaście razy. Gdy nie wchodzi wyskakuje takie okno jak na dołączonym obrazku. Proszę o pomoc jak to naprawić.

20070106122944

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 12:31, marko240 napisał:

Mam problem z uruchamianiem Gothica (gra oryginalna). Czasami zaskakuje od razu a czasami trzeba
próbować po kilka a nawet kilkanaście razy. Gdy nie wchodzi wyskakuje takie okno jak na dołączonym
obrazku. Proszę o pomoc jak to naprawić.


przeciez gosciu pisał na 603 stronie masz za słabą karte graficzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 12:32, Mmaro12 napisał:

> Mam problem z uruchamianiem Gothica (gra oryginalna). Czasami zaskakuje od razu a czasami
trzeba
> próbować po kilka a nawet kilkanaście razy. Gdy nie wchodzi wyskakuje takie okno jak na
dołączonym
> obrazku. Proszę o pomoc jak to naprawić.

przeciez gosciu pisał na 603 stronie masz za słabą karte graficzną

>>
>to nie musi byc wina karty ta gra poprostu jest tak sknocona ja mam gf 7600 gs 256 1.5 giga ramu procka 3.0 i też czasami wyskakuje mi taki komunikat jak u marko 240

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 12:32, Mmaro12 napisał:

> Mam problem z uruchamianiem Gothica (gra oryginalna). Czasami zaskakuje od razu a czasami
trzeba
> próbować po kilka a nawet kilkanaście razy. Gdy nie wchodzi wyskakuje takie okno jak na
dołączonym
> obrazku. Proszę o pomoc jak to naprawić.

przeciez gosciu pisał na 603 stronie masz za słabą karte graficzną



lol ja mam GeForce 8800 GTX i czasami mi to wyskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 12:28, Mmaro12 napisał:

> Mam problem, bo kiedy chcę zainstalować Gothica wywala mi błąd instalatora 6006. Pomocy
proszę
potrzebujesz Service Pack 2.0


Mam Service Pack 2.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komunikat twierdzi, że wcisnąłeś dwukrotnie środkowy przycisk myszki i, że to jest właśnie przyczyną błędu. Trochę to dziwne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 12:28, Mmaro12 napisał:

> Mam problem, bo kiedy chcę zainstalować Gothica wywala mi błąd instalatora 6006. Pomocy
proszę
potrzebujesz Service Pack 2.0

>>
czasem nawet service pack nie pomaga ja tak miałem rozwiązanie kup sobie orginalnego windowsa lub popros kogos kyo już ma orginała żeby sciągnoł ci ze strony microsowtu biblioteczke dll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 11:11, Kermit5738 napisał:


> > > jak zdobyć reputacje wśród assasynów tak na 75% zeby nauczyc sie mistrzostwa
w dwoch
> broniach??
> >
> > Najlepiej, jak wykonasz wszytkie questy i... > >

>
> ale ja jestem dobry i nie lubię zabijac tych dobrych :D

Oto lista rzeczy, które mają wpływ na reputację u assasynów :
Tu masz wszystkie zadania:

+20 - zlikwidowac Oboz Nomadow w Oazie na poludnie od Bakaresz - zleceniodawca: Tizgar w glownej
swiatyni w Bakaresz
+15 - zaniesc list od Sancho z Ben Erei do Sigmora w Bakaresz w glownej swiatyni
+15 - Hassan - morderca Ramireza z Mora Sul - zleca Ningal w palacu Gonzalesa
+10 - Braga - zebranie pieniedzy od 3 kupcow i Tufaila
+05 - za zabicie krola Rhobara
+04 - za zabicie Shakyora w Lago
+03 - za zabicie za kazdego Maga Wody (+04 dodatkowo za wiadomosc ze wszyscy nie żyją)- Gonzales
w Mora Sul
+01 - za przyprowadzenie zbieglego Hareka w Kap Dun
+01 - za szkatulke dla Basira w Monterze
+01 - za przyprowadzenie do Soboty niewolnika nalezacego do Dana w Monterze
+01 - za przyprowadzenie do Soboty niewolnika nalezacego do Thoreka w Monterze
+01 - za zabicie szamana Grompela w Silden
+01 - za przyprowadzenie niewolnika Willa do Quadira w Silden

ps: zaporzyczone od Yahoo pl



ten oboz nomadow.... to kim oni sa bo ja nie chce zabicj magów itd bo ja jestem dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się