Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2007 o 13:07, Bioły25 napisał:

> Jest, ale to daje reputacje Koczownikom.

No to spoko. A wiesz może kto taką misjie daje ??



Musisz iść na pustynie varant i wypełniać jakby misje dla asasynów... niektóre z nich będą polegały na zabiciu jakichś małych grup koczowników... zamiast tego porozmawiaj z koczownikami i oni dadzą ci misję na odbicie miast asasynów.

zacznij od bragi....

Udaj się na południowy - zachód od bragi .... w pobliżu ruin znajdziesz maga wody riordiana... da ci misję eskortuj riordiana.. idź z nim a zaprowadzi cię do koczowników..... pogadaj z ich przywódcą ASARU ... da ci kilka misji a potem pomoże ci w oswobodzeniu pierwszego miasta BRAGI ... a dalej to fabuła ci powie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 14:05, deux napisał:

Udaj się na południowy - zachód od bragi .... w pobliżu ruin znajdziesz maga wody riordiana...
da ci misję eskortuj riordiana.. idź z nim a zaprowadzi cię do koczowników..... pogadaj z ich
przywódcą ASARU ... da ci kilka misji a potem pomoże ci w oswobodzeniu pierwszego miasta BRAGI
... a dalej to fabuła ci powie :P


No ja już jestem przy końcu fry ścieszką Innosa. Miasta te i tak bym pewnie odbijał ale chciałem sie spytać kto daje tą misjie z oswobodzeniem Varantu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanko....... gdzie moge znaleźć druidów oprucz tego przy geldern bo go zabiłem i oprucz bogira w nordmarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 15:33, deux napisał:

ja mam pytanko....... gdzie moge znaleźć druidów oprucz tego przy geldern bo go zabiłem i
oprucz bogira w nordmarze



dobra poszukałem już mapki nieaktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 16:17, Bioły25 napisał:

Mam takie pytanie. Czy są jacyś Koczownicy którzy pomagają odbić Ben Erai, Ben Sala i Bakaresh
?? Albo przynajmniej zlecają ich odbicie ??


Odbicie Bakareshu zlecają koczownicy w oazie, którą czarny mag ze świątyni każe ci zniszczyć. (nr 8 na mapie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno. Właśnie zamierzałem odbić Mora Sul z Koczownikami. Mieliśmy się spotkać na miejscu ... wszyscy przyszli oprócz Kayora, a zrobiłem save i nie mam jak odczytać. Wiem że jest jakiś kod który przenosi do postaci. Jak by któs mógł napisac jaki to i jak sie wogule konsole włancza (nie wiem jak bo z kodów nigdy nie korzystam) to był bym wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 17:03, Bioły25 napisał:

I jeszcze jedno. Właśnie zamierzałem odbić Mora Sul z Koczownikami. Mieliśmy się spotkać na
miejscu ... wszyscy przyszli oprócz Kayora, a zrobiłem save i nie mam jak odczytać. Wiem że
jest jakiś kod który przenosi do postaci. Jak by któs mógł napisac jaki to i jak sie wogule
konsole włancza (nie wiem jak bo z kodów nigdy nie korzystam) to był bym wdzięczny :)


W folderze "ini" jest plik "g3". Szukasz w nim linijki " [Game]TestMode=false" i w miejsce "false" wpisujesz "true". Konsolę aktywujesz tyldą (~). Komenda to : spawn xxx, gdzie xxx to imię postaci. Pamiętaj, że zamiast "y" wpisuje się "z" i na odwrór. Ostrzegam, że przywołani NPC są niemi i nie chcą z tobą gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 17:03, Bioły25 napisał:

I jeszcze jedno. Właśnie zamierzałem odbić Mora Sul z Koczownikami. Mieliśmy się spotkać na
miejscu ... wszyscy przyszli oprócz Kayora, a zrobiłem save i nie mam jak odczytać.



a po co ma z tobą iść skoro sam rozwalisz całą Mora Sul .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 17:07, deux napisał:

a po co ma z tobą iść skoro sam rozwalisz całą Mora Sul .


wiesz, ja nie oto się martwie bo mam już 80 poziom, zresztą jak bym 30 miał to bym ich rozwalił :)) ale mi chodzi oto żeby wypełnić misjie ze spotkaniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
mam problem w faring, na dzień dobry wita mnie ork mówiąc, ze jestem poszukiwana za morderstwo, nie moge się wykpić ani go przekupic:( atakuje mnie a wraz z nim wszyscy najemnicy, co mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 17:15, aga76 napisał:

mam problem w faring, na dzień dobry wita mnie ork mówiąc, ze jestem poszukiwana za morderstwo,
nie moge się wykpić ani go przekupic:( atakuje mnie a wraz z nim wszyscy najemnicy, co mam
zrobic??

Jeśli zabiłaś kilku orków lub najemników na czyichś oczach, to możliwe, że właśnie tym jest to spowodowane. Lub, co bardziej prawdopodobne, wyzwoliłaś zbyt dużo miast i teraz każdy napotkany przez Ciebie ork lub najemnik będzie chciał Cię zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 17:15, aga76 napisał:

witam
mam problem w faring, na dzień dobry wita mnie ork mówiąc, ze jestem poszukiwana za morderstwo,
nie moge się wykpić ani go przekupic:( atakuje mnie a wraz z nim wszyscy najemnicy, co mam
zrobic??


Jest taka opcja że mówisz "Nic o tym nie wiem" ale jak nie pomaga to może spróbuj sie nauczyć umiejętności Tłumaczenie się , powinno pomóc. Mi przynajmniej pomogło bo jak później sie mnie pytali czy mam z tym coś wspólnego to gość zdecydowanie mówił nie, a strażnik czy ktoś tam inny że wporzadku, ale mamy cię na oku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 17:20, Kermit5738 napisał:

Gdzie mozna znalezc śmiertelna trucizne??

Najprędzej to w skrzyni :) Ja jej wogule nie znalazłem. Miałem tylko jedną zwykłą trucizne :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem dość daleko, zabrakło mi tylko Zubena i Geldern do przejścia gry ścieżką Innosa. Mam tylko jeden głupi problem; nie chcę przechodzić gry toporem barbarzyńcy - nie mogę znależć innej lepszej broni lub projektów do wykucia... Gdzie mogę znależć np. Gniew Innosa? Jeżeli to wiąże się z wykuwaniem mieczy z czystej rudy to gdzie Jest Larson i Kalan którzy mi mają udzielić poparcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 17:29, mic02 napisał:

Jestem dość daleko, zabrakło mi tylko Zubena i Geldern do przejścia gry ścieżką Innosa. Mam
tylko jeden głupi problem; nie chcę przechodzić gry toporem barbarzyńcy - nie mogę znależć
innej lepszej broni lub projektów do wykucia... Gdzie mogę znależć np. Gniew Innosa?

W grze występuje zależność między jakością przedmiotów, a ilością otworzonych przez Ciebie skrzyń. Im więcej kufrów otworzysz, tym bardziej wartościowe przedmioty w nich znajdziesz.

Dnia 13.01.2007 o 17:29, mic02 napisał:

Jeżeli
to wiąże się z wykuwaniem mieczy z czystej rudy to gdzie Jest Larson i Kalan którzy mi mają
udzielić poparcia?

Wpisz w wyszukiwarkę postów "mapy" i kliknj na link. Na mapie świata masz dokładnie zaznaczone pozycje obu kowali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się