Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

jmam komp juz 3 lata i jest slaby karta graficzna radeon 9200 64 512 ddr procek althon 64 2200+ co musze dukupic lub kupic zeby gothic 3 chodzil mi na minimun minimalnych wymaganiaach prosze o szybka odpowiedz i cos taniego z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 11:54, WorldWar3PL napisał:

Chyba da Ci dopiero po rewolucji ten pucharek ;-)
A co do mapy to nie wiem jak Ci pomóc.


po jakiej rewolucji?! gralem pierwszy raz (przerwalem bo mialem taki jeden blad co spowodowal ze nie moglem przejsc gry) to jak tylko pozbylem sie tych wszystkich ozywiencow w jakskini to mi go dal. mowil tylko ze musi trafic do klasztoru w nordmarze (ten puchar). teraz po prostu nie dal. ja nie slucham dialogow wiec moze cos nadusilem zlego w tym polu rozmow... jak potem go zabije to on go bedzie mial przy sobie?

zabije go troche pozniej jak juz... on siedzi w okarze a okara moze mi bedzie jeszcze potrzebna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeej, pomyliłem go z innym magiem :P
Mi dał o wiele później, gdy go znalazłem przesiadującego w okarze.
Na wszelki wypadek przed zabiciem go zapisz grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 12:05, tomciok49 napisał:

jak siedzi w okarze to mam chyba (nie pamietam, dawno tam nie bylem XD) tylko mozliwosc handlu
i zeby mnie czegos nauczyl :/


sora za spam ale prosze o szybka odpowiedz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 12:27, tomciok49 napisał:

> jak siedzi w okarze to mam chyba (nie pamietam, dawno tam nie bylem XD) tylko mozliwosc
handlu
> i zeby mnie czegos nauczyl :/

sora za spam ale prosze o szybka odpowiedz ;D



jeżeli chodzi o maga w okarze to dostaniesz puchar po wypełnieniu dla niego misji...... po pierwsze ten mag nie jest w okarze tylko w jaskini niedaleko okary.. musisz mu pomóc wydostac się z jaskini ... oczyścić puźniej jaskinie do końca z ożywieńców i wtedy dostaniesz puchar a on pójdzie sobie do okary ;) przynajmniej tak powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 12:01, tomciok49 napisał:

> Chyba da Ci dopiero po rewolucji ten pucharek ;-) teraz po prostu
nie dal. ja nie slucham dialogow wiec moze cos nadusilem zlego w tym polu rozmow... jak potem
go zabije to on go bedzie mial przy sobie?

zabije go troche pozniej jak juz... on siedzi w okarze a okara moze mi bedzie jeszcze potrzebna
:D



Jeżeli on nie dał ci pucharu to jak go zabijesz on musi mieć puchar przy sobie inaczej nie może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 12:00, Brew napisał:

jmam komp juz 3 lata i jest slaby karta graficzna radeon 9200 64 512 ddr procek althon 64 2200+
co musze dukupic lub kupic zeby gothic 3 chodzil mi na minimun minimalnych wymaganiaach prosze
o szybka odpowiedz i cos taniego z gory dzieki



najlepiej to sobie całego kompa nowego kup wydasz ok. 1500 zł a jeżeli cię nie stać to najlepiej dokup sobie pamięć RAM ..... ta gra najbardziej potrzebuje RAM-u dokup sobie 1 GB i jeżeli będzie cię stać to nową kartę graficzną ...

Dobre RAM-y 1GB to koszt ok 350 - 400 zł ( ja miałem za 350 z hurtowni )
Karte graficzną Radeon X1650 Pro Asus 256 MB TV&DVI dostaniesz za ok. 380 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2007 o 21:37, SaMpEl911 napisał:

probowalem na wszystkich czestotliwosciach odswiezania i nadal wyswietla POZA ZAKRESEM PRACY
jak odpalam Gothica3. (co to jest Windows Hertze?? hmmm)


Hertz do jednostka określajaca częstotliwość...
A chodziło mi oto żebyś najpierw w Windows ustawił częstotliwość odświeżania ekranu we właściwościach pulpitu i dopiero grę odpalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 13:31, Brew napisał:

deux a czy procesor wystarczy to jest tylko althon 64 2200 1,8


Ja bym proponował cos koło 3,0ghz najlepiej Pentium 4 albo zmień płyte główną i core duo wtedy na bank Gothic bedzie śmigać ake to oczywiście duże koszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 13:35, Brew napisał:

Sapphire Atlantis Radeon 9600 Pro Advantage
a czy ta karta by wystarczyla bo jest tansza


nie wydaje mi sie że na tym radeonie Gothic bedzie chodizł płynnie z tańszych bym polecał x1600<sam go mam> albo x1650 ewentualnie x800 jesli oczyywiście mówimy o kartach pod AGP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 12:53, deux napisał:

> > jak siedzi w okarze to mam chyba (nie pamietam, dawno tam nie bylem XD) tylko mozliwosc

> handlu
> > i zeby mnie czegos nauczyl :/
>
> sora za spam ale prosze o szybka odpowiedz ;D


jeżeli chodzi o maga w okarze to dostaniesz puchar po wypełnieniu dla niego misji...... po
pierwsze ten mag nie jest w okarze tylko w jaskini niedaleko okary.. musisz mu pomóc wydostac
się z jaskini ... oczyścić puźniej jaskinie do końca z ożywieńców i wtedy dostaniesz puchar
a on pójdzie sobie do okary ;) przynajmniej tak powinno być


juz oczyscilem cala jaskinie z ozywiencow a on se poszedl do okary:/ a pucharu nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha i najpierw musze spatchowac do wersji 1.09 potem do wersji 1.12 czy patch 1.12 posiada juz wersje 1.09? prosze o pilna odp bo to wazne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 14:51, keyrome napisał:

Aha i najpierw musze spatchowac do wersji 1.09 potem do wersji 1.12 czy patch 1.12 posiada
juz wersje 1.09? prosze o pilna odp bo to wazne!

Nie musisz instalować 1.09, aby móc wgrać 1.12. Odpowiadając na Twojego wcześnijeszego posta - patch 1.12 poprawia wiele błędów w grze, jednak te najważnijesze pozostają nietknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 14:51, keyrome napisał:

Aha i najpierw musze spatchowac do wersji 1.09 potem do wersji 1.12 czy patch 1.12 posiada
juz wersje 1.09? prosze o pilna odp bo to wazne!


w działaniu na 1.12 różnicy żadnej nie widzę - jedynie dzwięki się poprawiły ale wydajności on nie zmnienia .
1.09 to tylko chyba że savy się nie sypią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się