Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2007 o 14:53, Bumber napisał:

> Aha i najpierw musze spatchowac do wersji 1.09 potem do wersji 1.12 czy patch 1.12
posiada
> juz wersje 1.09? prosze o pilna odp bo to wazne!

Nie musisz instalować 1.09, aby móc wgrać 1.12. Odpowiadając na Twojego wcześnijeszego posta
- patch 1.12 poprawia wiele błędów w grze, jednak te najważnijesze pozostają nietknięte.


Cdp mi powiedzialo ze przyspiesza działanei gry, a patch 1.12 ma patcha 1.09 juz? czy musze osobno zainstalowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 14:00, tomciok49 napisał:

> > > jak siedzi w okarze to mam chyba (nie pamietam, dawno tam nie bylem XD) tylko
mozliwosc
>
> > handlu
> > > i zeby mnie czegos nauczyl :/
> >
> > sora za spam ale prosze o szybka odpowiedz ;D
>
>
> jeżeli chodzi o maga w okarze to dostaniesz puchar po wypełnieniu dla niego misji......
po
> pierwsze ten mag nie jest w okarze tylko w jaskini niedaleko okary.. musisz mu pomóc wydostac

> się z jaskini ... oczyścić puźniej jaskinie do końca z ożywieńców i wtedy dostaniesz puchar

> a on pójdzie sobie do okary ;) przynajmniej tak powinno być

juz oczyscilem cala jaskinie z ozywiencow a on se poszedl do okary:/ a pucharu nie mam...

To go pobij i zabierz puchar:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM PROBLEM!

Nie grałem 2 tyg i teraz włanczam gre i gra wygłada tak jak 2tyg temu wyglada na miniimalnych detalach a sa wlonczone max! nic nie widac prawie na zadnym save sa wogle nie wygladzone krawedzie! Dzwonie do cdp i mowia ze sa spieprzone pliki save prawdopodobnie bo sama gra dziala ok bez tych saveow znaczy na innych! A ja juz konczylem gre! zabardzo mnie nie krecila ale chcialem teraz pograc i sie wczuc a tutaj taka zenada! niewiem co sie wogle stało musze przechodzic gre od nowa?! nieda sie temu jakoś zaradzic?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 15:36, keyrome napisał:

MAM PROBLEM!

Nie grałem 2 tyg i teraz włanczam gre i gra wygłada tak jak 2tyg temu wyglada na miniimalnych
detalach a sa wlonczone max! nic nie widac prawie na zadnym save sa wogle nie wygladzone krawedzie!
Dzwonie do cdp i mowia ze sa spieprzone pliki save prawdopodobnie bo sama gra dziala ok bez
tych saveow znaczy na innych! A ja juz konczylem gre! zabardzo mnie nie krecila ale chcialem
teraz pograc i sie wczuc a tutaj taka zenada! niewiem co sie wogle stało musze przechodzic
gre od nowa?! nieda sie temu jakoś zaradzic?!

No to masz kolego dośc duzy problem. Tez tak miałem jednak nie kończyłem wtedy gry i spokojnie zaczałem jeszcze raz,wtedy juz wszystko było dobrze.naprawde nie wiem jak mozna temu zaradzic inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 15:36, keyrome napisał:

MAM PROBLEM!


Nie podmieniałeś żadnych plików? (.ini itp?)
Jeśli nie podmieniałeś to spróbuj zrobić tak:
1. otworz folder \Moje dokumenty\gothic3\ i usuń z niego plik UserOptions.ini (zrob sobie jego kopie przed usunieciem).
2. wlacz gothica, zmien detale na takie jakie jakie chcesz, zrestartuj gre.
3. rozpocznij NOWĄ GRĘ i zapisz (nowy save).
4. Wczytaj stary save
5. ponownie zapisz gre juz na nowych ustawieniach

Piszę to tak na szybko, jakby wogole nie chciala sie gra wlaczyc to po prostu przywroc kopie usunietego pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem tak kilka razy, ale po przeinstalowaniu gry pozbyłem się problemów. Choć wątpię żeby u Ciebie można to było tak łatwo załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy! Gram w Gotic 3 już jakiś czas. Przeszłam Ardeę, Cape Dun, Monterę, Okarę, Gothę, Trelis i w Geldern zaczęły się problemy. Wykonując zadania zdobyłam potrzebną reputację i Nemrok zgodził się wpuści mnie do szamana. Wchodzę do szamana ale jak tylko się zbliżam on zaczyna mówi coś tam o położeniu kresu Morom i od razu mnie atakuje, potem atakują mnie już wszyscy orkowie. No nic jakoś przez to przebrnęłam - doszłam do wniosku, ze może tak ma byc. No to po oczyszczeniu miasta ruszyłam do Silden. No i tu już gorzej bo nawet nie mogłam wejś do miasta jak zaczęli mnie atakowa wszyscy orkowie - nic nie zdążyłam zrobic/powiedziec od razu przy wejsciu rzucaja sie na mnie. Czy to jakiś bug w grze? Czy cos zrobiłam nie tak? Nie da sie tak grac bo teraz w kazdym miescie mnie atakuja bez ostrzezenia. Pomóżcie proszę może ktoś zetknął się z czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 18:05, Deneb napisał:

nic nie zdążyłam zrobic/powiedziec od razu przy wejsciu rzucaja sie na mnie. Czy to jakiś bug w grze? Czy cos zrobiłam nie tak?


Za dużo odbiłaś maist z pod okupacji orków, teraz wszsytkie orki do końca gry będą Cię atakowały, normalnie można odbić bez konsekwncji Ardeę, Vengard, Gothę i plus dwa inne miasta z pod okupacji orków, jak odbijesz więcej to wtedy będzie się działo co masz teraz czyli orki będą Cię atakowały.

Dnia 24.01.2007 o 18:05, Deneb napisał:

Nie da sie tak grac bo teraz w kazdym miescie mnie atakuja bez ostrzezenia. Pomóżcie proszę może ktoś zetknął się z czymś takim?


Taki stan rzeczy nie uniemożliwia ukończenia gry, cały czas można ją przejść, tlyko będzie to trudniejsze, bo sporo questów przepadnie... Z tego co wiem nie ma na to już ratunku, jak Cię orki zaczną atakować to tak będzie do końca gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. A przy najmniej nic na ten temat nie wiem. SP2, to gigantyczna poprawka bezpieczeństwa w systemie, ale do obsługi sterowników i samej karty grafiki nie wnosi prawie nic... Co innego ze SP1. Ten, to trochę namieszał w obsłudze urządzeń ...

Podaj jaką masz kartę grafiki, MB i monitor. Może coś wymyślimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 18:43, buras napisał:

Raczej nie. A przy najmniej nic na ten temat nie wiem. SP2, to gigantyczna poprawka bezpieczeństwa
w systemie, ale do obsługi sterowników i samej karty grafiki nie wnosi prawie nic... Co innego
ze SP1. Ten, to trochę namieszał w obsłudze urządzeń ...

Podaj jaką masz kartę grafiki, MB i monitor. Może coś wymyślimy...



wiec tak mam karte Gigabyte RADEONA 9550 128mba monitor to LG lcd L1730s 17''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 08:15, mdag napisał:

>
> Tak probowalem tez ze sterownikami do grafy. wgrywalem nowe starsze i to samo. moze powodem

> jest to ze niemam SP2??

tam, gdzie są przechowywane save, czyli moje dokunenty/gothic jest plik ini, nazywa się user,
czy coś w tym stylu. Otwórz go, tam będzie podana rozdzielczość, sprawdź czy nie ma tam także
parametrtu odpowiedzialnego za odświeżanie.


Resolution.Width=1024
Resolution.Height=768
Resolution.RefreshRate=0
Brightness=0.000000
Contrast=0.000000
GammaRed=0.000000
GammaGreen=0.000000
GammaBlue=0.000000

tam chyba trzeba zmienic refreshrate?? tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 17:08, stalowyklif napisał:

> MAM PROBLEM!
>

Nie podmieniałeś żadnych plików? (.ini itp?)
Jeśli nie podmieniałeś to spróbuj zrobić tak:
1. otworz folder \Moje dokumenty\gothic3\ i usuń z niego plik UserOptions.ini (zrob sobie jego
kopie przed usunieciem).
2. wlacz gothica, zmien detale na takie jakie jakie chcesz, zrestartuj gre.
3. rozpocznij NOWĄ GRĘ i zapisz (nowy save).
4. Wczytaj stary save
5. ponownie zapisz gre juz na nowych ustawieniach

Piszę to tak na szybko, jakby wogole nie chciala sie gra wlaczyc to po prostu przywroc kopie
usunietego pliku.



Zrobilem tak:

usunolem ten plik
wlonczylem gre zmienilem ustawienia
zresetowalem gre
dalem nowa gra i zapsialem gre wszystko dziala super
wczytalem stary save i wszystko dziala tak zjebanie jak dzialalo! juz niemam sil tyle przy tym robilem i cos mnie gothic nudzil bende musial od pcozatku zaczac? a kiedy ja znajde czas na wowa?:) cos tam kiedys w tweakch robilem ale dzialalo wszystko ok i nagle sie zjebalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 19:15, filipchudy napisał:

> Wie ktoś jak temu zaradzić ??
Ten problem się często zdarza u mnie wystarczy zrestować kompa


Ale mi to pojawia się w grze i przez to mnie z niej wywala !! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 19:06, Fragles213 napisał:

Wie ktoś jak temu zaradzić ??

To jest jeden z głównych błędów gry ,Bawiłęs sie w Ini?? Jak tak to musisz przywrócić poprzednie pliki i powiększyc pojemność pamieci wirtualnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 19:50, Fragles213 napisał:

> > Wie ktoś jak temu zaradzić ??
> Ten problem się często zdarza u mnie wystarczy zrestować kompa

Ale mi to pojawia się w grze i przez to mnie z niej wywala !! :(

Radze ci powieksz pamięć wirtualną mi to pomogło>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 19:50, Fragles213 napisał:

> > Wie ktoś jak temu zaradzić ??
> Ten problem się często zdarza u mnie wystarczy zrestować kompa

Ale mi to pojawia się w grze i przez to mnie z niej wywala !! :(

Radze ci powiekszyc pamiec wirtualna mi to pomoglo
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się