Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2007 o 20:06, Ludvic napisał:

jakie zadania muszewykonać aby zdobyć 75% reputacji w Silden , oraz gdzie znajde ten młyn(
w silden?) odo którego musze zaniesć skóry wilków ?


Młyn jest przy rzece ... idąc od domku myśliwych,skieruj się do Silden, przejdz przez więzienie i skręć w prawo w kierunku rzeki ... ten budynek przypomina bardziej szope niż młyn ale... Co do zadań to jest ich kilka trudno spamiętać ... obok tego "młyna" też coś dostaniesz więc może wystarczy do 75%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 20:06, Ludvic napisał:

jakie zadania muszewykonać aby zdobyć 75% reputacji w Silden , oraz gdzie znajde ten młyn(
w silden?) odo którego musze zaniesć skóry wilków ?

Zaczynając od młyna...kiedyś rzeczywiście nim był, ale teraz to magazynem---> zachodnim wyjściu z miasta znajdziesz ten budynek, jest tam gość, który da ci jeszcze dwa questy...a co do reputacji---> zabij dziwne zębacze, znajdź nażęcia, arena, sprowadź kowala, znajdź więcej strażników, pomóż niewolnikom, zabij pięciu zbiegłych niewolników, sprowadź drwali z zachodu, dostarcz przesyłkę, znajdź halabardę, daj wódkę...i wiele innych, ale te który ci wymieniłem wystarczą;] [ oczywiście questy tak się nie nazywają ale sens zadań zachowany:) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta gra ma duże wymagania. ale to co mój komp ma lepsze niż powinny być. tą gre kupiłem w grudniu za 120zł, ale nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc to mój pierwszy post i wiem że napewno walne gafe,a chodzi o to ze nie wiem czy to w tym temacie ale i tak pytanie wiąże sie z G3 a dokładniej chodzi o to ile czeba miec Ghz i minimum karte by hasał G3????
Z góry Thx za Odp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 20:25, ZóL napisał:

Więc to mój pierwszy post i wiem że napewno walne gafe,a chodzi o to ze nie wiem czy to w tym
temacie ale i tak pytanie wiąże sie z G3 a dokładniej chodzi o to ile czeba miec Ghz i minimum
karte by hasał G3????
Z góry Thx za Odp....


Poszukaj w tym temacie :)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2297&u=3720

Mam pytanei bo odbilem za duoz miast i nie moge porozmawiać z dowódcami poszczególnych miast czy juz do konca gry nawet w Varancie beda mnie scigać orkowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie grobowca Ejnara.
Pobiłem Alego, zabrałem kamień Ejnara ze skrzyni Alego, zaniosłem go do myśliwego Toma z Faring, Tom dał mi go abym zaniósł go do Nordmaru. Idę do góry z Faring i tam spotykam kolesia który prosi mnie o pomoc w oczyszczeniu tego grobowca. Idę za nim, doprowadza mnie do grobowca i mówi, że tu na mnie zaczeka. Niszczę wszystkie szkielety, Ejnara - dostaję jego hełm. Idę do runicznego (czy jakoś tak) ołtarza i nic się nie robi. Sprawdzam w ekwipunku i nie ma kamienia! Lecę do tego kolesia co mnie przyprowadził (jest koło kowala który odszedł ze swojego klanu, ponad grobowcem) i nie ma żadnego dialogu. Wracam do Toma - nie ma żadnego dialogu. Zadanie jest na liście jako niewykonane. Bug jakiś czy coś skopałem?
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 21:02, rmadryk napisał:

Mam pytanie odnośnie grobowca Ejnara.
Pobiłem Alego, zabrałem kamień Ejnara ze skrzyni Alego, zaniosłem go do myśliwego Toma z Faring,
Tom dał mi go abym zaniósł go do Nordmaru. Idę do góry z Faring i tam spotykam kolesia który

>.....

Musisz najpierw porozmawaić Z Khertem (chyba jest on z klanu ognia) I on powie ci zebys odnalazł wszystkie kamienie i dopiero po tym ten Tom odda ci kamień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz pogadać ze starszym klanu ognia Kerthem, a wtedy ten facet odda ci kamyk, mozesz tez go pobic i zabrać kamien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2007 o 20:52, Ludvic napisał:

Mam pytanei bo odbilem za duoz miast i nie moge porozmawiać z dowódcami poszczególnych miast
czy juz do konca gry nawet w Varancie beda mnie scigać orkowie?


tak u orków masz już przechlapane rzez całą gre każdy ork jakiego spotkarz będzie cie atakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 21:26, Mik Nik napisał:

tak u orków masz już przechlapane rzez całą gre każdy ork jakiego spotkarz będzie cie atakować


No to czyli bede musiał juz powybijać wszystkich orków jakie są w Gothicu ( bo w Nordmarze juz wybilem :p) no to przechlapane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 21:23, Ludvic napisał:

Musisz najpierw porozmawaić Z Khertem (chyba jest on z klanu ognia) I on powie ci zebys odnalazł
wszystkie kamienie i dopiero po tym ten Tom odda ci kamień :)

Kiedy znalazłem pozostałe kamienie zgodnie z radą pogadałem z Kheretem. Nie miał kamienia, nie miał go i Tom ale miał go Pedar (czy jakoś tak) na górze niedaleko grobowca. Dopiero jednak po rozmowie z Kheretem pojawiła się odpowiednia opcja dialogowa.
Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chce sie pierwszy raz wypowiedziec na tym forum i mam nadzieje ze wybralam dobry temat dla mojego problemu.

Wiec tak nie dziala mi szybki zapis gry w gothic 3(gra orginalna), wczoraj normalnie sie ladowal a dzisiaj tylko do 1/3 paska potem muzyka cichnie i nic sie wiecej nie laduje.

I teraz mam kilka prosb:

1. Jesli ktos jest w okolicach Montery, Trelis lub Gothy to prosze o savy na moj mail niewinna1@wp.pl
2. Jesli ktos wie jak to co sie stalo naprawic to prosze o odpowiedz.
3. jesli ktos wie gdzie znalezc te savy(a sam ich nie ma) to prosze podac linka lub jakiekolwiek namiary na te pliki.

Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 01:31, Dagmara100 napisał:

Witam, chce sie pierwszy raz wypowiedziec na tym forum i mam nadzieje ze wybralam dobry temat dla mojego problemu.

Bardzo dobry, przy okazji serdecznie witamy.

Dnia 18.02.2007 o 01:31, Dagmara100 napisał:

3. jesli ktos wie gdzie znalezc te savy(a sam ich nie ma) to prosze podac linka lub jakiekolwiek namiary na te pliki.

U mnie (domyślnie) było to : C:\Documents and Settings\Kamil\Moje dokumenty\gothic3

Nie ma to jak bugi na dobry początek grania :[
1) Kowal w klanie młota prosi nas o przyniesienie 12 skór bizonów i oferuje za to 12 bryłek rudy. Po poinformowaniu go, że skór myśliwi mu nie dostarczą dorzuca nam dodatkowe 3 bryłki za robociznę. Zaniosłem mu te 12 skórek i jaką dostałem nagrodę?? 12 bryłek rudy + 3sz.
2) NPC z klanu młota może zaprowadzic nas do innych klanów i tylnego wejścia do kopalni. Przez ostatnią godzinę 8 razy loadowałem grę, bo ynteligent za każdym razem wbiega przez zbocze i ginie mi z oczu, ja natomiast duchem nie jestem i pobiec za nim nie mogę. Proszę dobrych buntowników o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mort mi tez zawsze ginal z oczu nieopodal chatki tego goscia co produkuje wybuchowe strzaly. Prowadzil mnie do klanu ognia. Powiem tak: ile razy bys gry nie wczytywal to on i tak bedzie znikal. Postanowilem nie przejmowac sie tym i zaprowadzil mnie on tylko do klanu wilka, do klanu ognia poszedlem juz sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cos mi sie dzieje z plyta. 9/10 razy jej w ogole nie widzi i pokazuje mi pusty naped CD/DVD. zeby ja zobaczyl to sie ciagle musze bawic w ponowne uruchamianie kompa:/ naped wirtualny mi nie dziala bo rozpoznaje ze to nie jest plyta.

czym moge przegrac plyte? jakim programem zeby skopiowal i pominal zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd mam wziąc kamienie przodków?? Byłem już w 3 grobowcach, i byłem u Akaschy i do niego miałem kamień(nie wiem skąd, byc może to ten co miał Abi). Skąd mam wziąc reszte??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 10:09, tomciok49 napisał:

czym moge przegrac plyte? jakim programem zeby skopiowal i pominal zabezpieczenia?


Jeśli kupiłes oryginalną grę to możesz ją legalnie skopiować na swój użytek. Od moich pirackich kolegów słyszałem, że Alcohol 120% omija zabezpieczenia ale w tym temacie nie jestem dobry bo nigdy nie przegrywałem oryginalnych płyt. Słyszałem że za pomocą tego też programu możesz ustawić sobie płytę z Gothica jako nape wirtualny i nie będziesz musiał wkładać nośnika. Polecam jednak zapoznanie się ze swoim napędem bo to chyba jego wina. Jeśli masz nośnik zniszczony to zgłoś to do CDP i skorzytaj z dożywotniej gwarancji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie już odsyłać do mojego gramsajta, więc dam to tutaj:

1. Akascha - Orkowy obóz przed wejściem do grobowca, ma go jeden z szamanów (więc celownik - szaman, od samego początku, jest ich chyba trzech)
2. Baldar - Widzisz te plamy krwi? Podążaj za nimi, a spotkasz w jaskini nieopodal cienistwora. W jego żołądku jest kamień.
3. Berek - Ma go trup, leżący na ołtarzu niedaleko grobowca. Kilka orków, szaman i demon do zabicia.
4. Snorre - U mnie leżał na posadzce obok tronu w samym grobowcu, jednak niektórzy mówią, ze posiadał go szaman w środku.
5. Ejnar - Aby otrzymać kamień, należy w Faring okraść kupca Ali''ego. Kamień znajduje się w jego na pięterku tawerny. Jest związany z zadaniem od Rathgara, siedzącego w drodze do Nordmaru z Faring.
6. Angir - Ma go szaman niedaleko grobowca, związane z zadaniem od Osmunda. Jak w przypadku grobowca Akaschy - najpierw szaman potem reszta. Ja na szczęście skubańca w końcu dogoniłem i kamień mu zwinąłem, jeżeli wam uciekł, podążajcie za Osmundem - będzie go gonił, aż do jego śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 20:25, ZóL napisał:

Więc to mój pierwszy post i wiem że napewno walne gafe,a chodzi o to ze nie wiem czy to w tym
temacie ale i tak pytanie wiąże sie z G3 a dokładniej chodzi o to ile czeba miec Ghz i minimum
karte by hasał G3????
Z góry Thx za Odp....

Procek minimum 2000mhz i karta grafy jakiś GeForce 5600 lub radeon 9600 no i ram minimum 1GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 10:09, tomciok49 napisał:

cos mi sie dzieje z plyta. 9/10 razy jej w ogole nie widzi i pokazuje mi pusty naped CD/DVD.
zeby ja zobaczyl to sie ciagle musze bawic w ponowne uruchamianie kompa:/ naped wirtualny mi
nie dziala bo rozpoznaje ze to nie jest plyta.

czym moge przegrac plyte? jakim programem zeby skopiowal i pominal zabezpieczenia?

Najlepszy program to Alcohol 52% jest za darmo do ściągnięcia z netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się