Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Dobra dzięki za pomoc ale już znalazłem moment i się wcisnąłem :D, w linku który podałeś , tylko że mi nie idzie tyle co napisałeś ;/ tylko na prędkości około 60 / 70 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 12:25, Inki napisał:

Dobra dzięki za pomoc ale już znalazłem moment i się wcisnąłem :D, w linku który podałeś ,
tylko że mi nie idzie tyle co napisałeś ;/ tylko na prędkości około 60 / 70 kilo


Musisz sie dostać na serwer europejski, bo tam jest najszybciej. I zalezy to też od predkości Twojego łącza (ja mam 6Mb\s)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 12:27, wielk napisał:

siema powiecie mi może jakie ma to wymagania minimalne ;] bo nie chce na marne ściągać 1.5
giga ;p


Wszystko było podane... patrz strona 3 tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na europejskim ale mam nadzieje że popołudniu wszyscy Ci którzy włączyli ściągnanie rano przed pracą skończą ściągać , a prędkość mam 1MB /s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 12:27, wielk napisał:

siema powiecie mi może jakie ma to wymagania minimalne ;] bo nie chce na marne ściągać 1.5 giga ;p


Wydawca uznał, że takie:

Operating Systems:
* Windows XP (with Service Pack 2) or Windows Vista

Minimum System Requirements:
* CPU: Pentium 4 2.4GHz Single Core processor
* System RAM: 1GB
* Video Card: Direct X 9.0c compliant video card with 128MB RAM (NVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better, excluding ATI X1550).
* Sound Card: 100% direct X 9.0c compatible sound card
* Hard disc space: 8GB free space

Recommended System Requirements:
* CPU: Intel Core 2 Duo processor
* System RAM: 2GB
* Video card: DX9: Direct X 9.0c compliant video card with 512MB RAM (NVIDIA GeForce 7900 GT or better). DX10: NVIDIA GeForce 8600 or better
* Sound Card: Sound Blaster X-Fi series (Optimized for use with Creative Labs EAX ADVANCED HD 4.0 or EAX ADVANCED HD 5.0 compatible sound cards)

Important Note: Game requires Internet connection for activation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zadam takie dziwne pytanie ale moze bedziecie wiedziec jak mniej wiecej bedzie mi dzialac gra na sprzecie:

GF 6800gs 256/256
1,5gb ddr ram patriot cl3.2
amd athlon 64 3000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 12:49, pllayboyy napisał:

Witam, zadam takie dziwne pytanie ale moze bedziecie wiedziec jak mniej wiecej bedzie mi dzialac
gra na sprzecie:

GF 6800gs 256/256
1,5gb ddr ram patriot cl3.2
amd athlon 64 3000


szczeze powiem ze nie wiem bo sam jeszcze u siebie nie odpalilem ale test bedzie napewno na xp i vista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.
O 1 w nocy na fileplanet strona ledwo dyszała, mimo to udało mi się ustawić w kolejce (jako 27 na świecie :P) i po 8 minutach oczekiwać zacząłem ściągać demo. Rano demo było już zassane, zainstalowałem. Włączyłem, zmieniłem ustawienia na max jaki mogłem i wszystko działało aż szczena opadła. Takiej grafiki ani takiej gry z takim klimatem jeszcze nie było... Filmiki i trailery to nic przy tym jak wygląda gra w rzeczywistości. Szkoda tylko, że demo takie krótkie, zostaje czekać jeszcze te kilka dni na pełną wersję.
Moja konfiguracja to: GeForce 8800GTS 320mb; Core2Duo 1,86; 2GB Ram. Bioshock na maksymalnych ustawieniach i rozdzielczości panoramicznej 1440x900 z akceleracją dx10 śmigał 50+ fps cały czas. Gra nie jest pamięciożerna... Ale ten klimat... Sfrapsowałem pierwsze 6 minut gry i skleiłem z tego filmik. Jak ktoś chce obejrzeć to tutaj jest ładna jakość, zuploadowałem na streamie, ale czekam na ich kompresje co trwa kilka godzin znając serwisy a''la youtube.
http://www.filefactory.com/file/4da0e3/
Stream version wrzuce później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pójdzie ci co najmniej na średnich :] chociaż procek masz słaby (taki sam jak mój ;p) a tak to nie jest źle ram cię ratuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zassałem torrenta i leci za pare dni będzie na dysku hehe;] neo 256 robi swoje, mam xp gf7600gs 512MB 1GB ram i athlona 3k+ powinno iść bez zaciachów i pewnie pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Podobno filozofia fabuły bioshock (to że wybitne jednostki zostały zamknięte na wyspie i razem współpracują) powstała na podstawie jakieś książki. Czy ktoś moze wie jakiej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 16:15, feniksipopiół napisał:

A ja mam takie pytanie. Podobno filozofia fabuły bioshock (to że wybitne jednostki zostały
zamknięte na wyspie i razem współpracują) powstała na podstawie jakieś książki. Czy ktoś moze
wie jakiej ??

Ztego co wiem to inspiracją była powieść Ayn Rand "Atlas Zbuntowany"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować