Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

OMG! Screeny są spox. Wcześniej słyszałem o tej gierce, ale teraz aż mnie "korci" aby na nią pozbierać kasę.

Jaka jest przewidywana data wydania tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, hackowanie róznych rzeczy najmocniej pamiętam z Deus Ex-a.

A screen czwarty ciekawy. Już wiem, dlaczego ma kategorię 17+. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 10:29, Sob-styl napisał:

OMG! Screeny są spox. Wcześniej słyszałem o tej gierce, ale teraz aż mnie "korci" aby na nią pozbierać kasę.

Masz jeszcze te. Standardowo w rozdzielczości 1280x720.

Dnia 06.07.2007 o 10:29, Sob-styl napisał:

Jaka jest przewidywana data wydania tej gry?

24.08.2007.
A w Polsce nie wiadomo, odwiedzaj stronę wydawcy, kiedyś muszą napisać kiedy wyjdzie gierka:
http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=2988

20070706103629

20070706103645

20070706103939

20070706103952

20070706104011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 09:42, Vormulac napisał:

Nowy trailer do Bioshock''a się pojawił. Warto obejrzeć, chociażby dla samych efektów. Czas
trwania - 4:47! :)

Niezły niezły, widać jak bohater ma pod kontrolą magię, broń oraz innych ;P i otoczenie w dodatku.

Dnia 06.07.2007 o 09:42, Vormulac napisał:

BioShock - Fishery Developer Walkthrough HD:

Zawsze oglądam HD, w gorszej jakości tylko psuje efekt :/

Dnia 06.07.2007 o 09:42, Vormulac napisał:

I do tego kolejna paczka screenshot''ów (norma), w rozdzielczości 1280x720:

Tyle tych Screenów, że już mi się nie chcę oglądać. Nie mniej jednak każdy jest warty swojej chwili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także zobaczyłem te trailer i oczy z orbit wyszły! Kapitalna grafika, i fizyka i przede wszystkim zachowania NPC. Bardzo podobała mi się ta scena, kiedy ta mała dziewczynka pije(?) krew zabitego potwora. A scena finałowa to już miód, oreszki, karmel... Tylko ciekawe co bohater zrobił z tą dziewczynką na samym końcu filmiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podano oficjalne wymagania gry:

BIOSHOCK PC SPECIFICATIONS:

Operating Systems:
Windows XP (with Service Pack 2) or
Windows Vista

Minimum System Requirements:
CPU: Pentium 4 2.4GHz Single Core processor
System RAM: 1GB
Video Card: Direct X 9.0c compliant video card with 128MB RAM (NVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better, excluding ATI X1550).
Sound Card: 100% direct X 9.0c compatible sound card
Hard disc space: 8GB free space

Recommended System Requirements:
CPU: Intel Core 2 Duo processor
System RAM: 2GB
Video card:
DX9: Direct X 9.0c compliant video card with 512MB RAM (NVIDIA GeForce 7900 GT or better)
DX10: NVIDIA GeForce 8600 or better
Sound Card: Sound Blaster® X-Fi™ series (Optimized for use with Creative Labs EAX ADVANCED HD 4.0 or EAX ADVANCED HD 5.0 compatible sound cards)

Important Note: Game requires Internet connection for activation

20070709224654

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajć, nie do końca się załapuje na minimalne, za słaba karta. Muszę pozbierać w końcu na lepszą, bo mój Radeon 9550 to nie to, co kiedyś, mimo, że podkręcony. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nie będzie nowych screenshot''ów z gameplay''a będą za to screenshot''y z menu. Będą dwie serie po cztery screen''y w rozdzielczości 1280x1024. Troszkę zagmatwany ten czwarty screen, nie? :)

20070719104211

20070719104247

20070719104336

20070719104402

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze są te wymagania, ale mam nadzieję że gra mi pójdzie bo zapowiada się smakowicie, głównie klimat gry i grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy trailer do Bioshock''a. Trwa ponad sześć minut. Naprawdę warto oglądnąć by zobaczyć jak zrytą grę zrobiono. :) Trailer opatrzony komentarzem twórców.

BioShock EcoShock Feature HD
http://www.gametrailers.com/player/23296.html
gorsza jakość:
http://www.gametrailers.com/player/23297.html

Sama gra to 10/10. :)

20070808112616

20070808112635

20070808112639

20070808112643

20070808112647

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bioshock w złocie! Poniższy wywiad rozwiewa wszelkie wątpliwości (2 pytanie):

Ken Levine on BioShock Winning the Game Critics Award For Best Action/Adventure Game.
http://blog.newsweek.com/blogs/levelup/archive/2007/08/07/thanking-the-academy-ken-levine-on-bioshock.aspx

Już niedługo na ekranach monitorów zagości taki oto ekran menu.....

20070809192914

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po ograniu dema. O tej grze można napewno powiedzieć jedno. Mamy kolejnego killera:D Nie będę opisywał rzeczy oczywistych- o których możecie przeczytać na serwisach internetowych. Chciałem się podzielić jednym spostrzeżeniem. Jeżeli monologi przeciwników w pełnej wersji są równie dobre jak w demie to chętnie widziałbym je wydane na oddzielnej płycie. W demie jednym z przeciwników jest kobieta. Najpierw ją słyszymy, dopiero później dostrzegamy. Z monologu można wywnioskować, że przemawia do niemowlęcia. Gdy ją już ukatrupimy okazuje się, że adresatem wypowiedzi był rewolwer. W tym momencie po plecach przeszły mnie ciarki:D No cóż pozostało jeszcze 11 dni do premiery tego cuda. Po ograniu dema nie żałuję ani złotówki wydanej na preorder limitowanej edycji. Szykuje się prawdziwa uczta dla graczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 15:58, andre911 napisał:

A gdzie zamówiłes limitowana edycje???


No w sumie nie zrobię konkurencji gram.pl więc co mi tam:P dvdcrave.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz po demku. Gra zrobila na mnie dosc spore wrazenie, wlasciwie pod kazdym wzgledem :). Klimat jest swietny, muzyka swietna, od razu przypomnial mi sie fallout. Nawet na znaku przed wejsciem do meskiego WC jest narysowany identyczny koleś jak Vault Boy. Graficznie jest swietnie, szczegolnie woda (moment kiedy kadłub samolotu przebija tunel w ktorym sie idzie jest po prostu piekny) i efekty swietlne. Cala gra jest bardzo kolorowa, a mimo to mroczna. Wszedzie zwloki, albo ślady walki. W dodatku co jakis czas widac albo slychac Dużego Tatusia przechodzącego obok. Podoba mi sie pomysl z minigierką podczas hakowania (jak w System Shocku 2), ale wydaje mi sie ze jest troche za dluga. Razil mnie za to w oczy naiwny sposob na savepointy - giniesz i budzisz sie w jednym z wielu zbiornikow ktore mijasz po drodze, ktory cie przywraca do zycia. Czuje sie ze to konsolowa gra. AI jest niezle, kiedy podpali sie Splicera to on biegnie do wody, a wtedy wali se piorunem w wode i wszystkich razi prąd. Nice. Ogolnie calej grze towarzyszy mroczna atmosfera, jakies szmery, krzyki. Ilez to razy dostawalem zawalu kiedy przechodzac przez kuchnie potknalem sie o patelnie i narobilem huku :). Fajny jest tez bajer ze mozna podnosic wiele rzeczy z ziemi i ich uzywac, choc wszystkie sluza tylko do leczenia i do dodawania Evy (mana potrzebna do uzywania plazmidów).

Gra jak na razie zapowiada sie na hicior, wiec na pewno w nia zainwestuje. Dobrze ze na xboxie chodzi idealnie, bo nie sadze zeby na moim kompie chodzilo dobrze w ustawieniach na high :(.

Na swoim gramsajcie dodam niedlugo dokladny opis demka, mozliwe ze wraz ze screenami i nagraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować