Zaloguj się, aby obserwować  
mtobi

Clive Barker's Jericho - temat ogólny

137 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2007 o 14:04, NWN2 napisał:

> > > Nie przypominam sobie, by gra wyszła już w Polsce, a piractwo kończy się na
tym forum
>
> > egzekucją
> > > delikwenta. Nieładnie.
> > Jakie piractwo :P... Co prawda mam gry za free, ale muszę je potem oddawać :P.
> > Tak jest z Overlordem no i niedługo z Jericho.
>
> Mało wiarygodne ;] Btw. Kiedy będzie premiera w PL ?
Geniuszu można te gre ze Steamu ściągnąć, legalnie.

Ja nie ściągam bo nie muszę... ma za friko na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 21:19, ProHacker napisał:

> > > > Nie przypominam sobie, by gra wyszła już w Polsce, a piractwo kończy się
na
> tym forum
> >
> > > egzekucją
> > > > delikwenta. Nieładnie.
> > > Jakie piractwo :P... Co prawda mam gry za free, ale muszę je potem oddawać :P.

> > > Tak jest z Overlordem no i niedługo z Jericho.
> >
> > Mało wiarygodne ;] Btw. Kiedy będzie premiera w PL ?
> Geniuszu można te gre ze Steamu ściągnąć, legalnie.
Ja nie ściągam bo nie muszę... ma za friko na jakiś czas.

Ale jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 12:39, NWN2 napisał:

> > > > > Nie przypominam sobie, by gra wyszła już w Polsce, a piractwo kończy
się
> na
> > tym forum
> > >
> > > > egzekucją
> > > > > delikwenta. Nieładnie.
> > > > Jakie piractwo :P... Co prawda mam gry za free, ale muszę je potem oddawać
:P.
>
> > > > Tak jest z Overlordem no i niedługo z Jericho.
> > >
> > > Mało wiarygodne ;] Btw. Kiedy będzie premiera w PL ?
> > Geniuszu można te gre ze Steamu ściągnąć, legalnie.
> Ja nie ściągam bo nie muszę... ma za friko na jakiś czas.
Ale jak?

Jak mam za friko? Jestem testerem... inaczej recenzentem. Oczywiście grałem w takie gry jak: Supreme Commander, World In Conflict czy też nawet Wiedźmin. Pisanie jest trudne nie zaprzeczę ale warto :). Rozwijam moją pasję i przy okazji zarabiam całkiem niezłe pieniądze jak dla mnie.
Btw. nawet wieku swojego nie podałem na sajcie więc proszę nie gadać mi że jestem niepełnoletni ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z jericho nie wiem co mam zrobic w misji gdzie jestwielki teren i sa bunkry z ktryych jest ostrzal i sa potworki i tam co trzeba robic pzredostac sie na druga strone ? bo nie kumam taki atak ognia jest ze nie da sie zabardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mój znajomy przeszedł tą grę, zawsze opieram się na jego "recenzjach", chłopak zna się na rzeczy. Z tego co mówił jest zachwycony tą grę, mówi że naprawdę super, zresztą sam muszę sprawdzić to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 12:29, oOreVenOo napisał:

Ostatnio mój znajomy przeszedł tą grę, zawsze opieram się na jego "recenzjach", chłopak zna
się na rzeczy. Z tego co mówił jest zachwycony tą grę, mówi że naprawdę super, zresztą sam
muszę sprawdzić to. :)


Wiesz, demko w sumie było całkiem fajne, ale sam muszę przyznać że w pewnej mierze brak pełnej swobody ruchu (brak możliwości skakania, niewidzialne ściany nie pozwalające spaść), totalny chaos w trakcie walk (normalnie jak w jakimś Serious Samie) i nie do końca udane Quick Time Events (w demie był jeden, tuż pod koniec - moim zdaniem trochę zbyt szybko trzeba było wklepywać kombinacje, a jeden błąd oznaczał śmierć, ale na szczęście gra sama robi wtedy autosave''y) wzbudziły we mnie pewne obawy co do całokształtu gry :) Po za tym Gamespot narzeka na podobno kiepściutką fabułę, a to dla mnie jest ważnym elementem nawet w hack''n''slash (no może oprócz wyścigów, bijatyk i platformówek, choć nawet tutaj zdarzają się wyjątki) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 19:32, Vormulac napisał:

> ja tam gram na moim x1650pro 256mb na high tylko ten motion blur i costam mam wyłączone
(800x600 na 1280x1024 czasem przycina a 1024x768 nie probowalem jeszcze) demko wg mnie trochę
za krótkie ale i tak gierka wydaje się być fajna :]
Mi się gra bardzo spodobała. A ten moment w grze, z której dałeś screena był najlepszy w całym
demie, szczególnie jak pomylą się kierunki (bądź za duże opóźnienie) w którą stronę należy
nacisnąć klawisz. Hardcorowo nas wtedy wykańcza. :)

Właśnie przypomniał mi się Fahrenheit (Indigo Prophecy), gdzie też były wstawki zręcznościowe,
polegające dokładnie na tej samej zasadzie.



Jak nas wykańcza ten szkielet albo co to tam jest ?
Uwielbiam takie gry z jakimiś krwawymi momentami, a Jericho mi nie wejdzie więc mógłbyś napisać jak ?
sry że tak tego no ale lubie takie momenty w grach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 20:14, Vormulac napisał:


No niezłe
Fajne efekty dźwiękowe jak dyszała z przerażenia po udanej walce z szkieletem :)
Super !
A znasz jeszcze jakieś takie momenty ? :)
pzdr

PS. Wejdzie mi demko Jericho przy moim kompie ?
-NVIDIA GeForce FX 5200
-1024mb RAM
-2.4 GHZ
Wejdzie mi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 20:22, Kamil 13 napisał:

PS. Wejdzie mi demko Jericho przy moim kompie ?
-NVIDIA GeForce FX 5200
-1024mb RAM
-2.4 GHZ
Wejdzie mi ?

UU niestety grafika tego raczej nie pociągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... szkoda :(
Chciałem se pograć, no ale mówi się trudno.
Prawda jest taka że trza będzie wymienić kompa :)
za 1 rok może sobie pogram w Crysisa albo w Jericho, ale muszę jeszcze czekać......już ? eh.... nie lubię czekać no ale życie to życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra prezentuje sie super - najmniej 20 klatek przy detalach high, roz 1280x1024. Fajny klimat - podobny troche do wolfenstain (moje odczucie) i pomysl kontroli kompanów - to im sie udalo. Szczerze mowiac wciagnela mnie bardziej niz uwazany przez wielu ludzi za gre roku bioshock :) Szkoda ze nie ma do niej polskiej oficjalnej srtony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 01:07, Sth`Devilish napisał:

Hmm, coś kiepskie noty zbiera Jericho :/ Na www.metacritic.com wyliczyli mu średnią 62 punktów
(6.2 / 62%), Gamespot w ogóle nie szczędził jej krytyki: http://www.gamespot.com/pc/adventure/clivebarkersjericho/review.html?om_act=convert&om_clk=tabs&tag=tabs;reviews
. No i mam teraz obawy czy warto... :)


Ja jak zobaczyłem screeny w CDA i przeczytałem opis klimatu, to stwierdziłem, że jest to jedna z gier, w którą warto zagrać nie bacząc na oceny. :) Daaawno, dawno temu była taka gra (poniekąd polska) Gorky17, która również nie zbierała powalających ocen w recenzjach, a jednak charakteryzowała się nieziemską grywalnością i klimatem (przynajmniej dla mnie) przez co ukończyłem ją juz co najmniej z 15 razy. Mam dziwne przeczucie, że tak samo może teraz być z CB: Jericho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 17:50, ProHacker napisał:

Jak mam za friko? Jestem testerem... inaczej recenzentem. Oczywiście grałem w takie gry jak:
Supreme Commander, World In Conflict czy też nawet Wiedźmin. Pisanie jest trudne nie zaprzeczę
ale warto :). Rozwijam moją pasję i przy okazji zarabiam całkiem niezłe pieniądze jak dla mnie.


GG : 785636

Podaj mi adres waszej stronki + tytuły gier, które recenzowałeś ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra w to ktoś w ogóle? Może ktoś mógłby mi podać parę dobrych rad na walkę z Maltheusem? Gdzieś w sieci wyczytałem, że trzeba w niego naparzać kiedy szykuje swoją "falę śmierci" i nie posiada tarczy, no ale... on jej nie ma przez jakąś sekundę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 14:04, Arxel napisał:

Gra w to ktoś w ogóle? Może ktoś mógłby mi podać parę dobrych rad na walkę z Maltheusem?
Gdzieś w sieci wyczytałem, że trzeba w niego naparzać kiedy szykuje swoją "falę śmierci"
i nie posiada tarczy, no ale... on jej nie ma przez jakąś sekundę. :)

Tzn. Który to Boss? Bo widzisz nie znam ich po imieniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 15:23, ProHacker napisał:

> Gra w to ktoś w ogóle? Może ktoś mógłby mi podać parę dobrych rad na walkę z Maltheusem?

> Gdzieś w sieci wyczytałem, że trzeba w niego naparzać kiedy szykuje swoją "falę
śmierci"
> i nie posiada tarczy, no ale... on jej nie ma przez jakąś sekundę. :)
Tzn. Który to Boss? Bo widzisz nie znam ich po imieniach...


To ten wkurzający kolega na screenie. Co jakiś czas "zbiera się w sobie" i wysyła atak, który wybija prawie całą moją ekipę, a resztę dokańcza obstawa. Najbardziej jestem ciekaw, czy da się jakoś zapobiec temu atakowi.

20080302160100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 17:50, ProHacker napisał:

Jak mam za friko? Jestem testerem... inaczej recenzentem.


Wiesz, że wciąż czekam na adres? Zwyczajnie widać, że nie masz o tym zielonego pojęcia.

Co do gry zaś ... bawiłem się przednio, ale raz, że liniowe to jak diabli, a dwa, iż praktycznie nie robimy niczego prócz strzelania (okazjonalnie poczęstowania delikwenta kataną, czy kolbą ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 16:01, Arxel napisał:

> > Gra w to ktoś w ogóle? Może ktoś mógłby mi podać parę dobrych rad na walkę
z Maltheusem?


Z tego co pamiętam, drużyna sama będzie ci mówiła kiedy możesz go atakować - nie sięgam tak daleko pamiecią, by dać ci precyzyjną odpowiedź. Co do "fali śmierci" - najlepiej jeden oddział niech stoi przy wyjściu, zaś drugi pomaga tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować