Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 – wyjątkowe wydanie gry w Polsce

99 postów w tym temacie

Jeśli chodzi o grę to na moim komputerze ( AMD Athalon 2000+ , GB RAM karta GF WinFast 6600 TD 128 Mb) chodzi naprawdę dobrze. Nie ma żadnych zwolnień, zacięc ani nic w tym stylu ( przy wyłączonej opcji Shadow i detalami między średnim a minimum). .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 17:18, a.g.a napisał:

Jeśli chodzi o grę to na moim komputerze ( AMD Athalon 2000+ , GB RAM karta GF WinFast 6600
TD 128 Mb) chodzi naprawdę dobrze. Nie ma żadnych zwolnień, zacięc ani nic w tym stylu ( przy
wyłączonej opcji Shadow i detalami między średnim a minimum). .


To i tak masz znacznie lepszy sprzęt od mojego.
Ja mam Durona 1.2 , 512 MB RAM i FX''a 5200 :O
Szczerze powiedziawszy liczyłem na cud :P ale chyba sobie jednak podaruję : /
Thx anyway ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy CDProjekt dysponuje już informacjami ile egzemplarzy obu wersji EK będzie dostępnych? Jest to o tyle istotna informacja, że w tym samym czasie wydajecie Medieval 2 w EK i ludzie chcieliby wiedzieć, czy muszą obie edycje zamawiać równocześnie, czy może z którąś zaczekać dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 07:26, Dead-pl napisał:

NWN2 niema wysokich wymagań, na 2500+ 512ramu + 7600gt chodzi płynnie w 1024x768 z wszytkim
na max''a, więc niema czym się przejmować. Patch 1.2 troche poprawia gre.


jak to jest, ze panowi powyzej gra chodzi fajnie na maxa, a ktos tam wczesniej ma problemy z athlonami x2, 4gb ramu i geforcami 7950? pytanie do dead-pl: wlaczyles AA i AF?
ja mam athlona 64 3200, 1gb kingston hyperX i geforce 7600gt i licze ze pogram w 1024x768 na wysokich, z AA i AF...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to Panie i Panowie pozostaje zacisnąć zęby i czekać cierpliwie na premierę.Zresztą nie jest tak żle albowiem czas oczekiwania na nevera umilą nam takie giery jak Dark meesiah i Warhammer Mark of chaos(swoją drogą gram właśnie w demko,gorąco polecam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testowałem właśnie na starym kompie i chodzi dobrze z opcjami gry ustawionymi na maximum. Ale niepamiętam czy jest tam AA i AF :/ testowałem..wywaliłem już gre, czekam na paczke teraz do grudnia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 06:49, Dead-pl napisał:

Testowałem właśnie na starym kompie i chodzi dobrze z opcjami gry ustawionymi na maximum. Ale
niepamiętam czy jest tam AA i AF :/ testowałem..wywaliłem już gre, czekam na paczke teraz
do grudnia :/



Ja się cały czas martwię czy mój Radeonik 9550 to pociągnie. Wszystko inne u mnie w kompie jest na recomended, ale ta karta graficzna... :/

A na nową, co najmniej 600 zł... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 11:50, Kryll555 napisał:

dostajesz 7 dni grania w Dungeons & Dragons Online.... chociaz wg mnie ta grato totalna porazka

Tu się nie zgodze. Gram w DDO jeszcze od open bety. Dla mnie przebija WoWa i inne mmorpgi. Może dlatego, że tu największy nacisk jest na grę drużyną, a solo questy no cóż, kończa się po paru minutach

Niektórym to przeszkadza...ale dla mnie, to jest największy plus. Bo co to za radocha biegac samemu po podziemiach, człowiek może i widzi innych graczy, ale i tak ich omija. Natomiast w DDO jest inaczej. Tu trzeba myśleć, działać w drużynie, bo inaczej się daleko nie zajedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 05:33, Melkor_79 napisał:

Tu się nie zgodze. Gram w DDO jeszcze od open bety. Dla mnie przebija WoWa i inne mmorpgi.


Tak tyle powiedz mi gdzie oni zapodziali te smoki. Lochy ok, są i to naprawdę fajne, ale smoków niet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2006 o 15:05, Melkor_79 napisał:

> Tak tyle powiedz mi gdzie oni zapodziali te smoki. Lochy ok, są i to naprawdę fajne, ale

>> smoków niet...

Dnia 16.11.2006 o 15:05, Melkor_79 napisał:


>a np w przygodzie "Vault of Night" na końcu walczysz z czerwonym smokiem :) trudna

Dnia 16.11.2006 o 15:05, Melkor_79 napisał:

gadzina do ubicia :)


Ups no to sorry. Musiał jakiś update być, bo na ten temat aż anegdoty chodziły po sieci... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2006 o 19:11, Yezu napisał:


Ups no to sorry. Musiał jakiś update być, bo na ten temat aż anegdoty chodziły po sieci...
:P

Update''y w DDO są co miesiąc..nowe questy itp, więc jak ktoś grał tylko na początku, to teraz tej gry nie pozna ;) Na szczęście nowy mod jest zapowiedziany jeszcze przed świętami :D oj będzie się działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy NWN 2 bedzie płynnie chodzić na takim configu ?

Athlon 64 3800+
2 GB RAM (400Mhz)
Gainward Geforce 7900 GT 512MB
Sound Blaster X-FI Fatality
Seagate Barracuda 200 GB SATA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 10:39, TROJI2 napisał:

Jak myślicie czy NWN 2 bedzie płynnie chodzić na takim configu ?

Athlon 64 3800+
2 GB RAM (400Mhz)
Gainward Geforce 7900 GT 512MB
Sound Blaster X-FI Fatality


Z pewnoscia tak, nie chce oceniac jak na high, ale medium powinien utrzymac spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze może jestem głupi ale przy tworzeniu postaci w Nwn 2 i przy późniejszym awansowaniu na kolejne levele nie ma do wyboru umiejętności dyscyplina :\
Czy ktoś może wie o co chodzi ?
Przeglądałem instrukcję do gry i dyscyplina tam jest.
Czy ktoś się spotkał z takim problemem >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować