Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

FlatOut 2 vs. NFS Carbon

19 postów w tym temacie

Witam!
W tym temacie będziecie porównywać NFS Carbon i FlatOuta 2. Ciekawe, która gra ma więcej fanów?
Na wstępie od razu zanzaczam, żeby potem nie było żadnych głupich postów, że gry są zupełnie inne! Po prostu porównywujcie je, jak tam chcecie... Może którą bardziej lubicie? Albo chociaż która ma lepszą grafikę? Naprawdę róbcie jak chcecie! Założyłem ten temat, dlatego aby pozbyć się postów porównujących obie gry w ich podstawowych tematach. Tematy tamte są o grze a nie o porównywaniu jej do drugiej.
Miłego pisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja zacznę. Moim zdaniem bezapelacyjnie lepszy jest FO2. Nie wiem, Carbon mi się nie widzi, a FO? Miód, jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanem obydwu gier. :) W FlatOucie urzekła mnie fizyka i klimat totalnej rozwałki, a w NFS:Carbon undergroundowy klimat,możliwości tuningu i miastooo..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obie gry są według mnie bardzo fajne, lecz w moim przekonaniu że NFS Carbon jest odrobinę lepsze!

NFS Carbon :
-klimat
-grafika
-fabuła
-te piękne auta
-realistyczne wyścigi

Po prostu jestem fanem serii NFS i dlatego może wolę tę grę! Kariery jeszcze nie przeszedłem do końca, ale mimo to postawił bym grze ocene 5!

FlatOut 2
-grafika
-system zniszczeń
-muza w grze
-fajne auta
-no i te wyścigi...;]

W poprzedniom część FlatOuta nie grałem, ale mimo tego od razu polubiłem tę grę! Jest tu wspaniała grafa i ten model uszkodzeń! Po prostu ciągle jest tu akcja! Tego mi brakowało w grach samochodowych! Wystawiam grze ocenę 5-!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 19:14, kuko7 napisał:

-realistyczne wyścigi

Realistyczne wyścigi? Cos ci się kolego chyba pomyliło z FlatOut 2..zalezy o co ci chodzi, najlepiej pod tym wzgledem pasuje GTR 2 FIA GT RACING GAME czy TOCA RACR DRIVER 2 :P
Temat i tak uwazam za zbędny, mimo że tak uważam daje swoja opinie. Brzmi ona któtko ''''FlatOut 2 wymiata'''', a Carbon zostaje skruszony przez samochody klasy Derby'''' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 23:11, speedraid napisał:

> -realistyczne wyścigi
Realistyczne wyścigi? Cos ci się kolego chyba pomyliło z FlatOut 2..zalezy o co ci chodzi,
najlepiej pod tym wzgledem pasuje GTR 2 FIA GT RACING GAME czy TOCA RACR DRIVER 2 :P
Temat i tak uwazam za zbędny, mimo że tak uważam daje swoja opinie. Brzmi ona któtko ''''FlatOut
2 wymiata'''', a Carbon zostaje skruszony przez samochody klasy Derby'''' :D



masz coś przeciwko Derby ? :D bo jak dla mnie - najlepsze fury jakie kiedykolwiek swiat widział:D ale co do tych gierek, wydaje mi sie ze się troche różnią, w Flatoucie nie chodzi o to zeby sie scigac, ale o to zeby jak najbardziej zdemolowac fure, a w Carbonie chodzi o to zeby pobawic sie furą i scigać, ale wydaje mi sie ze obydwa są dobrymi ścigałkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dwie całkiem inne gry i obie gry niemam lecz mniałem poprzednie części flat out był taki se i troche za ciężki natomist most wated mi się podoba/ł i widziałem carbona na żywo i wcale nie gorszy narzie głosuje za carbonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za Flatout 2 z paru powodow

1)realizm(model fizyki i system uszkodzen)
2)tryby gry(wyścigi,derby demolka :) i minigierki :))
3)grafika
4)klimat
5)Muza
6)Doskonale zoptymalizowany kod gry
7)Dużo tras
8)Opcja grania w minigierki w kilka osob na 1 kompie
9)Grywalność!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak uważasz że w Carbonie nie ma realistycznych wyścigów to naprawdę widać że w niego nie grałeś! Po pierwsze rozmazany ekran. Po drugie trzęsąca się kamera. Po trzecie, czuje się prędkość. Po czwarte masz swoją drużynę i te "komentarze" pomocnika są naprawdę bardzo dobre i zapewniają realistyczność! A FlatOut 2 ma realistyczny system zniszczeń...ale czy widziałeś żeby na świecie były takie wyścigi jakie są prezentowane w klasie Derby?

Jack Bauer - dla mnie też najlepszą klasą są Derby! Mam jeszcze do FlatOuta 2 jedna spostrzażenie...czemu jeśli chodzi w grze o zdemolowanie fury, wygrywa ten kto pierwszy przybędzie na mete?! Dla mnie powinno się liczyć kto ile zadał uszkodzeń, jak i też pozycja na mecie! Powinno być to do siebie dodawane i z tego otrzymywane wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 10:10, kuko7 napisał:

Jak uważasz że w Carbonie nie ma realistycznych wyścigów to naprawdę widać że w niego nie grałeś!
Po pierwsze rozmazany ekran. Po drugie trzęsąca się kamera. Po trzecie, czuje się prędkość.
Po czwarte masz swoją drużynę i te "komentarze" pomocnika są naprawdę bardzo dobre i zapewniają
realistyczność! A FlatOut 2 ma realistyczny system zniszczeń...ale czy widziałeś żeby na świecie
były takie wyścigi jakie są prezentowane w klasie Derby?

No sorry, ale niedowidzisz..Chyba napisałem, że najlepszym przykładem realistyczności jest GTR 2 FIA GT RACING GAME i ToCa Race Driver 2..lub ogólnei te serie. Najpierw przeczytaj, potem dwa razy przemyśł ,a następnei działaj !! Mimo tego co podałeś nie czyni tej gry realistyczną :/ Przecież to zwykła arcadówka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 23:11, speedraid napisał:

Realistyczne wyścigi? Cos ci się kolego chyba pomyliło z FlatOut 2..


Heh....A kto to napisał?! Ten fragment wyraźnie daje znać, że uważasz że w FlatOut 2 są realistyczne wyścigi...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 11:01, kuko7 napisał:

Heh....A kto to napisał?! Ten fragment wyraźnie daje znać, że uważasz że w FlatOut 2 są realistyczne
wyścigi...;]

Jeżeli chodzio FlatOut 2 to miałem na myśli realistyczne zachowanie, a nie będę powtarzał co jest przykładem takich. Podane przez ciebie powody nei odpowiadaja na pytanie ''''czemu??'''' :P Koniec dyskusji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam obydwie gry lecz Carbon mi się wydaję ciutek lepszy Flat outcie daję ocenę 9- a Carbonie 10/10. Lubię gry typu rozwałka i tak dalej ale jak równierz lubię gry typu wyścigi w przepięknym otoczeniu i kanionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko za lepszą z tych gier uważam FlatOut2. Po pierwsze wymagania; małe. Po drugie: super grafa. Po trzecie: super cena. Po czwarte: extra model uszkodzeń. Po piąte: dobra muza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrde kolejny temat co to porównują NFS do czegoś innego. Ludzie przecież NFS to gra zupełnie innej klasy (nie jakościowo) niż FLATOUT2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie FlatOut 2 lepszy, świetny model fizyki, fajny system zniszczeń.
A Carbon??? Need For Speed to seria wypromowana i głównie dlatego osiągnął sukces. Powód??? A proszę bardzo: jeszcze prze premierą Carbona gra stała się jedną z dyscyplin na wszystkich mprezach growych. Zresztą seria ta pada powoli dla mnie: kiedyś można było objechać spor kawałek świata, podziwiać krajobrazy, a teraz wszystko w jednym mieście, żadnego zróżnicowania tras...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 22:31, Mastexx100 napisał:

Qrde kolejny temat co to porównują NFS do czegoś innego. Ludzie przecież NFS to gra zupełnie
innej klasy (nie jakościowo) niż FLATOUT2.

No tak, ale pokusić się o porównanie warto. Tu i tu są wyścigi samochodowe. Tu i tu jest arcadowy model jazdy. A więc coś wspólnego obie gry mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować