Zaloguj się, aby obserwować  
Jaki_Gahn

Mario Forever - Temat Ogólny

31 postów w tym temacie

mój pierwszy Mario to był Super MArio 64 na N64.
A potem to na gacku i na na gameboy Super MArio Sunshine Maro Kart: Double Dash, Mario Tennis, na DS''ie Remake Super Mario 64, itp. itd...
GRy Mario to gry kultowe na ktorych wychowalismy sie my i nasi ojcowie (aż lezka się w oku kręci ;p)...
szkoda ze w Polsce prawie nikt nie ma gacka tylko jesli juz ma konsole to ma Playstation (ktorego ja w sumie nie lubie zribli podrobke Mario kart chyba crasha bandicota czy jakos tak...)
Naprawde ppolecam wszystkie gry Mario ( no możę oprócz różnych podróbek z Mario w tytule)

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MARIO FOREVER SUX!!!

Przepraszam za taki początek, ale ta gra ani trochę mi się nie podoba :/. Totalna podróba, w ogóle nie klimatyczna grafika, dziwacznny dźwięk i głupia końcówka każdego etapu (te skakanie i zbijanie kloca)
Co innego Mario na konsolę- w pegasusowskie grał chyba każdy, osobiście gra jest taka dobra że jej nie lubię ;), po prostu była na prawie każdym kartridżu w milionach (sic!) wersji i grało się w to tak długo, aż to wszystko obrzydło. Ale gra genialna.
Tak samo extra jest Mario 64 przeszedłem CALUTKIE! Chyba miesiąć na to poświęciłem :) 120 diabelnie trudnych misji... i właśnie odnośnie emulatorów- gdybym grał na kompie to bym nie dał rady przejść nawet połowy, bez joypada z gałką analogową jest to traumatyczne przeżycie :).
Ale na emulatorze grałem w inne gry z Mario- Party(GENIALNA gra , szczególnie dla kilku osób, polecam! Jak nie macie w co pograć na dwóch z kolegą to ściągaj! Lepsze niż Wormsy :) ), Mario Kart(niby proste wyścigi, ale ile frajdy!)
A co do Gameboya- nie grałem :(, mam trzy pokemony(blue, yellow, silver), gta 2, ale Mario jakoś nie mogę znależć :/. Chociaż kolega ma Warioland 3 i chce sprzedać za 2 dychy, opłaca się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 14:48, zbysheck napisał:

MARIO FOREVER SUX!!!

Przepraszam za taki początek, ale ta gra ani trochę mi się nie podoba :/. Totalna podróba,
w ogóle nie klimatyczna grafika, dziwacznny dźwięk i głupia końcówka każdego etapu (te skakanie
i zbijanie kloca)
Co innego Mario na konsolę- w pegasusowskie grał chyba każdy, osobiście gra jest taka dobra
że jej nie lubię ;), po prostu była na prawie każdym kartridżu w milionach (sic!) wersji i
grało się w to tak długo, aż to wszystko obrzydło. Ale gra genialna.
Tak samo extra jest Mario 64 przeszedłem CALUTKIE! Chyba miesiąć na to poświęciłem :) 120 diabelnie
trudnych misji... i właśnie odnośnie emulatorów- gdybym grał na kompie to bym nie dał rady
przejść nawet połowy, bez joypada z gałką analogową jest to traumatyczne przeżycie :).
Ale na emulatorze grałem w inne gry z Mario- Party(GENIALNA gra , szczególnie dla kilku osób,
polecam! Jak nie macie w co pograć na dwóch z kolegą to ściągaj! Lepsze niż Wormsy :) ), Mario
Kart(niby proste wyścigi, ale ile frajdy!)
A co do Gameboya- nie grałem :(, mam trzy pokemony(blue, yellow, silver), gta 2, ale Mario
jakoś nie mogę znależć :/. Chociaż kolega ma Warioland 3 i chce sprzedać za 2 dychy, opłaca
się?


No jasne ze sie oplaca!
Zapomniałem napisać ze mam tez MArio Party 1, 2 i 4 wspaniale gry zwlaszczaq jesli jest wiecej osob! Zabawa na całego!!!
O jakiego maria ci chodzi, ktory wedlug ciebie suxx?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 15:01, Outlander-pro napisał:

Zapomniałem napisać ze mam tez MArio Party 1, 2 i 4 wspaniale gry zwlaszczaq jesli jest wiecej
osob! Zabawa na całego!!!
O jakiego maria ci chodzi, ktory wedlug ciebie suxx?

nie chodziło mi że Mario ZAWSZE sux tylko że "Mario Forever" sux ;) po prostu to wedlug mnie głupia polska podróba żerująca na rzeszach fanów wąsatego hydraulika

ja grałem w MP 2 i 3, ale w jedynkę też bym se pograł :)
chociaż w te wszystkie Maria grałem na kompie :/ (bo na N64 miałem tylko Mario 64, Zeldę: MM[grał ktoś?, zarąbista giera!], Banjo-Kazooie, jakąś piłkę i jakiś niemieski szit), co nowego jest w MP 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś w to grałem- nie wydawało mi się złe.
A co do Wario Land3- łykaj. Dla mnie to najlepsza część ze wszystkich. Chociaż "dwójka" też była fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszą częścią mario jest Super Mario world. Gra wyszła na nintendo w 1993 i ma wiele elementów których nie wiedziałem w nowszych częściach:bieganie po ścianach, rozwalanie klocków od dołu. Mógłbym długo wymieniać. A plansz jest tyle, że nie da się ich zliczyć! Obejrzyjcie sobie chociaż pierwszy poziom jaki pokręcony http://www.youtube.com/watch?v=teAqRZX4hbY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować