Zaloguj się, aby obserwować  
Melkor_79

Za dużo dobrych gier :)

11 postów w tym temacie

Jak tu pracować i studiować...no i jeszcze żyć, jak jest tyle dobrych gierek. Double Agent, NWN2, Gothic 3, dodatek do Feara, Dark Crusade...no i moje ukochane DDO. A niedługo jeszcze Medieval 2 :D

Echhh....przydałby się jakiś spowalnaicz czasu, czy cóś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 07:10, Melkor_79 napisał:

Jak tu pracować i studiować...no i jeszcze żyć, jak jest tyle dobrych gierek. Double Agent,
NWN2, Gothic 3, dodatek do Feara, Dark Crusade...no i moje ukochane DDO. A niedługo jeszcze
Medieval 2 :D

Echhh....przydałby się jakiś spowalnaicz czasu, czy cóś :D



heh... co prawda nie gram w zadna z powyzej przez Ciebie wymienionych gier ale faktycznie taki spowalniacz czasu by sie przydal ^_^

marzenie scietej glowy co ?? dobra nie marnuje czasu...wracam do grania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 07:10, Melkor_79 napisał:

Jak tu pracować i studiować...no i jeszcze żyć, jak jest tyle dobrych gierek. Double Agent,
NWN2, Gothic 3, dodatek do Feara, Dark Crusade...no i moje ukochane DDO. A niedługo jeszcze
Medieval 2 :D

Echhh....przydałby się jakiś spowalnaicz czasu, czy cóś :D


Otóż dobrych gier nigdy za wiele ;]

PS: Double Agent i NWN2 jeszcze nie wyszły - podobnie Medieval 2 więc kilka tytułów masz na razie z głowy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2006 o 08:00, Markus89 napisał:

PS: Double Agent i NWN2 jeszcze nie wyszły - podobnie Medieval 2 więc kilka tytułów masz na
razie z głowy ;]

Wyszły, wyszły :) na zachodzie....a paczki już do mnie przyszły :D (DA i NWN 2) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam sobie jakoś radzę :) 6-14 praca, 15-20 dziewczyna, 20-24 komp, 24-6 łóżko ;)
a co dwa tygodnie studia. a najfajniej jak mam w jakiś dzień wolne (np. dzisiaj ;] ) to mam 8h więcej grania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja póki co spokojnie moge sobie grać zazwyczaj po 15, do 24, albo dłużej w weekendy :) Miedzy tym zrobienie lekcji i spanie na koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten temat jest bardzo trafny....wychodzi teraz za DUZO dobrych gier....a ja kasy nie mam a co dzisiaj dobre bo zajefana grafa to jutro(albo po roku) juz GOW***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 07:10, Melkor_79 napisał:

Echhh....przydałby się jakiś spowalnaicz czasu, czy cóś :D

Czasowstrzymywacz :D
A nie masz sie czym martwić. Taki okres, jak co roku. Nie kupuj wszystkiego od razu. Kup jedną pozycję spokojnie bez pośpiechu naciesz się grą. A i jeszcze taniej ci wyjdzie. W czasie wakacyjno/urlopowym znów będzie posucha i wtedy można nadrabiać zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam i załąmuję się. Czy gry dla was to wszystko?
Ja gram w to co już mam sparwdzone, nowych gier raczej za wielu u mnie się nie ujrzy (wyjątkiem jest PES5!! - Tak piątka, bo na szóstkę nie warto kasy wydawać, skoro nic się pawie nie zmieniło). Pozostałe gry to starocie, ale te najlepsze z najlepszych. Bo tylko to mi daje frajdę, w co można się wczuć.
W każdej z nowych gierek, których demka odpalałem są dołujące.
Jestem chyba zupełnym przeciwieństwem was, cierpię na brak dobrych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 09:40, Sobon.Piotr napisał:

Jestem chyba zupełnym przeciwieństwem was, cierpię na brak dobrych gier.

Cóż, może po prostu się już wypaliłeś. Odstaw na jakiś czas gry to ci przejdzie. Ja tak mam z mmorpg. Rok gram później rok przerwy i zmiana tytułu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy problem polega na tym, że te nowe gry mi się nie podobają wcale. A w te stare, Fallout, Carmageddon, Quake, NFS 4, Saga, AoE, GTA1 itp. gram bardzo chętnie.
Po prostu w większości nowych gier stawia się na wygląd, a tymczasem cały klimat i fabułe cholera bierze. A niestety, bo dla mnie grafiki to ie musi być wcale, ważny by gra miała spójność i by przyciągała przed ekran.

Ostatnio mało gram, więc to nie to. Teraz więcej zajmuję się Cesarstwem Valhalli. :} Gry mi się nie znudziły, to twórcom znudziło się robienie dobrych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować