Zaloguj się, aby obserwować  
Sonic1575

WOW Burning Crusade czy GW Nighfall.

36 postów w tym temacie

Gdyby stosować Wasze kryteria z pełną konsekwencją, to najlepszą grą sieciową może okazać się Tibia, bo:
1. Nie płacisz abonamentu
2. Nie musisz nawet kupować gry

A tak na serio, to może najwyższy czas skończyć te głupie zabawy, pt. co lepsze. Mamy wolny rynek, każdy konsument nabywa produkty, które w jego SUBIEKTYWNYM odczuciu są lepsze od innych i dostarczają mu więcej satysfakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 21:10, Sonic1575 napisał:

Krótko mówiąc lepiej kupić GW N.
Dzięki wszystkim.
Pozdro. :)


Taaa... ciekawe czy Ty sam wiesz po co założyłeś ten wątek. Bo z tego co widze to nie był on Ci potrzebny do podjęcia decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie.
Zauważ że większość osób na forum poleciło GW N, i uważa że ma lepszą grafike więc to kupię.
WOW okazało się gorsze, i kupie sobie GW N.
Więc skoro ci się temat nie podobał, to po co tu piszesz ?
Ja chciałem kupić i niewiedziałem co, a teraz wiem.
GW N. (zamówić na gram pl czy kupić w media markt? chyba szybciej będzie w sklepie, bo mojemu koledze przyszło tydzień po czasie, też wtedy zamówił GW N)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 21:10, Sonic1575 napisał:

Krótko mówiąc lepiej kupić GW N.
Dzięki wszystkim.
Pozdro. :)

Ee... Powinno być "Krótko mówiąc WOLĘ kupić GW N". Nie ma "lepiej/gorzej".
Osobiście mam i jedno i drugie(tbc w planach oczywiście jeszcze) i nie narzekam, ale różnice między nimi są łatwo zauważalne i nie wynikają z jakości, tylko ze sposobu rozgrywki.

Dnia 13.11.2006 o 21:10, Sonic1575 napisał:

Zauważ że większość osób na forum poleciło GW N, i uważa że ma lepszą grafike więc to kupię.

Nie wiem czy te ~20 osób stanowi "większość forum", zresztą GW/WoW to już stara dyskusja więc nie każdy chce tracić na nią czas. A, no i ocenianie gry po grafice - pff. No chyba, że ktoś lubi /dance u kobietek z GW oglądać na okrągło, to może najbardziej istotne wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli te pare osób uważasz za reprezentatywną grupę? Gratuluje podejscia do zycia. Jak 10 osób na 100 000 powie Tobie że woli kotleta sojowego zamiast schabowego to Ty z miejsca przedziesz na wegetarianizm. Normalnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja znam gościa który połknął piętnaście chipsów i się zadławił :P

Wiesz: WoW jest ogromny i śliczny ale ma abnonament (notabene - wysoki).
GW jest z kolei darmowe, o wiele mniejsze ale też rządzącie się swoimi prawidłami, ma swój urok...
WoW jest bardziej "tolkienowo" fantastyczny, w GW jest sporo mroku i specyficznych klimatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW ma lepszą grafę co nie oznacza, że lokacje są lepsze od tych z WoWa. WoW urzeka swoim klimatem, mam masę miejsc, które wbijają w fotel nie z powodu grafiki, a zaprojektowania. Zwłaszcza jak ktoś grał w W3 (czy starsze Warcrafty), normalnie łezka się w oku kręci. GW ma brak abonamentu co dla graczy w Polsce jest korzystniejsze, ale GW sprzedało się w ponad 2 mln egzemplarzy, a WoWie masz ponad 7,5 mln aktywnych kont, regularnie płacących abonament (bo sprzedanych kopii czy guest passów nikt nie liczy, przynajmniej oficjalnie). WoWa możesz także przetestować z free przez 10 dni: http://teaser.wow-europe.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest prosta chcesz pograć w RPG kupuj w ciemno WoWa ta gra rządzi pod tym względem , grałem 6 miesięcy więc wiem co mówię i nie żałuje ani sekundy spędzonej przy tej grze. Chcesz grać PvP to kupuj w ciemno GW , ta gra rządzi pod tym względem :-) Jeśli chodzi o grafikę tutaj GW wygrywa bez problemu. O ilość graczy , wygrywa WoW. Sam zdecyduj co wybrać , ja jestem zwolennikiem trybu RPG , dlatego jeżeli bym nie żałował tak kasy na WoWa jak żałuje to już dawno bym w niego od nowa grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować