Zaloguj się, aby obserwować  
Sonic1575

WOW Burning Crusade czy GW Nighfall.

36 postów w tym temacie

GW było zawsze o tyle lepsze od WOW, że nie było abonamentu.
Warcraft miał tak samo dobrą grafike, i we wszystkim gry te można było porównywać.
Byli jednak ludzie, którzy uważali że WOW jest lepszy.
Mam np. kolege który uważa że " w WOW są ciekawsze questy i fabuła gry".
Ponieważ niedługo wszyscy którzy grają w MMORPG itp. będą dobrze znali GW N i WOW BC,
chciałbym wiedzieć co kupić. (-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz na składzie dużo, naprawdę dużo kasy, inwestuj w WoWa. Ja przez rok grania wydałem na ten szczytny cel około 1000 zł (bo i o edycję kolekcjonerską swego czasu się postarałem) - i nie żałuję. A Jasio, który nie żałuje wydać na coś tylu pieniędzy, musi być tym czymś całkowicie urzeczony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 15:13, Sonic1575 napisał:

GW było zawsze o tyle lepsze od WOW, że nie było abonamentu.
Warcraft miał tak samo dobrą grafike, i we wszystkim gry te można było porównywać.
Byli jednak ludzie, którzy uważali że WOW jest lepszy.
Mam np. kolege który uważa że " w WOW są ciekawsze questy i fabuła gry".
Ponieważ niedługo wszyscy którzy grają w MMORPG itp. będą dobrze znali GW N i WOW BC,
chciałbym wiedzieć co kupić. (-:


Gw przedewszytskim nie posiada abonamentu a to dość duży plus jak na dzisiejsze czaszy. WoW posiada lepsza grafike ? Chyba nie grałeś w Guild Warsa... Niektóre scenerie wbijają w fotel a gały wychodzą na wierzch. Jeśli chodzi o grafike twórcy blizzarda nie popisali się i nie mają czym się chwalić. Grałem w WoWa 6 miesiecy , w Guild Warsa gram już rok i jeśli miał ym wybrać pomiedzy tymi dwoma grami to wybrał bym z pewnością GW. Pozatym jeśli chcesz grac w gw to najpierw kup GWP pozniej GWF a dopiero na koncu GWN. Jak juz mówiłem kilkakrotnie książek nie czyta sie od końca , a kolejność ma tutaj dość duże znaczenie. Polecam GW.

Pozdrawiam oOreVenOo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna osoba która uważa że GW jest lepsze i jedna która uważa że WOW jes lepszy jak masz kase.
-mam kase, ale to że WOW jest droższy to nieznaczy że jest lepszy.
W tej chwili są dla mnie takie same, grałem w obie gry ( GW i WOW, nie dodatki ) i żadna nie wydała mi się lepsza.
Ale chyba za mało grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 13.11.2006 o 15:37, oOreVenOo napisał:

Gw przedewszytskim nie posiada abonamentu a to dość duży plus jak na dzisiejsze czaszy. WoW
posiada lepsza grafike ? Chyba nie grałeś w Guild Warsa... Niektóre scenerie wbijają w fotel
a gały wychodzą na wierzch. Jeśli chodzi o grafike twórcy blizzarda nie popisali się i nie
mają czym się chwalić. Grałem w WoWa 6 miesiecy , w Guild Warsa gram już rok i jeśli miał ym
wybrać pomiedzy tymi dwoma grami to wybrał bym z pewnością GW. Pozatym jeśli chcesz grac w
gw to najpierw kup GWP pozniej GWF a dopiero na koncu GWN. Jak juz mówiłem kilkakrotnie książek
nie czyta sie od końca , a kolejność ma tutaj dość duże znaczenie. Polecam GW.


Mam GW, jest świetne, ale za mało grałem w WOW żeby powiedzieć co jest lepsze, a mam dużo kasy, więc jeśli WOW będzie lepszy, to wydam więcej kasy, a jeśli nie, to sobie zaoszczędze.
A co do grafiki to nie napisałem że w WOW jest lepszy, tylko że ma tak samo dobrą grafike.
Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja również uważam, że GW jest lepszy. wydajesz raz 100 i nie przejmujesz się. Niby za wiele nie mam do powiedzenia, bo mam GWP od miesiąca, ale urzekł mnie od razu.przepiękne krainy, mnóstwo różnorakich stworów, itd. COŚ PIĘKNEGO!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie topik nie ma NAJMNIEJSZEGO sensu. Bo to że grupa wielbicieli WoW będzie większa od grupy wielbicieli GW nie oznacza automatycznie, że należysz do grupy wielbicieli WoW ani nie oznacza, że nalezysz do grupy wielbicieli GW. Co za tym idzie zadawanie takich pytań całkowicie mija sie z celem. Nie wiem jakie warte informacje chciałbyś wyciągnąć z xxx takich samych odpowiedzi. Ponieważ obie gry są bardzo rozległe i rozbudowane jedynym sposobem jest zagrać samemu. A obie gry posiadają wersję trial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 15:46, Sonic1575 napisał:

Mam GW, jest świetne, ale za mało grałem w WOW żeby powiedzieć co jest lepsze, a mam dużo kasy,
więc jeśli WOW będzie lepszy, to wydam więcej kasy, a jeśli nie, to sobie zaoszczędze.
A co do grafiki to nie napisałem że w WOW jest lepszy, tylko że ma tak samo dobrą grafike.
Pozdro :)


WoW nie ma grafiki tak samo dobrej , co najwyżej przeciętną grałem w tą gre 6 miesiecy , i grafika w porównaniu do GW , jest hmm kiepska szczerze powiedziawszy. O gustach sie nie rozmawia taka jest prawda , sam musisz zobaczyc co Ci bardziej odpowiada , to zalezy od Ciebie. Myśle że topik mozna zamknać bo będzie miejscem spamu i nie potrzebnej dyskusji.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja się z tym nie zgodzę :) Grafika w WoWie mi się bardziej podoba niż w GW :) Nie wiem, po prostu w Wowie pasuje do tego klimatu, a w GW nie... Ja jestem za WoWem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby realistyczna grafika nie pasowała do WoWa, to by dali animacje otwierająca z kanciastymi postaciami ^^
Takie gadanie nijak się ma do rzeczywistości, że kanty budują klimat.
Faktem za to jest, że gdy po graniu w WoWa wróciłem do GW na początku stwierdziłem "Ale to ma ładną grafike" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są osoby które wolą grafike WOW, i są osoby które wolą GW.
Kwestia gustu. Pięć osób wybrałoby GW a 2 WOW.
Teoria Jestera nie sprawdza się, ale co do gry w necie to mam paru kolegów ( 2 ) którzy też chcą se kupić gre :
konkretnie to jeden woli WOW, a drugi GW.
Chcemy wszyscy sobie pograć w necie w jednej drużynie.
I to jest dla nas chyba najważniejsze : w którą z tych 2 gier gra się lepiej w drużynie, np. ciekawsze questy, łatwiejsza współpraca itd.
Mam GW (pierwszą) i wiem że są tam np. bitwy gildii ( GvG).
Bo pod względem grafiki to obie gry mają dobrą, ale zdania która jest lepsza są podzielone.
Więc ten temat zadecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 18:21, Sonic1575 napisał:

Teoria Jestera nie sprawdza się


Tak? Ciekawe, w którym momencie bo z tego co widze to Twoje słowa doskonale ją potywierdzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Jestera: chodziło mi o to że na tym temacie jest więcej wielbicieli GW niż WOW.
Do Caramondl : mam kase, ale w którą z tych gier gra się lepiej w drużynie, gdzie są lepsze questy i np. gdzie są ciekawsze gildie ( powtórze: w GW jest GvG ), bo będziemy chcieli do jakiś dołączyć itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 19:05, Sonic1575 napisał:

Do Jestera: chodziło mi o to że na tym temacie jest więcej wielbicieli GW niż WOW.


A co to ma do rzeczy? Widze nie czytasz ze zrozumieniem. Niezależnie od tego ilu wielbicieli posiada jakas gra mój post jest jaknajbardziej dalej aktualny.

A jesli chodzi o faktyczny stan uwielbienia danej gry "na tym temacie" to skąd Ty to wiesz? Sondę robiles czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 13.11.2006 o 15:13, Sonic1575 napisał:

Warcraft miał tak samo dobrą grafike, i we wszystkim gry te można było porównywać.

/.../

Lol... WoW ma taką dobrą grafę jak GW ??? Chyba nie grałeś w obie gry. Grafa w GW jest nieporównywalnie lepsza, niz w World of Warcraft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować