Zaloguj się, aby obserwować  
Lak4

Gothic 3 VS Neverwinter Night 2

28 postów w tym temacie

Czego wszyscy piszą że Newerwinter Night 2 jest to najleprze rpg tego roku, jak niedawno pisano że Gothic 3 jest to najleprze rpg tego roku, mi się wydaje że lepszy jest GOTHIC 3 a wam ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zapominajmy o 3 wielkim rpgu Oblivionie, a ktory z nich jest najlepszy to jak dla mnie kwestia gustu i nie ma sie co spierac:), do mnie najbardziej przemawia NWN bo w pierwsza czesc zagrywalem sie dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 12:06, Lak4 napisał:

Czego wszyscy piszą że Newerwinter Night 2 jest to najleprze rpg tego roku, jak niedawno pisano
że Gothic 3 jest to najleprze rpg tego roku, mi się wydaje że lepszy jest GOTHIC 3 a wam ????


Może poczekasz, aż Neverwinter Night 2 wyjdzie? To tak jak porównywać PES 6 z Fifa 07 (Fifa wyszła, PES jeszcze nie). Nie wiem jak można porównywać grę która już stoi na półkach sklepowych z tą która jeszcze dobrze nie trafiła do tłoczni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 12:09, Markus89 napisał:

> Czego wszyscy piszą że Newerwinter Night 2 jest to najleprze rpg tego roku, jak niedawno
pisano
> że Gothic 3 jest to najleprze rpg tego roku, mi się wydaje że lepszy jest GOTHIC 3 a wam
????

Może poczekasz, aż Neverwinter Night 2 wyjdzie? To tak jak porównywać PES 6 z Fifa 07 (Fifa
wyszła, PES jeszcze nie). Nie wiem jak można porównywać grę która już stoi na półkach sklepowych
z tą która jeszcze dobrze nie trafiła do tłoczni...



ale przeciesz są wersje beta i miałem okazje zagrać w taką u kolegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 12:08, FlankerD napisał:

nie zapominajmy o 3 wielkim rpgu Oblivionie, a ktory z nich jest najlepszy to jak dla mnie
kwestia gustu i nie ma sie co spierac:), do mnie najbardziej przemawia NWN bo w pierwsza czesc
zagrywalem sie dlugo



to prawda ja się tesz długo zagrywałem NWN 1 odrana do nocy, ale jak zagrałem w gothica wydawał mi się bardziej ciekawszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 12:41, Lak4 napisał:

> nie zapominajmy o 3 wielkim rpgu Oblivionie, a ktory z nich jest najlepszy to jak dla
mnie
> kwestia gustu i nie ma sie co spierac:), do mnie najbardziej przemawia NWN bo w pierwsza
czesc
> zagrywalem sie dlugo


to prawda ja się tesz długo zagrywałem NWN 1 odrana do nocy, ale jak zagrałem w gothica wydawał
mi się bardziej ciekawszy.


u mnie jest odwrotnie wole NWN, ale o gustach nie ma co dyskutowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemożna porównywać takich gier jak G3 czy NWN2 może to gry tego samego gatunku ale tak odmienne że różne . Dla mnie Gothic jest lepszy(Fabuła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są dwie różne gry, więc trudno je porównywać. Gyby były takie same to nie kupowali by tego i tego. A co do tego tytułowania: "najlepsza gra RPG roku", to za zamierzchłych czasów co w telwizji wystąpiła jakaś piosenkarka to nazywano ją pierwszą damą polskiej piosenki;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 16:20, Pediator napisał:

Niemożna porównywać takich gier jak G3 czy NWN2 może to gry tego samego gatunku ale tak odmienne
że różne . Dla mnie Gothic jest lepszy(Fabuła)


jeden faf gothic 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzi mis ie ze jednak Gothic3. NWN2 to wg. ludzi na amazonie porazka (2.5/5 gwiazdek, ponad 70 recenzji).

Gothica juz zamowilem. :)

..a Oblivion nie powinien byc wspominany w tym samym topicu czy zdaniu co RPG. bo to smiec a nie RPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 20:17, heyboy napisał:

Te gry się różnią wizualnie, ale w Gothici i NWN to moje ulubione gry... Stawiam je na równi



oki jeśli niekturzy niemają gothic 3 a wogle niemają NWN 2 (bo jeszcze nie nadeszła praemiera)

która by wam gra bardziej odpowiadał i dlaczego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 20:22, Lak4 napisał:

> Te gry się różnią wizualnie, ale w Gothici i NWN to moje ulubione gry... Stawiam je
na równi


oki jeśli niekturzy niemają gothic 3 a wogle niemają NWN 2 (bo jeszcze nie nadeszła praemiera)


która by wam gra bardziej odpowiadał i dlaczego ??


Jeśli grałeś w poprzednie Gothici, lubisz widok TPP i ci się podobały to Gothic 3, ale jeśli lubisz standardowe rpgi to NWN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 12:40, Lak4 napisał:

ale przeciesz są wersje beta i miałem okazje zagrać w taką u kolegi.


Ale przecież nie porównuje się niedokończonej gry (bo taką jest beta, która często zawiera jeszcze masę błędów) z już całkowicie sprawną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 20:33, Markus89 napisał:

> ale przeciesz są wersje beta i miałem okazje zagrać w taką u kolegi.
>

Ale przecież nie porównuje się niedokończonej gry (bo taką jest beta, która często zawiera
jeszcze masę błędów) z już całkowicie sprawną...



chciałbym osobiście zakończyć temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować