Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe obrazki z Crysis

53 postów w tym temacie

Omg. Jakie 4000 zł ? Karta grafiki geForce 7900GTO = 1100zł, IntelCore2Duo 6300~1100 2GB RAM dual channel~ 1000 Płyta główna~500 zasilacz 450wat~300zł RAZEM= 4000 odjąć to ile zarobicie na sprzedaży wymienianych podzespołów. wiec jakieś 1000zł w moim wypadku (zależy co kto ma). Nie dramatyzujcie więc tak. Zresztą sprzęt bardzo szybko tanieje. Crysis wychodzi w kwietniu i wtedy będzie rozsądniej zrobić upgrade. W kwietniu karta grafiki i procek beda o pareset złotych tańsze niż teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 16:07, Podpułkownik napisał:

Po Screenach widać, że gra zapowiada się na murowany hit :)


A skąd to wiesz? Pamiętaj - screeny można zaretuszować ;)

Dnia 14.11.2006 o 16:07, Podpułkownik napisał:

wystarczy ci ok. 4500zł i Crysis powinien ci działać bardzo ładnie


Ech nie lepiej mieć konsolę za 1,5k i grać sobie w to w wygodnie na kanapie, czy w fotelu? Mnie się wydaje, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2006 o 16:32, eidos napisał:

Nie ponieważ ludzie są głodni nowych wrażeń i zaczyna się rok 2007 ''''nowej generacji gier''''
:)


A ja tam jestem dość staroświecki :) i pomimo zaczynającego się roku 2007, pozostanę jednak przy nieco gorszej grafice, skupiając się na innych aspektach gier jak grywalność, fabuła, klimat, itd. Zresztą grafika w grach nigdy nie była dla mnie istotna...

I dodam jeszcze, ze te screeny nie robią na mnie zadnego wrażenia, pomijając juz fakt, ze 3/4 z nich to jedynie ładne "koncept arty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 17:05, Michal-poland napisał:

KOM4R a mi się wydaje że lepiej mieć i kompa i konsole :] Sa gry lepsze i gorsza na kompa i
na konsole :)


taa... tylko najpierw trzeba wygrać w totka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Michal-poland : równie dobrze mogłeś powiedzieć, że lepiej kupić i ferrari i mercedesa w zależności od potrzeby jazdy w danej chwili. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwsze 3 obrazki i ten przed ostatni to mozna by powiedziec ze screeny, ale reszta mi concept-artami smierdzi :/ (moge sie mylic, ale tak mi to wyglada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 17:03, Michal-poland napisał:

A jak patrze na screeny z Crysisa to mam mokro:) Cudownie to wygląda. TO będzie piekniejsze
niz Gears of War.


Nie bluźnij synu....
Póki co Crysisa nie ma a nawet jak się ukaże, to na sprzęcie jaki ty będziesz posiadał będzie wyglądał po prostu brzydko, czyli na ustawieniach medium w najlepszym wypadku

Zresztą i tak ukaże się Gears of War 2, co jest już wiadome;) i wtedy Epic mając rozkminioną architekturę X0 dopiero będzie masturbował nasz wzrok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto wspomnieć że autorem obrazka w lewym dolnym rogu jest Maciek Kuciara (i pewno nie tylko tego jednego tutaj...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd w Was ludzie tyle sceptycyzmu. Czy panowie z Crytek zwiedli Was. Ja wierzę że gra będzie tak faktycznie wyglądać. Wierze bo ufam chłopakom a na dodatek widziałem filmiki z gry i nie różnią się niczym od tego co tu jest zaprezentowane. Oczywiście inna sprawą jest to ze ta gra będzie wyglądała tak na kartach GF 8 i to raczej z górnej półki czyli obecne 8800 GTX i GT oraz R600 ze stajni ATI, dorzucić jeszcze najlepszego Intel Core''a jesli nie 4 rdzeniowego Kesntsfielda no i żebym nie zapomniał o minimum 2 GB ramu. Wymagania kosmos, ale postęp idzie do przodu i to szybko i nikt na świecie nie będzie się oglądał na zaściankowy nasz kraj. Zdzierają na nas to fakt bo ponad 6 setek na nowych Dżiforsach, ale na to nic nie poradzimy chyba ze zakup na zachodzie. No w każdym razie Panowie z Crytek Trzymajcie się jestem z Wami!!!

PC rulezz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie dlaczego EA! Pewnie będzie horrendalnie droga jak wszystkie ich gry i sobie nie kupię... psia kość, ja nie wiem jak inni wydawcy to robią, ale gry od EA zawsze są drogie, czyli poniżej 130 nie zejdą. A myślałem, że sobie pogram...:( Za niższą sumkę wolę sobie kupić inne równie dobre gry(np NWN 2 za stówkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy 4000-4500 styknie na mocnego kompa...nie wiem, podzespoły tanieją, ale niedługo wejdzie PCI-E 2.0, wraz z kartami pod dx10...pewnie sama płyta główna bedzie bosko droga, nie wspominając już o cenach lepszych modeli kart pod dx10. Crysis bedzie...wymagał "mocy przybywaj", widziałem filmik z tego...hmm...boski, detale, chmury, cienie, modele...bajka. Dla portfela horror;P, oblookamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widze duzej róznicy między grafiką z Far Cry (Iinstincts) a Crysisa bardzo mała. Tyko tyle ze ulepszony engine graficzny i to wszystko. Pozatym na sreenach wszystko tak łądnie. Potem sie okaże zupelnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany, a myślałem, że na gram.pl nie ma już osób, które wychodzą z założenia, że super grafa=ekstra gra. Moim zdaniem CrySis będzie słaby i bardzo płytki. W końcu EA zrobi wszystko żeby trafić do niedzielnego gracza, który kupuje piękną, zareklamowaną grę, w której nie trzeba się wysilać. Haze od UbiSoftu będzie z pewnością o niebo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować